Esileht Pereelu ja suhted Reetsin oma naist

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Reetsin oma naist

Postitas:

Tere. olen mees 28 aastane
võite mind solvata, pahandada, laimata mind, no mina ei saa nii elada, naine soovib lahutust, aga mina ei. Reetsin oma naist. Asi oli nii, et hakkasin ühe naisega tööl flirtima, kuid midagi ei lubanud ja alguses oli kõik rahulik, kuid üks päev käisime koos väljas ja kui tulin koju saatis ta mulle sõnumi, et ala väga lahe oli, kuid meie vahel ei olnud midagi (käisime koos tuttavatega, seega ei lubanud endale midagi ja enamat) kuna tean et endale lapsed ja naine. Hiljem oli msnis vesltus ja hakkasime flirtima ja tundeid avaldama, kui midagi enamat, jäin vahele oma naisele. Lubasin, et ei tee enam niimodi. Nüüd detsembri kuus jälle hakkasime kirjutama, ja midagi enamat (lihtsalt fantaasia) lihtsalt selline juttu ajamine et ala tahan sind ja mina sind ka, ja lähme kabineti, kuid samuti meie vahel ei ole midagi kunagi olnud. olen nii loll ja jälle jäin vahele, nüüd nadal aega naisega tülis, ja naine ei usu, et ma ei ole teda petnud, soovib lahutust ja soovib äraminna, mida teha ja kuidas käituda, tunnistan oma süü, ja tean et käitusin ebanormaalselt, kuid ma ei armasta seda naist, armastan ainult oma kallima abikaasat kes on minule väga tähtis. soovin temaga elada edasi aga tema ei usu. kirjutamine toimus kolm päeva ja paari sõnaga. Sellel naisel ka mees ja ka lapsed. ta on nõus tulla ja rääkida minu naisele et meie vahel ei olnud midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”armastan ainult oma kallima abikaasat kes on minule väga tähtis. soovin temaga elada…\” ???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole oma abikaasat petnud, see on kõik vale, ma kaotasin usaldust oma naise silmast, ma kahetsen tehtud, kuid armastan teda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa seda MEILE räägid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on vaja kellegiga rääkida, mul raske olla, ma ei tea kuidas edasi käituda

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks, raiu endale edaspidiseks pähe – ära tee teisele seda, mida sa ei tahaks, et sulle endale tehakse. aumeeste mäng. said aru?

teiseks, usaldust lõhkuda, selleks on vähe vaja, usalduse taastamiseks võib kuluda aastaid.

kui sa oled veendunud, et sa ei ole tegelikult petnud, küll aga liiga intensiivselt piire kombanud ja sellega oma naise kahtlused kõrgeks kruvinud, siis võta olukorda, nagu see praegu on. lase emotsioonidel maha rahuneda, anna naisele aega oma kahtlustega toime tulla, ja käitu edaspidi nagu tõeline aus mees. ära otsi endale vabandusi ega õigustusi ja lase ajal mööduda. ole edaspidi parem. ja ka siis ei pruugi purunenud usaldus taastuda. see oli risk, mille sa võtsid, kui tobedalt oma flirtimismänge mängisid. teha pole enam midagi. ainult aeg võib anda vastust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundub, et selle naisega rikkusid sa kõik ära, miski teie vahel ei saa olla enam endine.

eneserõõn tuleb sulle muidugi kasuks, kuid lõpmatuseni ei saa ka endale tuhka pähe raputada.

tunnista, et teine naine meeldib sulle rohkem. Seega vali endale välja naine, keda sa ka tegelikult tahad. kuniks lapsi pole, ongi viimane aeg valikuid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma proovingi praegu teha nii, aga ma kindlaks jään, et mina ei ole petnud, ainult msnis jutuajamine, ja detsembrikuus on ainult paar sõna, seal ei ole midagi suurt. ma olen kindel et ma ei ole petnud, olen alati kodus, kusagil ei käi, ja elame hästi, kuid tean et reetsin teda ja see ei anna mulle rahu. ja tema rajub oma juttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

teine naine ei meeldi ja mul ei ole tema vastu tundeid, ma armastan ainult oma naist ja lapsi

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa tahad ikka igasuguseid asju. Tahad mängida, flirtida, tahad võõral naisel ennast erutada lasta, tahad lennukalt fantaseerida, tahad kohe kõike ja korraga. No nüüd tegi oma naine sulle piirid selgeks. Ole siis mees ja tule oma tahtmistega kokku keedetud supist nüüd välja ka. Jube lihtne on mängida mingite mõtetega, teha mingeid poolikuid tegusid, aga kui päris elus inimesed nendele asjadele reageerima hakkavad, siis on jama majas. Ega midagi, elu õppetunnid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sina arvad jah, et sa pole midagi teinud, aga vb on naise jaoks juba nö petmine ka võõra naisega flirtimine. sorry, aga ma ei tuleks selle pealegi, et mingi mehega kuskil msn-is istuks ja mesijuttu ajaks. no milleks???
ma ytlen sulle paras ausõna. söö nüüd seda jama mille sina ise korraldasid.
sa ei oska väärtustada seda mis sul on, vastasel korral sa poleks sellist jama korraldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänan et oma arvamuse ütlete, täiesti saan aru millega hakkama sain

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]tänan et oma arvamuse ütlete, täiesti saan aru millega hakkama sain[/tsitaat]

kui su naine ei soovi enam suhet jätkata, siis lase tal minna. mees peab suhtesse minema ja sealt väljuma ikka püksid jalas.

vea tegid juba varem, kui kiirustades suhte lõid ja ei valinud hoolikalt. milleks sa endale valetad, et armastad teda? on ju naisi, kes meeldivad rohkem. seega jookse oma sarvi ja vali hoolega. vabu naisi jagub igale maitsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

petmine on see, millest teine teada ei tohi. nii et oli küll petmine. kuni sa seda ei tunnista, ei sa ka mingit lahendust tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei mina räägi ausalt seega tulin siia omamurega, sest tõesti petmist ei olnud, aga mina ei valeta, mina armastan oma naist, ja see on kindel, tollele naisele ma ei ole oma armastusest midagi rääkinudki

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere. olen mees 28 aastane
võite mind solvata, pahandada, laimata mind, no mina ei saa nii elada, naine soovib lahutust, aga mina ei. Reetsin oma naist. Asi oli nii, et hakkasin ühe naisega tööl flirtima, kuid midagi ei lubanud ja alguses oli kõik rahulik, kuid üks päev käisime koos väljas ja kui tulin koju saatis ta mulle sõnumi, et ala väga lahe oli, kuid meie vahel ei olnud midagi (käisime koos tuttavatega, seega ei lubanud endale midagi ja enamat) kuna tean et endale lapsed ja naine. Hiljem oli msnis vesltus ja hakkasime flirtima ja tundeid avaldama, kui midagi enamat, jäin vahele oma naisele. Lubasin, et ei tee enam niimodi. Nüüd detsembri kuus jälle hakkasime kirjutama, ja midagi enamat (lihtsalt fantaasia) lihtsalt selline juttu ajamine et ala tahan sind ja mina sind ka, ja lähme kabineti, kuid samuti meie vahel ei ole midagi kunagi olnud. olen nii loll ja jälle jäin vahele, nüüd nadal aega naisega tülis, ja naine ei usu, et ma ei ole teda petnud, soovib lahutust ja soovib äraminna, mida teha ja kuidas käituda, tunnistan oma süü, ja tean et käitusin ebanormaalselt, kuid ma ei armasta seda naist, armastan ainult oma kallima abikaasat kes on minule väga tähtis. soovin temaga elada edasi aga tema ei usu. kirjutamine toimus kolm päeva ja paari sõnaga. Sellel naisel ka mees ja ka lapsed. ta on nõus tulla ja rääkida minu naisele et meie vahel ei olnud midagi. [/tsitaat]

Jätaks Sinusuguse sitakoti päevapealt maha! Ei mõtleks ka!
Üleüldse ei saa ma aru… mis siit foorumist leida tahtsid, mingit kaastunnet vai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 23:00; 23.01 23:03; 25.01 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Mis püksid jalas jutt??? Ole vait Alfonss! Ise ehtne suss ja räägid siin midagi püksid jalas juttu![/tsitaat]

me pole sinuga keppi teinud, käokene!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]

Mis püksid jalas jutt??? Ole vait Alfonss! Ise ehtne suss ja räägid siin midagi püksid jalas juttu![/tsitaat]

Kuule mne lase end õige peldikust alla! Ja tõmba vett kohe mitu korda, et ei oleks võimalik kuidagi tagasi ujuda….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 23:00; 23.01 23:03; 25.01 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]ei mina räägi ausalt seega tulin siia omamurega, sest tõesti petmist ei olnud, aga mina ei valeta, mina armastan oma naist, ja see on kindel, tollele naisele ma ei ole oma armastusest midagi rääkinudki[/tsitaat]

Sa arvad, et petmine on vaid kellegi teisega magamine ja armastusest rääkimine? Paljud, k.a. sinu naine arvab teisiti. Kuniks sa seda ei mõista, ei saa midagi korda. Sa reetsid oma naise, st ikkagi petsid teda. Jah, mitte füüsiliselt, aga see ei muuda fakti. Ja sa tegid seda mitu korda. Ainus kahetsus tundub sul olevat see, et jäid vahele. Alusta endas selgusele jõudmisest ning saa aru, mida sa ikkagi tegid. Alles seejärel palu naiselt andestust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees suur flirtija ja ta flirdib ka minu ees teiste naistega. Ta ise ütleb alati, et flirt on ainult naljatamine, tema keele sees konti pole, aga midagi tõsist ta kunagi ei mõtle sellega.
Mina näit ei flirdi ühegi mehega, kui olen tõsises suhtes samal ajal, ma olen seda mehele ka öelnud, et kuna mina ise ei flirdi, sest pean flirti ikkagi mingiks kutseks või sooviks ja mulle see ei meeldi. Ma arvan, et ära käitu nii, nagu sa ei tahaks et sinuga käitutaks, olgugi, et sa võid mõelda, mina end juba tunnen, ma tean täpselt, et see on ainult mäng. Ei ole, sinu lähedase jaoks ei ole see mäng sugugi hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on vaimne petmine, ja proovi sa enam naise usalduse tagasi saada , võimatu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks peaks sind naine uskuma, kui oled talle kolmas kord juba valga vahele jäänud?
Ka mina ei usuks.
Ja tegelikult kuna ikka edasi oled suhelnud selle naisega, siis see kord sinu puhul tuleks niikuinii, kui reaalselt naist petaksidki. Sest sinus on seda. Sa oled lihtsalt seda tüüpi mees. Sa ei jäta enne, kui asi tehtud.
Sa võid juba samal õhtul kui naine sulle andestanud ja põlvili roomanud ta ees minna selle teise naise kaissu.
Sinu jaoks on asi tasakaalus siis, kui sulle on andeks antud. Peale seda oled unustanud kõik oma pahateod ja jätkad uutega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suured tänud teile kõigele kes laimas, kes andis soovitusi, see on minu jaoks kõige suur õppetund, Ma ausalt luban et kui me naisega leppime siis hakkan teda kätte peal kandma!!!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale. Ah ära usu seda naiste loba siin. Sinu naine teab, et meeldib sulle ja seepärast mängib sinu tunnetega. Petmise jutt, eriti selliste pisiasjadega on täielik jama, kedagi petta pole võimalik!

Kui analüüsida sinu kirjutatud teksti, siis on näha sinu ühekülgsust ja paindumatut mõtteviisi. Selles mõttes on just selline flirt sinu isiksuse seisukohalt positiivne. Teine kord lihtsalt kustuta oma kirjavahetus või mis iganes jäljed korralikult ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meestel on ikka lihtne – tahan midagi muud, aga armastan ikka oma naist. Ja siis antakse kohe oma tungidele järele ja pärast arvatakse , et \”aga ma ju armstan sind\” peaks kõik välja vabandama?!

Tegudel on ka tagajärjed, kui sa seda eelnevalt õppinud pole, siis viimae aeg õppida.
Ma arvan, sind tuleks tõesti maha jätta, sest inimesed tavaliselt ei muutu, järelikult oled liiderlike kalduvustega mees ja sellist kooselamiseks teatavasti ei taheta.

Häbi-häbi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on liba teema, olen sda teksti mingi aeg tagasi siin lugenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean et häbi ja tunnen seda!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei ole oma abikaasat petnud, see on kõik vale, ma kaotasin usaldust oma naise silmast, ma kahetsen tehtud, kuid armastan teda[/tsitaat]
kuidas ei ole petnud?
kui vahele jäid, lubasid, et enam ei tee. ikka ju tegid. mis see on siis kui pole petmine?
miks naine peaks uskuma, et kunagi enam ei juhtu ki sa isegi ei usu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Ma tahan sind, mina tahan sind ka\” – ja oma naisele peaks meeldima, kui mees teise naisega selliseid lauseid vahetab?

Ja kui ei oleks vahele jäänud, mis siis? Oleks järgmise sammu astunud ja tahtmise teoks teinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Suured tänud teile kõigele kes laimas, kes andis soovitusi, see on minu jaoks kõige suur õppetund, Ma ausalt luban et kui me naisega leppime siis hakkan teda kätte peal kandma!!!!!![/tsitaat]

Oeh tüüpiline vene mees 🙂 Ise panid end olukorda, kus su rovva saab ülejäänud elu sul kontsa kõril hoida, edu. Hakka aga reisi, spade ja kasukate raha koguma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Reetsin oma naist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.