Esileht Ilu ja tervis Ravimi purustamine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )

Teema: Ravimi purustamine

Postitas:
Kägu

Nüüd lisan ikka selle aasta, 2024, uuendatud infolehe:                                                            https://www.ravimiregister.ee/Data/PIL/PIL_1008706.pdf

https://www.ravimiregister.ee/Default.aspx?pv=HumRavimid.Pakend&vid=03bb430d-cffd-4f46-ab34-566575a2400b

Sel on küll teine infoleht (Tõsi, viimati uuendatud 2023) ja teine ATC kood: J01XD01

Et infusioonilahus on antibiootikum, aga tablett ei ole? Varem aitas (anaeroobsete) bakterite vastu, enam aga mitte? Ma saan aru, et praegu peamine kasutus on algloomade vastu, aga mismoodi see enne oli antibiootikum ja enam mitte? Tahaks tõesti teada, sest ma arvaks, et isegi, kui peamine kasutus on muutunud, siis mõju on ikka samaks jäänud. Või mitte?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Janek22 on mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll, ignoreerida võiks. Ja Janek22, hakka inimeseks, ära kisu surnud teemaid jälle üles, et oma sodi reklaamida!

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

#4294772: Nüüd lisan ikka selle aasta, 2024, uuendatud infolehe: https://www.ravimiregister.ee/Data/PIL/PIL_1008706.pdf

https://www.ravimiregister.ee/Default.aspx?pv=HumRavimid.Pakend&vid=03bb430d-cffd-4f46-ab34-566575a2400b

Sel on küll teine infoleht (Tõsi, viimati uuendatud 2023) ja teine ATC kood: J01XD01

Et infusioonilahus on antibiootikum, aga tablett ei ole? Varem aitas (anaeroobsete) bakterite vastu, enam aga mitte? Ma saan aru, et praegu peamine kasutus on algloomade vastu, aga mismoodi see enne oli antibiootikum ja enam mitte? Tahaks tõesti teada, sest ma arvaks, et isegi, kui peamine kasutus on muutunud, siis mõju on ikka samaks jäänud. Või mitte?

Rahunege juba maha. Mis teil viga on? Nii pingsalt ja igapäevaselt otsite kuskilt netist mingeid mõttetuid väljavõtteid ja postitate siin foorumis. Sellega annate teistele Perekooli liikmetele vale informatsiooni. Tõenäoliselt te ei tohiks olla enam Perekooli liige !!!

Miks te postitate siia VANU Infolehti, 9. veebr 2023 ?!?? VANA ATC koodiga: J01XD01.

Metronidazol kuulub klassi P01 (algloomade vastased ained), seega antibiootikum  ta kohe kindlasti ei ole!!! No mida te veel vaidlete. Tahate ikka musta valgeks rääkida w?!??

Mina lisasin eile oma kommentaari uue infolehe lingi, mis on uuendatud jaanuaris 2024. Kas te ei oska ( või ei taha) lugeda w? Ja vaidlustate (surute peale) selle oma mingi VANA (9. veebr 2023) infolehega. Kas teil mõistusega on ikka kõik korras w?

Veel kord kordan: METRONIDAZOL EI OLE ANTIBIOOTIKUM !!!   Lisan veel viimase, jaanuar 2024, infolehe lingi.  https://www.ravimiregister.ee/Data/PIL/PIL_1008706.pdf

Teadus areneb pidevalt ning kui ravijuhendeid uute teadmisete valguses ei muudetaks, oleks ikka väga kehvasti.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Janek22 on mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll, ignoreerida võiks. Ja Janek22, hakka inimeseks, ära kisu surnud teemaid jälle üles, et oma sodi reklaamida!

Järjekordne või see sama haiglaslikult valeinfot levitav Kägu, kes püüab mind laimata.

Te kirjutate:´´mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll´´. Kõik algas ühest sõnast, kus nimetasin tugevat valuvaigistit: PENTALGIN. Kas ei tohi w? Nõukaajal müüdi apteegis ning siiani inimesed mäletavad seda. See on ka selge, et Venes on ta apteegis vabalt müügil. Ametlikult võib iga inimene seda Eestisse tuua. Mis siia puutub ´´vene althõlmaravim´´ ? Sellel teemal ei ole mingit juttugi olnud. Tühja koha pealt hakkasite fantaseerima w? Väga haiglaslikult üritate midagi olematut saavutada.   Kuidas nii madalalaubaline inimene on üldse Perekooli liige?!?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Janek22 on mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll, ignoreerida võiks. Ja Janek22, hakka inimeseks, ära kisu surnud teemaid jälle üles, et oma sodi reklaamida!

