Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rasestumine

Postitas:

Tere, olen siin uus ja üsna kogenematu ka. Nimel minul menstruatsioon väga ebaregulaarne. Olemas ûks laps. Väga soovin teist last. Viimane menstruatsioon oli 17 november kestis 6 päeva. Vahekorras olin 5 ja 6 dets. Sel ajal oli ka palju voolust Ja peale seda ka. Hetkel veel pole päevi alanud. Kord on tsükli pikkus 30+ päeva siis 24 päeva iial ei tea millal uued algavad. Teie siin targemad kui õnnestub mingi hetk rasestuda siis kui kiirelt test seda näitab? Et kui palju hiljem peale vahekorda on mõtekas testiga kontrollida?
Suur tänu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:28; 13.12 14:25; 14.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah soo, et selline küsimus.. ja kaks korda veel..ja jah nii on ikka parem, kui kaks korda oma küsimust küsid.. Üks laps olemas ja üsna kogenematu? no täitsa sõnatuks võtab.. Googel ka ei tööta? Teste on erinevaid, neile on peale kirjutatud, kui kiirelt näitavad..

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ah soo, et selline küsimus.. ja kaks korda veel..ja jah nii on ikka parem, kui kaks korda oma küsimust küsid.. Üks laps olemas ja üsna kogenematu? no täitsa sõnatuks võtab.. Googel ka ei tööta? Teste on erinevaid, neile on peale kirjutatud, kui kiirelt näitavad..

tundub, et sa ise pole ikka väga ammu saanud. kas hakkas sellise vastusega endal kergem ja läks päev ilusamaks?
Teemaalgataja..Kuna sul on väga ebaregulaarne tsükkel, siis siin ennustada väga raske. 10 päeva peale vahekorda juba tundlikumad testid näitavad. Osadel varem ka, aga eks see on väga individuaalne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, kes vastas. Haige inimene on see kes sõimas. Mul oli kirjaviga panin muuda ja kogemata tuli 2 postitust.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:28; 13.12 14:25; 14.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kasutada ovulatsiooni teste ja teha basaal temperatuuri võtmist, kui tsükkel ebaregullarne. Ära pane liiga palju raha nende alla (ära osta digitaalseid) vaid täiesti piisab ribadest.

Sammuti soovitan uurida naturaalseid viise, kuidas tsükklit regullaarsemaks saada. Minul olid küll regullaarsed aga pärast esimest katkemist (esimene rasedus, esimene katkemine) oli mul nad nati segamini löödud. Aitas nõgese tee ja maca publer. Uuri muidugi enne, kui kasutad neid. (olen ise rase kolmandast tsükklist peale katkemist).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb kui ebaregulaarne on ebaregulaarne? Algul soovitaksin mina mõõtma hakata basaali, see annab tsüklitest väga hea ülevaate ja kui ka vahekorrad üles märkida, siis näed ilusti ära, millal ov oli ja kas sellel ajal sai asjatatud ning kas rasestumiseks on võimalus olemas. Ov testid jätaks hiljemaks, sest väga ebaregulaarse tsükliga kulub neid ikka väga palju. Minul olid ka tsüklid ebaregulaarsed ja ov toimus kõige varem cd13 ja kõige hiljem cd45.

Teiseks soovitan minna arstile ja paluda tal esimese faasi hormoonid võtta, sest kui tegemist on LH dominantsusega, siis ei ole siin abi ei macast, mungapiprast, teedest ega vitamiinidest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On juhtunud kordi kus menstruatsiooni mõnel kuul polegi ja siis tuleb kohe kaks korda kuus. Üleeelmiste Ja eelmiste päevade vähe oli 24 päeva sellise arvutuse jârgi oleks pidanud nüüd hakkama uued 11 dets, siiani pole. Kuna juba pea nädal aega on olnud voolust siis mõtlesin et ehk hakkavad varsti, ootan siiani. Kui viimased päevad olid 17 november ja vahekorras olin 5,6 detsember siis korra juba lootsin et ehk neid päevasid ei tulegi ????kuid kuna ebaregulaarne Siis küll tulevad. 5 Ja 6 detsember oli nii hiljuti ka alles Ja ilmselt siiski suht vōimatu siis ootan edasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 11:28; 13.12 14:25; 14.12 13:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.