Esileht Ilu ja tervis Rasvaimu täidlastele

Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )

Teema: Rasvaimu täidlastele

Postitas:
Kägu

Su postitusi lugedes ma täitsa usun, et su pojal võib nii mõnelgi juhul õigus olla, sest sa väga terav ei paista küll.

Ohoh, või kohe niisugune selgeltnägija meile siia juhtunud, muudkui loeb mu kahte (sest muid postitusi sa ju ometi ei oska minuga seostada, või see võime on sul ka olemas?) postitust ja hindab hoobilt teravuse ära 😀

Aga palun näita mulle ka neid postitusi, milles naeruvääristati kedagi? Ma siin uus, niiet ära mind nendes süüdista.

Aga palun loe eestpoolt. Küll ise ära tunned. Ükskõik, mida talle vastatakse, tema suhtumine on “ah, sa ju tegelikult ei tea üldse/ei saa aru/loed valesti/teed valesti/ei tee/sööd šokolaadi”.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su postitusi lugedes ma täitsa usun, et su pojal võib nii mõnelgi juhul õigus olla, sest sa väga terav ei paista küll.

Ohoh, või kohe niisugune selgeltnägija meile siia juhtunud, muudkui loeb mu kahte (sest muid postitusi sa ju ometi ei oska minuga seostada, või see võime on sul ka olemas?) postitust ja hindab hoobilt teravuse ära ????

Aga palun näita mulle ka neid postitusi, milles naeruvääristati kedagi? Ma siin uus, niiet ära mind nendes süüdista.

Aga palun loe eestpoolt. Küll ise ära tunned. Ükskõik, mida talle vastatakse, tema suhtumine on “ah, sa ju tegelikult ei tea üldse/ei saa aru/loed valesti/teed valesti/ei tee/sööd šokolaadi”.

Kelle “tema” suhtumine? Sa otuke ikka saad aru, et siin kirjutab päris mitu inimest? Kõik ei ole pimedusega löödud tabletiusklikud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

millel on eluohtlikud kõrvaltoimed.

Mis eluohtlikud kõrvaltoimed need on siis? Ära nüüd päris naeruväärseks ka mine oma suures halvustamise soovis.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga palun näita mulle ka neid postitusi, milles naeruvääristati kedagi? Ma siin uus, niiet ära mind nendes süüdista. Aga palun loe eestpoolt. Küll ise ära tunned. Ükskõik, mida talle vastatakse, tema suhtumine on “ah, sa ju tegelikult ei tea üldse/ei saa aru/loed valesti/teed valesti/ei tee/sööd šokolaadi”.

Sellepärast ma küsisingi, et ma ise ei tuvastanud naeruvääristamist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

millel on eluohtlikud kõrvaltoimed.

Mis eluohtlikud kõrvaltoimed need on siis? Ära nüüd päris naeruväärseks ka mine oma suures halvustamise soovis.

Sa umbes adud, kui elutähtis organ on kõhunääre?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga aju?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi väitis, et siin on toitumise kohta kõvasti fakte ja argumente esitatud. Mina vastasin talle, et tegelikult ei ole, mispeale keegi vastas mulle, et miks peakski.

Ei. See keegi ehk mina ei väitnud, et on esitatud fakte detailse menüü kohta. Mille iganes kohta sulle fakt esitada, sa eirad seda või vaidlustad selle. Ja kellegi detailne toitumine ei ole käesoleva teema rida. Soovid personaalnõustajaks hakata, mine ja hakka, aga perekoolis kellegi detailseid menüüsid või päevakavasid tahta on jabur.

Söö tablette edasi ja süsti terviseks, keegi ei pakugi sulle siin personaalset nõustamist. Seda saad toitumisnõustajalt kliinikus. Paar inimest on siin lihtsalt juhtinud tähelepanu selle tabletimeetodi jätkusuutmatusele. Aga you do you!

Mis tablettidega ja süstidega toitumisnõustaja rasvaimu teeb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kelle “tema” suhtumine? Sa otuke ikka saad aru, et siin kirjutab päris mitu inimest? Kõik ei ole pimedusega löödud tabletiusklikud.

Mina räägin ikka sellest ühest ninatargast, kes pakse vihkab ja kõiki, eranditult kõiki neist lollideks ja laiskadeks peab. Tõenäoliselt oled see sina ise, teised kirjutajad oskavad normaalselt suhelda, pidevalt solvamata.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi väitis, et siin on toitumise kohta kõvasti fakte ja argumente esitatud. Mina vastasin talle, et tegelikult ei ole, mispeale keegi vastas mulle, et miks peakski.

Ei. See keegi ehk mina ei väitnud, et on esitatud fakte detailse menüü kohta. Mille iganes kohta sulle fakt esitada, sa eirad seda või vaidlustad selle. Ja kellegi detailne toitumine ei ole käesoleva teema rida. Soovid personaalnõustajaks hakata, mine ja hakka, aga perekoolis kellegi detailseid menüüsid või päevakavasid tahta on jabur.

Söö tablette edasi ja süsti terviseks, keegi ei pakugi sulle siin personaalset nõustamist. Seda saad toitumisnõustajalt kliinikus. Paar inimest on siin lihtsalt juhtinud tähelepanu selle tabletimeetodi jätkusuutmatusele. Aga you do you!

Mis tablettidega ja süstidega toitumisnõustaja rasvaimu teeb?

Siin teemas tõi TA ise juba ammu tabletiteema sisse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin teemas tõi TA ise juba ammu tabletiteema sisse.

Tõin jah. Aga ma põhimõtteliselt ei taha siia teemasse enam kirjutada. Ja siiralt imestan (müts maha kaasfoorumlaste eest), kuidas te ometi viitsite nende teemasolkijatega siin jahuda. Mitte üks neist postitustest pole seotud minu teemaga – rasvaimuga.
Nii paljud teemad siin rubriigis lähevad raisku, sest nõrgad annavad alla ja hakkavad “väitlema” teemasolkijatega ???? Laske neil see postitus teha, aga àrge reageerige! Ja usukuge, nad lähevad uusi nõrku otsma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin teemas tõi TA ise juba ammu tabletiteema sisse.

Tõin jah. Aga ma põhimõtteliselt ei taha siia teemasse enam kirjutada. Ja siiralt imestan (müts maha kaasfoorumlaste eest), kuidas te ometi viitsite nende teemasolkijatega siin jahuda. Mitte üks neist postitustest pole seotud minu teemaga – rasvaimuga.

Nii paljud teemad siin rubriigis lähevad raisku, sest nõrgad annavad alla ja hakkavad “väitlema” teemasolkijatega ???? Laske neil see postitus teha, aga àrge reageerige! Ja usukuge, nad lähevad uusi nõrku otsma.

Aga võib-olla siis teinekord ära ise vii oma rasvaimu teemat tableti-teemale, kui sa sellest rääkida ei taha?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga võib-olla siis teinekord ära ise vii oma rasvaimu teemat tableti-teemale, kui sa sellest rääkida ei taha?

Sa oled sama loll nagu need “toitumisnõustajad” siin ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 121 kuni 132 (kokku 132 )


Esileht Ilu ja tervis Rasvaimu täidlastele