Järjekordne või see sama haiglaslikult valeinfot levitav Kägu, kes püüab mind laimata.

Te kirjutate:´´mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll´´. Kõik algas ühest sõnast, kus nimetasin tugevat valuvaigistit: PENTALGIN. Kas ei tohi w? Nõukaajal müüdi apteegis ning siiani inimesed mäletavad seda. See on ka selge, et Venes on ta apteegis vabalt müügil. Ametlikult võib iga inimene seda Eestisse tuua. Mis siia puutub ´´vene althõlmaravim´´ ? Sellel teemal ei ole mingit juttugi olnud. Tühja koha pealt hakkasite fantaseerima w? Väga haiglaslikult üritate midagi olematut saavutada. Kuidas nii madalalaubaline inimene on üldse Perekooli liige?!?

see ei ole paraku esimene kord kui janek22 venes kasutatavaid aga eestis ammu käibest maas ravimeid promob.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#4294929: #4294902: Janek22 on mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll, ignoreerida võiks. Ja Janek22, hakka inimeseks, ära kisu surnud teemaid jälle üles, et oma sodi reklaamida! Järjekordne või see sama haiglaslikult valeinfot levitav Kägu, kes püüab mind laimata. Te kirjutate:´´mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll´´. Kõik algas ühest sõnast, kus nimetasin tugevat valuvaigistit: PENTALGIN. Kas ei tohi w? Nõukaajal müüdi apteegis ning siiani inimesed mäletavad seda. See on ka selge, et Venes on ta apteegis vabalt müügil. Ametlikult võib iga inimene seda Eestisse tuua. Mis siia puutub ´´vene althõlmaravim´´ ? Sellel teemal ei ole mingit juttugi olnud. Tühja koha pealt hakkasite fantaseerima w? Väga haiglaslikult üritate midagi olematut saavutada. Kuidas nii madalalaubaline inimene on üldse Perekooli liige?!?

see ei ole paraku esimene kord kui janek22 venes kasutatavaid aga eestis ammu käibest maas ravimeid promob.

Lõpuks on üks haiglaslikult ja järjepidevalt valeinfot siia foorumisse kirjutanud Kägu paika pandud! Enam tal ei ole olulist valeinfot midagi kirjutada, sest kõik on ümber lükatud. Kuid nagu näha, siis veel mingil määral mõtetult sipleb.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks te postitate siia VANU Infolehti, 9. veebr 2023 ?!?? VANA ATC koodiga: J01XD01.

Ma ei ole postitanud mitte ühtegi ravimi infolehte.

Küsimusega, et miks müüakse minu lingil toodud ravimit vananenud infolehega (miks sellel puudub uuendatud infoleht) ja vananenud ATC koodiga, peaksite pöörduma ravimiameti poole. Ravim on viimati maale toodud märtsis 2024.

Raviskeemide uuendamine ei puutu asjasse, see ei muuda ju ravimi keemilist koostist ega toimet. Ka ATC puus ümbertõstmine ei muuda. Kahjuks paistab, et sul siiski puuduvad vajalikud teadmised minu küsimusele vastamiseks.

 

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4294929: #4294902: Janek22 on mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll, ignoreerida võiks. Ja Janek22, hakka inimeseks, ära kisu surnud teemaid jälle üles, et oma sodi reklaamida! Järjekordne või see sama haiglaslikult valeinfot levitav Kägu, kes püüab mind laimata. Te kirjutate:´´mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll´´. Kõik algas ühest sõnast, kus nimetasin tugevat valuvaigistit: PENTALGIN. Kas ei tohi w? Nõukaajal müüdi apteegis ning siiani inimesed mäletavad seda. See on ka selge, et Venes on ta apteegis vabalt müügil. Ametlikult võib iga inimene seda Eestisse tuua. Mis siia puutub ´´vene althõlmaravim´´ ? Sellel teemal ei ole mingit juttugi olnud. Tühja koha pealt hakkasite fantaseerima w? Väga haiglaslikult üritate midagi olematut saavutada. Kuidas nii madalalaubaline inimene on üldse Perekooli liige?!?

see ei ole paraku esimene kord kui janek22 venes kasutatavaid aga eestis ammu käibest maas ravimeid promob.

Lõpuks on üks haiglaslikult ja järjepidevalt valeinfot siia foorumisse kirjutanud Kägu paika pandud! Enam tal ei ole olulist valeinfot midagi kirjutada, sest kõik on ümber lükatud. Kuid nagu näha, siis veel mingil määral mõtetult sipleb.

Sina oled ehe näide sellest, kuidas üks opakas isehakanud teadlane suudab ühe teema korralikult ära solkida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole postitanud mitte ühtegi ravimi infolehte.

Mida sa norid tähti. Kaks päeva tagasi postitasid väljavõtte infolehest. Ma ei olegi ravimi maaletoomisest midagi rääkinud, kuid sina ikka kirjutad. Miks läksid üle infusioonilahuse (vedelik pudelis) peale? Kas Metrodanizol tablettide infolehega ei oleks saanud siin vaielda w? Muidugi ei oleks ju, sest seal ei ole ju sellest midagi kirjutatud. Ühesõnaga mõtetu vaielda. Sa oleksid nagu mingi palgaline tööline, kes lihtsalt peab viitsima siin räusata. 🙂 🙂 🙂

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järjekordne või see sama haiglaslikult valeinfot levitav Kägu, kes püüab mind laimata. Te kirjutate:´´mingi vene althõlmaravimeid süteeriliselt haipiv troll´´. Kõik algas ühest sõnast, kus nimetasin tugevat valuvaigistit: PENTALGIN. Kas ei tohi w? Nõukaajal müüdi apteegis ning siiani inimesed mäletavad seda. See on ka selge, et Venes on ta apteegis vabalt müügil. Ametlikult võib iga inimene seda Eestisse tuua. Mis siia puutub ´´vene althõlmaravim´´ ? Sellel teemal ei ole mingit juttugi olnud. Tühja koha pealt hakkasite fantaseerima w? Väga haiglaslikult üritate midagi olematut saavutada. Kuidas nii madalalaubaline inimene on üldse Perekooli liige?!?

#4294935: see ei ole paraku esimene kord kui janek22 venes kasutatavaid aga eestis ammu käibest maas ravimeid promob.

Lõpuks on üks haiglaslikult ja järjepidevalt valeinfot siia foorumisse kirjutanud Kägu paika pandud! Enam tal ei ole olulist valeinfot midagi kirjutada, sest kõik on ümber lükatud. Kuid nagu näha, siis veel mingil määral mõtetult sipleb.

Kuule sina, mingi mõttetu troll, kes veel sipleb ning üritab mingilgi määral ennast kuidagigi õigustada, sest (tõenäoliselt) sa saad palka, et siin promoda ainult Eesti apteekides müüdavaid nii nimetatuid ravimeid, mis tegelikult peaaegu ei töötagi!!!!!!!!!!!!! Võin tuua vähemalt 2 näidet!!!

Ma ei ole Venemaal käinud väga kaua aega, kuid ikka kuulen, kui teadjad inimesed räägivad, et missugused sealsed ravimid on meil Eestis müüdavatest paremad. Muideks vastupidiselt ei veel kuulnud, s.t. et mingi Eesti apteegis müüdav ravim on parem ehk toimivam, kui Venes müüdav!!!! Eks see ole ka loogiline, sest Venes on teadus ikka väääääääga palju rohkem arenenud. Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

Kirjutad:´´mingi vene althõlmaravimeid´´´. Kas sa oled ikka terve mõistuse juures või ei?! Mida sa plõksid? Sa ise oled päris kindlalt ´´ mingi hale vari´´, kes üritab pingsalt Eesti apteegi ravimeid (ka althõlmaravimeid, 🙂 🙂 :)) promoda (tõenäoliselt töö on sul selline! ?!) … ning selleks tuleb sul paratamatult teiste inimeste väljaütlemisi halvustada. Räägi nüüd, et missugused need Vene Althõlmaravimid on? Võin kindlalt öelda, et siit ei tule sellelt troll-käolt mittttte ühtegi arukat vastust, sest Venemaalt võib iga inimene täiesti vabalt ja ametlikult tuua apteegiravimeid. Ja inimesed toovadki kottide kaupa. See ei ole mingi reklaamimine või ehk nagu sina mainisid: promomine, vaid ma lihtsalt konstateerin fakti.

Head ja toimivat ravimit ikka kiitetakse, kuid sina kirjutad siia foorumisse kadetusega, et nagu mina promon. Hale vari oled ju siis! 🙂 Ma ei promo, vaid ühe korra mainisin.

