Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Rasestumine

Postitas:

Kui kiirelt jäite rasedaks ?

Hakkan ka abikaasaga varsti triipe püüdma ja tundub, et ei käigi see asi nii lups ja valmis 😀
Kohati jääb isegi mulje, et kui soovid siis oota, kui ei soovi siis jääd kohe rasedaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda esimesel kuul, kuid katkes varakult. Peale seda läks kaheksa kuud aega, et uuesti õnnestuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsi pole, kui olime eelmine sügis lapsesaamiseks valmis, siis laps ei tulnud.. ja pole tänaseni. Proovinud aasta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline öelda, kui kiiresti rasedaks jäin. 2019 kevadel rasestusin hoolimata SOS-pilli võtmisest, see rasedus peetus. Pärast seda oli pigem üksikuid kuid või perioode, kui rasedusest hoidusime, ülejäänud ajal otseselt ei püüdnud, kuid ei takistanud ka. Rasedaks jäin 2020 augustis, pärast pulmasid järgmise tsükliga. Selleks ajaks olin kooli ka lõpetanud ning üks suur stressiallikas vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene 4 kuud, teine ja kolmas esimesel proovimise kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus 4 kuud ja teine 3 kuud peale proovima hakkamist

Kandsin mõlemad rasedused edukalt lõpuni

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme 5 kuud proovinud ja siiani ei midagi..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasime proovima aprillikuus ning esimesed triibud sain augustikuus 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 planeeritud rasedust ja mõlemaga õnnestus esimesel katsel. Minu jaoks müstika, kuidas on võimalik ovulatsiooni ajal seksida (st ‘sisse lasta’) ja mitte rasestuda.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene kord 2. kuul, teisel korral 1. kuul, kolmandal korral kogemata (st üks kord hooletu). Pean oluliseks mainida, et olin kõikide rasestumiste ajal alla 30-aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

10 aastat läks aega. Rasestusin siis kui olime loobunud juba. IVF ei teinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga individuaalne. Isegi samal emal võib olla erinevaid kogemusi.  Minul tundub, et minu organism taastab ruttu rasestumisvõimekuse pärast poja sündi (pärast kõiki poegi on järgmise lapsega vanusevahe 2a ringis).  Pärast tütre sündi järgmine laps nii ruttu ei sünni.  Viimase poja saamise võttis aega üle aasta, seal vahes ka üks katkemine, samas noorim laps sündis ilma mingi probleemita 2a hiljem.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 planeeritud rasedust ja mõlemaga õnnestus esimesel katsel. Minu jaoks müstika, kuidas on võimalik ovulatsiooni ajal seksida (st ‘sisse lasta’) ja mitte rasestuda.

Isegi täpselt õigele hetkele ajastades om rasestumise tõenäosus umbes 25-30%.

Sul on lihtsalt vedanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega õnnestus esimesel proovimise kuul, teisega teisel proovimise kuul (vanus rasestudes 28 ja 31)

Ära stressa. Esialgu jäta lihtsalt kaitsevahendid ära ja naudi seksi. Kui esimesel paaril kuul õnneks ei lähe, võid hakata nn ohtlikke päevi jälgima ja tegevust sinna vahemikku ajastama. Kui siis ka ei õnnestu, alles siis hakka seda lapsesaamist tõsisemalt võtma. Suht mõttetu on enne lapse tegemisega alustamist juba põdema hakata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaaegu 3a, hetkel 4s kuu rase esimese lapsega. Õnnestus triibud saada kunstliku viljastamise teisel katsel. Hetkel vanust 27a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesel kuul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

3 rasedust (keskmine peetus). Kõik sain esimese uue tsükliga (No et kui otsustasime siis ov oli juba möödas).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapse sain “kogemata” kui olin 22a (tolleaegne elukaaslane käis kuus korra nv vaid kodus). Pikki aastaid arvasin, et sellest lapsest piisab.

Praeguseks hetkeks olen pmst 3a kaitsevahendi vaba. Sellest kohe kohe 2a oleme aktiivselt proovinud ja peaaegu 1a IVF teekonnal. Kusjuures mainin, et IVF esimese ringiga ei õnnestunud isegi triipe näha (2 katset toimus ning oleme mõlemad normi piires ka “korras”).

Väga erinevad on inimeste organismid.

 

 

Virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanus oli 31 ja olin muuseas pillide vaba juba 8 aastat ning tsükkel oli kenasti jonksus. Seetõttu arvasin, et jään suht kiirelt rasedaks. Aga aega läks ca pool aastat. Pole pikk aeg, tean, et on neid, kel läheb aastaid, ent mega frustreeriv oli ikka, kui iga kuu uuesti päevad algasid. Lihtne öelda, et tuleb mitte muretseda ja üle mõelda, aga suure rasestumise sooviga on see ikka suht võimatu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )