Esileht Ilu ja tervis Rasvased põlved :(

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: Rasvased põlved :(

Ma nüüd üritan teemaalgatajat lohutada. Tead, need rasvapadjad on siiski ilusamad kui selline kondisem põlv kuhu 40+ vanuses tekivab tihedalt kortse ja välja näeb see nagu 100 aastase põlv. Mul ülejäänud keha pole kuskilt nii kondine, täitsa normaalkaalus, aga põlved kortsulised. Lase või rasva juurde süstida sinna.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 10:11; 01.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilma teemat avamata arvasin, et rasvased põlved on sama nagu rasvased juuksed või rasvane näonahk. Ehk et nahk on kuidagi rasvane põlve peal.

Siis teema avades, avastasin, et on mingi rasvakogum põlve piirkonnas olemas.

Tunnistan ausalt ja naisena, et ma pole iial mõelnud, et põlved võiks üldse olla rasvased.

Kui inimene tervikuna on rasvane…siis seda märkan, aga kui kellelgi peaks olema mingid müstilised “rasvased põlved”, no siis mina seda ei märka. Ja ma arvan, et MITTE ÜKSKI mees seda kah ei märka…mehed vaatavad tervikpilti, siis detaile, stiilis tissid, pepu, pikad jalad, jne…

Pole iial kuulnud, et mõni mees kritiseeriks mingi naise rasvaseid põlvi, eriti, kui naine ise on igati vormis.

Seega – teemaalgataja, see on sinu pea probleem, lase see vabaks ja ole nagu oled ja kõik ongi hästi.  🙂

Olen ise kaalu alakaalu ülempiiril ja vaatasin kähku oma põlved ka üle…pigem häirib, nagu keegi eespool ütles, et põlvenahk on peeneid kortse täis ja meenutab vanainimest. 🙁

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ilma teemat avamata arvasin, et rasvased põlved on sama nagu rasvased juuksed või rasvane näonahk. Ehk et nahk on kuidagi rasvane põlve peal.

Siis teema avades, avastasin, et on mingi rasvakogum põlve piirkonnas olemas.

Tunnistan ausalt ja naisena, et ma pole iial mõelnud, et põlved võiks üldse olla rasvased.

Kui inimene tervikuna on rasvane…siis seda märkan, aga kui kellelgi peaks olema mingid müstilised “rasvased põlved”, no siis mina seda ei märka. Ja ma arvan, et MITTE ÜKSKI mees seda kah ei märka…mehed vaatavad tervikpilti, siis detaile, stiilis tissid, pepu, pikad jalad, jne…

Pole iial kuulnud, et mõni mees kritiseeriks mingi naise rasvaseid põlvi, eriti, kui naine ise on igati vormis.

Seega – teemaalgataja, see on sinu pea probleem, lase see vabaks ja ole nagu oled ja kõik ongi hästi. ????

Olen ise kaalu alakaalu ülempiiril ja vaatasin kähku oma põlved ka üle…pigem häirib, nagu keegi eespool ütles, et põlvenahk on peeneid kortse täis ja meenutab vanainimest. ????

Jälle üks, kelle meelest on kõigi naiste elu eesmärk igale tänaval vastu jalutavale mehele meeldida. Ja muidugi on selline arvaja ise alakaaluline, kes kurdab liiga kõhnade jalgade üle.

Inimestel koguneb rasv erinevatesse kohtadesse ja sellest lokaalselt vabaneda on võimalik vaid rasvaimu abil. Aga paksud jalad on jubedad, eriti, kui muu keha sale ja vormis.
Mul endal on sama probleem- jalad on nagu pakud- pahkluudest puusadeni. Teen trenni- ujun, jooksen, jooga, jõuharjutused ja venitused. Selle tulemusena kasvab pekikihi alla vaid lihas ja jalad lähevad veel jämedamaks, kuid rasv ei kao. Kui kaotan kaalu, kaob see kõigepealt vöökohast, siis kahanevad käed, rinnad ja nägu, aga rasvapadjad põlvedelt ei kao. Ehk kaoks, kui kaaluksin oma 170 cm juures 45 kilo, aga pole plaanis ennast selliseks näljutada. Vööumbermõõt on mul 64 cm, põlve ümbermõõt 47 cm. Põlve plaati pm näha pole, rasv on külgedel ja põlve kohal. Saan kanda vaid laiu pükse, vööst ja puusast parajad sirgelõikelised püksid ei mahu säärest ja põlvest ülespoole. Terviseprobleem see pole, jalad ei ole paistes, olen arstil käinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geenid, mis muud. Kas su emal, vanaemal olid samasugused jalad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.06 16:48; 21.06 00:53; 22.06 00:10; 04.07 00:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Ilu ja tervis Rasvased põlved :(