Tegelikult ma ei viitsi enam mõttetult selle postituse all siin nende palgaliste trollidega vaielda. Normaalne rahvas saab niigi aru juba ridade vaheltki ja teevad omale järeldused.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

õige, venes ostavad muidugi kõik ikka vene ravimeid, mis neil muud üle jääb. aga sealse “normaalsusega” siia trollima tulemine on pehmelt öeldes rumal.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägi nüüd, et missugused need Vene Althõlmaravimid on? Võin kindlalt öelda, et siit ei tule sellelt troll-käolt mittttte ühtegi arukat vastust, sest Venemaalt võib iga inimene täiesti vabalt ja ametlikult tuua apteegiravimeid. Ja inimesed toovadki kottide kaupa.

võib-olla kotikestega isegi toovad, palju sa ikka käe otsas tassida jõuad. aga seda vaid oma tarbeks, sest selliselt smugeldatud ravimite edasi müümine on eestis keelatud. kuigi ma usun küll, et sinusuguseid althõlma susserdajaid on tõenäiliselt veel, aga küllap kord jõuab ka teie mihklipäev.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#4295324: Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

õige, venes ostavad muidugi kõik ikka vene ravimeid, mis neil muud üle jääb. aga sealse “normaalsusega” siia trollima tulemine on pehmelt öeldes rumal.

Kas sul on 2 kontot siin, et iga päev ainult need 2 ´´trolli-kägu´´ üritavad tehniliselt mulle vastu vaielda. Siplevad nii mis hirmus, et mitte alla jääda. Täna võtsid jälle kontekstist kaks viimast lauset välja. Loomulikult saab muuta sellega öeldu mõtet. Panen nüüd siia terve lõigu, et teised Perekooli liikmed saaksid ilusti näha, kuidas sa tehniliselt minu juttu muutsid!

Ma ei ole Venemaal käinud väga kaua aega, kuid ikka kuulen, kui teadjad inimesed räägivad, et missugused sealsed ravimid on meil Eestis müüdavatest paremad. Muideks vastupidiselt ei veel kuulnud, s.t. et mingi Eesti apteegis müüdav ravim on parem ehk toimivam, kui Venes müüdav!!!! Eks see ole ka loogiline, sest Venes on teadus ikka väääääääga palju rohkem arenenud. Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

Rahvas, lugege ja vaadake ise, kuidas see tõenäoliselt mingi Eesti apteekide palgaline troll  keerab minu mõtte tehniliselt tagurpidi kontekstist ainult kahe viimase lause väljavõtmisega.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4295324: Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

õige, venes ostavad muidugi kõik ikka vene ravimeid, mis neil muud üle jääb. aga sealse “normaalsusega” siia trollima tulemine on pehmelt öeldes rumal.

Kas sul on 2 kontot siin, et iga päev ainult need 2 ´´trolli-kägu´´ üritavad tehniliselt mulle vastu vaielda. Siplevad nii mis hirmus, et mitte alla jääda. Täna võtsid jälle kontekstist kaks viimast laust välja. Loomulikult saab muuta sellega öeldu mõtet. Panen nüüd siia terve lõigu, et teised Perekooli liikmed saaksid ilusti näha, kuidas sa tehniliselt minu juttu muutsid!

Ma ei ole Venemaal käinud väga kaua aega, kuid ikka kuulen, kui teadjad inimesed räägivad, et missugused sealsed ravimid on meil Eestis müüdavatest paremad. Muideks vastupidiselt ei veel kuulnud, s.t. et mingi Eesti apteegis müüdav ravim on parem ehk toimivam, kui Venes müüdav!!!! Eks see ole ka loogiline, sest Venes on teadus ikka väääääääga palju rohkem arenenud. Iga normaalne inimene, kellele ei ole veel tehtud ajupesu, et Vene ravimid on halvad, ostavad ikka Vene ravimeid, et terveks saada. Seda kõike juttu ei ole mina välja mõelnud, vaid teadjad inimesed ikka ise räägivad.

Rahvas, lugege ja vaadake ise, kuidas see tõenäoliselt mingi Eesti apteekide palgaline troll keerab minu mõtte tehniliselt tagurpidi kontekstist ainult kahe viimase lause väljavõtmisega.

jah, selline seltskond, kes elabki vaid vene inforuumis ja suure tõenäosusega sinu esitatut tõeks peab,  on eestis paraku olemas. ja ega neilt teistsugust arvamust oodata olekski,  ikka rohi oli vanasti rohelisem jne jne. õnneks on see piltlikult öeldes väljasurev seltskond. eestis elavatest vene kodanikest üle 50% on vanuses 60+.

aga sinu kohta on paslik eesti kõnekäänd, ütle, kes on su sõbrad ja mina ütlen, kes oled sa ise.

 

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jah, selline seltskond, kes elabki vaid vene inforuumis ja suure tõenäosusega sinu esitatut tõeks peab, on eestis paraku olemas. ja ega neilt teistsugust arvamust oodata olekski,

eestis elavatest vene kodanikest üle 50% on vanuses 60+.

Järjest haiglaslikumaks lähevad selle tõenäoliselt mingi Eesti apteekide palgalise trolli vastused minu kommentaaridele. Normaalsel inimesel ei oleks sellist fantaasiat ja viitsimist mõelda välja nii tehniliselt minu mõtte tagurpidi keeramist ja sellega siin kõikide teiste liikmete ees neile ajupesu teha.

Miks sa jälle sujuvalt kirjutad minu poolt kirjutatust mööda? Mis puutub minusse: ´´selline seltskond, kes elabki vaid vene inforuumis ja suure tõenäosusega sinu esitatut tõeks peab, on eestis paraku olemas´´. Kõik ju teavad seda, et terve ida Virumaa arvab nii.

See, et ma tean ka natukene sellest… mis siin halba on? Kuigi ma ei ole Venes väga palju aastaid käinud, kuid netis on ju kõikidest asjadest kõik ilusti kirjas.

Jälle see Eesti apteekide troll kirjutab teemast mööda:´´ et Eestis elavatest vene kodanikest üle 50% on vanuses 60+´´. No anna abi, mis siia puutuvad vene kodanikud?!??

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

#4295324: Räägi nüüd, et missugused need Vene Althõlmaravimid on? Võin kindlalt öelda, et siit ei tule sellelt troll-käolt mittttte ühtegi arukat vastust, sest Venemaalt võib iga inimene täiesti vabalt ja ametlikult tuua apteegiravimeid. Ja inimesed toovadki kottide kaupa.

võib-olla kotikestega isegi toovad, palju sa ikka käe otsas tassida jõuad. aga seda vaid oma tarbeks, sest selliselt smugeldatud ravimite edasi müümine on eestis keelatud. kuigi ma usun küll, et sinusuguseid althõlma susserdajaid on tõenäiliselt veel,

Nüüd vastan ka selle teise Eesti apteegi enamasti mittetoimivaid ravimeid reklaamiva palgalise Trolli viimasele kommentaarile.

Ma ei oleks ealeski seda teemat nii kaugele viitsinud arendada, kuid kuna see troll tahab Eestlastele jätta valet muljet ravimite osas, siis paratamatult juba lihtsalt sportlikust huvist tõestan, et kuidas ikka müügifirmad promovad meie apteegis müüdavaid mitte toimivaid ravimeid.

Troll kirjutab:´´võib olla kotikesega isegi toovad´´. Nii lollile lausele on isegi raske vastata, sest iga tema mõte on 180 kraadi tagurpidi. Vastan: Tegelikult toovad inimesed Venemaalt Eestisse vähemalt ikka suure Maksima kilekoti täie ravimeid… sest ei ole ju keelatud ja kõik toimib ametlikult. Nii võib iga tavainimene tuua. Ja see ju ei kaalu praktiliselt midagi ning käeotsas jõuab igaüks tuua ilma pingutusetagi.

Järjest haiglaslikumaks läheb Eesti apteegi ülimalt madalalaubalise trolli kommentaar: ´´selliselt smugeldatud´´.

Smugeldamine tähendab: Salaja üle piiri toimetama.

Ma olen mitmetes eelmistes oma kommentaarides kirjutanud, et seaduslikult võib Eestisse tuua iga inimene Venemaa ravimeid. Ja see mõttetu ahv ikka kirjutab smugeldamisest.

Ja nii võib iga tema lause ära tõestada, et tahab jätta ebaõiget arusaama Venemaa ravimite Eestisse ametlikult  toomisest.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuule, Janek22, kas seal Venemaal mingeid psühhiaatrilisi ravimeid ei oleks kah saada, mulle tundub, et sulle kuluks ära.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis elavatest vene kodanikest üle 50% on vanuses 60+´´. No anna abi, mis siia puutuvad vene kodanikud?!??

no kes need muud ikka tänapäeval üle vene piiri edasi-tagasi siblivad. 😉

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis elavatest vene kodanikest üle 50% on vanuses 60+´´. No anna abi, mis siia puutuvad vene kodanikud?!??

no kes need muud ikka tänapäeval üle vene piiri edasi-tagasi siblivad. 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Troll kirjutab:´´võib olla kotikesega isegi toovad´´. Nii lollile lausele on isegi raske vastata, sest iga tema mõte on 180 kraadi tagurpidi. Vastan: Tegelikult toovad inimesed Venemaalt Eestisse vähemalt ikka suure Maksima kilekoti täie ravimeid…

jaah,  maxima kotitäis tagab tõesti massilise kasutamise. 😉

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

maxima kotitäis tagab tõesti massilise kasutamise.

Sa oled ikka väga haige isend. Sa ei ole normaalne. Kui sa oled vastamisega tupikus, siis sa jälle muudad teemat on kasuks. Ma ei ole sõnagi kirjutanud ´´massilisest kasutamisest´´.

Inimesed toovad Venemaa apteekidest omale ja oma perele igasugu erinevaid ravimeid ja vitamiine, et kui vaja, siis on hea võtta sellist ravimit, mis ikka ka toimib. Eesti ja EU maade ravimid on maksimaalselt pooltöötavad või ei tööta mitte üldselt, sest meil on see süsteem üles ehitatud inimese haigena hoidmiseks. Et ta ei saaks terveks ja ega ka ei sureks ära, sest ainult nii toovad need inimesed pidevalt raha apteekide omanikule. Väga lihtne äriskeem. Et kui inimene saab terveks, siis ju ta ei too raha apteeki… ja kui ära sureb, siis ka ei too ju. Seda ei ole mina välja mõelnud. Sellest on netis palju kirjutatud.

Positiivne on vähemalt see, et nii mõnigi siinne grupiliige hakkas aru saama, et miks Eesti apteegist ostetud ravim ei ravi haigust välja. Kõige lihtsam näide on Akne, kuid see ei ole enam selle postituse teema.

Ühesõnaga, ma ei viitsi sinusuguse trollile enam siin midagi selgitada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjah, Janek ise on ilmselgelt näidiseksemplar, mida kontrollimata ravimite tarbimine endaga kaasa toob.

Mitu lehekülge lõugad, et keegi postitas 5 aastat vana infolehe. Ise aga soovitad võtta analgiini, mis muudeti juba 1999. aastal retseptiravimiks, sest metamisooli ohtlik kõrvaltoime on vereloomehäirete tekitamine. Seda ravimit süstitakse muideks üks doos pärast operatsioone. Minu lapsele anti ja anestesioloog luges sõnad peale, et kuni kaks nädalat hiljem võib selline kõrvaltoime tekkida ja õpetas, mida jälgida. Miks kuradi pärast peaks mingi hambavalu peale sellist rohtu võtma, kui tõhusamad ja ohutumad valuvaigistid on olemas?

Sa koli õige Venemaale, saad kilekotiga apteegis käia ja kõik ümberringi on nõus, et Venemaa on maailma parim koht elamiseks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mnjah, Janek ise on ilmselgelt näidiseksemplar, mida kontrollimata ravimite tarbimine endaga kaasa toob.

Mitu lehekülge lõugad, et keegi postitas 5 aastat vana infolehe. Ise aga soovitad võtta analgiini, mis muudeti juba 1999. aastal retseptiravimiks, sest metamisooli ohtlik kõrvaltoime on vereloomehäirete tekitamine. Seda ravimit süstitakse muideks üks doos pärast operatsioone. Minu lapsele anti ja anestesioloog luges sõnad peale, et kuni kaks nädalat hiljem võib selline kõrvaltoime tekkida ja õpetas, mida jälgida. Miks kuradi pärast peaks mingi hambavalu peale sellist rohtu võtma, kui tõhusamad ja ohutumad valuvaigistid on olemas?

Sa koli õige Venemaale, saad kilekotiga apteegis käia ja kõik ümberringi on nõus, et Venemaa on maailma parim koht elamiseks.

just!

ja janek22 poolt parima valuvaigistina soovitatud pentalgiin on analgiin kõrval suisa poisike. seal on peale metamisooli ka fenobarbitaali ja kodeiini. mmm, milline nämma kokteil!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mnjah, Janek ise on ilmselgelt näidiseksemplar, mida kontrollimata ravimite tarbimine endaga kaasa toob. Mitu lehekülge lõugad, et keegi postitas 5 aastat vana infolehe. Ise aga soovitad võtta analgiini, mis muudeti juba 1999. aastal retseptiravimiks, sest metamisooli ohtlik kõrvaltoime on vereloomehäirete tekitamine. Seda ravimit süstitakse muideks üks doos pärast operatsioone. Minu lapsele anti ja anestesioloog luges sõnad peale, et kuni kaks nädalat hiljem võib selline kõrvaltoime tekkida ja õpetas, mida jälgida. Miks kuradi pärast peaks mingi hambavalu peale sellist rohtu võtma, kui tõhusamad ja ohutumad valuvaigistid on olemas?

Kuule sina, Eesti apteekites müüdavate praktiliselt mitte toimivate ravimite troll-promoja või vastupidi, promoja-troll. 🙂 Ma ei suvatse isegi su viimast kirja arutadagi, sest see on siin juba kõigile selge, et jälle valetad.

Ma viimases kirjas sULLE kirjutasin,et: ´´MINA ei viitsi sinusuguse trollile enam siin midagi selgitada´´.  Miks sa juba maha ei rahune?!?????????? See, et sa siin ikka veel sipled, tõestab veel kord, et sa kaotasid meie vaidluse täielikult!!!!!!! Sul võetakse nüüd preemia maha ning viiakse sind madalamale töökohale. Muideks koristaja koht on seal veel kindlasti vaba. 🙂 🙂 🙂

Erinevalt sinust— ma ei kirjuta sulle anonüümselt. Seega vastutan oma sõnade eest!!!!!!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see kägu, kes teises teemas aru sai, et sul pole tegelikult akne all kannatavat last, vaid upitad oma hõlmaalust Vene ravimibiznizit. Ja siin teemas olen kommenteerinud ühe korra, viitasin, et süüdistad teist kägu aegunud info jagamises, aga ise soovitad metamisooli.

Nii et mis lämised, vasta sisuliselt. Miks sa promod ravimit, mis on Eestis juba 25 aastat saadaval ainult retseptiga ohtlike kõrvaltoimete tõttu? Miks sina tohid aegunud infot kasutada ja jagada, aga teised mitte? Palun konkreetset vastust nendele kahele küsimusele, mitte mingit teemast mööda mulinat. Ootan vastust, Janek.

Ja mis vaidlusest sa sogad, mina ei vaidle sinuga, vaid ootan selgitust sinu ebaadekvaatsetele kommentaaridele ja sellele, et sa pakkusid siin foorumis ravimeid müüa. Sa absoluutselt hakkad mulle selgitama ja parem mõtle kähku usutav põhjus välja. Su tekst on avalik ja veebipolitseinik loeb seda ka.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see kägu, kes teises teemas aru sai, et sul pole tegelikult akne all kannatavat last, vaid upitad oma hõlmaalust Vene ravimibiznizit. Ja siin teemas olen kommenteerinud ühe korra, viitasin, et süüdistad teist kägu aegunud info jagamises, aga ise soovitad metamisooli. Nii et mis lämised, vasta sisuliselt. Miks sa promod ravimit, mis on Eestis juba 25 aastat saadaval ainult retseptiga ohtlike kõrvaltoimete tõttu? Miks sina tohid aegunud infot kasutada ja jagada, aga teised mitte? Palun konkreetset vastust nendele kahele küsimusele, mitte mingit teemast mööda mulinat. Ootan vastust, Janek. Ja mis vaidlusest sa sogad, mina ei vaidle sinuga, vaid ootan selgitust sinu ebaadekvaatsetele kommentaaridele ja sellele, et sa pakkusid siin foorumis ravimeid müüa. Sa absoluutselt hakkad mulle selgitama ja parem mõtle kähku usutav põhjus välja. Su tekst on avalik ja veebipolitseinik loeb seda ka.

Hea on näha, et selle foorumi Eesti apteekide ravimite promoja-troll ärkas nagu ülesse, kui ma oma viimases kirjas kirjutasin, et panin ta paika ehk tõestasin ära, et ta valetab ja tehniliselt suunab jututeemat kõrvale. See on avalikult kirjadest näha ja kõik foorumi liikmed ning veebipolitseinik võib vabalt lugeda ja veenduda!!!

Tegelikult on sellel ühel ja samal promoja-trollil siin mitu kontot. Isegi loll saab sellest aru, sest jutukäekiri on sama. Ta on tõenäoliselt elust kibestunud paks üksik vanem naine, sest normaalne inimene ei viitsiks nii pingsalt ja järjepidevalt mulle neid igasugu fake vastuseid kirjutada. 🙂 🙂

Mulle olid päris mitmed tuttavad varem rääkinud, et siin on mingi targutaja-promoja-kägu ning nemad ei saanud sellest Perekooli foorumist mingit abi… isegi vastupidi. Vot ma siis tulin veenduma selles…mõtlesin mingi teema ja see hale Kägu jäigi õnge! 🙂 Tegelikult sellel käol võib olla veel palju kontosid ning mitte Perekooli liikmed ei anna nõu, vaid üks lükkab palli oma kasuks väravasse.

Ikka jälle see, minu poolt paika pandud ravimi-troll, sipleb ning üritab veel valet kirjutada. Näiteks: ´´upitad oma hõlmaalust Vene ravimibiznizit´´. Missugusest hõlmaalusest sa kirjutad? Ma olen oma kirjades seletanud, et Eestisse võib Venemaalt tuua vabalt ja ametlikult iga inimene oma tarbeks ravimeid.Ja kui inimene toob omale Venest ravimeid, siis see ei ole ju mitte kuidagi biznes. Ma ei ole siin kunagi mingeid ravimeid müünud! Ma ise ei käi venes ning minul on nendest ravimitest ükstapuha, kuid hästi sai ikka ära tõestatud, et Eesti ravimite-troll-kägu on siin olemas…… j.n.e.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahe, kuidas sa närvi läksid ja hakkasid rääkima, et ei-ei, mina ei müü midagi, mina ainult kuulsin kõlakaid ja tegin üldse eksperimenti. 🤣🤣🤣🤣

Siputa-siputa, vahele jäid. Kasutajaabisse on sinust juba teada antud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõestasid ainult, et sa ajad mula suust välja, aga vastutada ei taha, Janekikene.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma viimases kirjas sULLE kirjutasin,et: ´´MINA ei viitsi sinusuguse trollile enam siin midagi selgitada´´.  Miks sa juba maha ei rahune?!?????????? See, et sa siin ikka veel sipled, tõestab veel kord, et sa kaotasid meie vaidluse täielikult!!!!!!! Sul võetakse nüüd preemia maha ning viiakse sind madalamale töökohale. Muideks koristaja koht on seal veel kindlasti vaba. 🙂 🙂 🙂 Erinevalt sinust— ma ei kirjuta sulle anonüümselt. Seega vastutan oma sõnade eest!!!!!!

Sul venemaalt mingeid kangeid mujal ohtlikuks hinnatud rahusteid ei ole endale manustada? Inimene, kes üle kolme hüüu- ja küsimärgi pidevalt tekstisse topib, on pehmelt õeldes psüühiliselt labiilne. “Maailma parimad ravimid” on oma töö teinud?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallid  Perekooli foorumi liikmed.

Peale minu viimast kirja, 5 päeva tagasi, millega ma lõpetasin vähemalt selle postituse all ravimite kohta kommenteerimise, sest isegi teemaväliselt sai kõik minu poolt ära tõestatud ning see Eesti apteekide ravimite (mis ei toimi eriti) reklaamija-troll sai paika pandud. Temal lõppesid isegi naglad valed ära. Seega teema ammentatud.

Kuid see troll peab ju veel siplema ning kirjutama kasvõi suvalisi kommentaare, sest siiani on ikkagi nagu tema kõige targem olnud. Lugege kolme trolli viimast kirja. seal ei ole postitaja teemast, ega ka ravimitest midagi kirjas…. ainult mingi mõttetu häma tühja koha pealt. Nõustuge sellega, et mitte ükski haritud nain,e ei viitsiks/ ei peaks vajalikuks, kaks nädalat iga päev vaielda nii jõuliselt ja nii küllaltki roppude sõnadega. Ainult palgaline troll, kellel on ju oma huvid mängus. Elust kibestunud vanem naine. Kahju sellisest.

Muideks, algul kommenteeris kahe konto alt, kuid lõpus ei viitsinud ta enam konspireerida ja pani ühega edasi. Nii ka ühe teise postituse all.

Minu eksperiment on ülesande täitnud. Ma isiklikult nautisin seda rahulikult.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 62 )


Esileht Ilu ja tervis Ravimi purustamine