Esileht Pereelu ja suhted Reetsin oma naist

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Reetsin oma naist

Postitas:

Mul ka mees, kes kogu aeg flirdib ja sehkendab teistega – aastaid juba olen seda talunud. Aga tead, tänaseks on armastus nagu kadunud – ma ei tahagi temaga enam olla. Nüüd on liiga hilja jälle andestusele loota. Ma võin talle küll andestada, aga armastust pole enam. Tema väitis ka alati, et armastab vaid mind, aga mis kasu sellest armastamisest on, kui mul on tema kõrval kogu aeg valus. Mis kasu mul sellest on! Isegi ei tunne, et oled armastatud – vaid üks vihastamine üha uute ja uute avastuste pärast. Nagu pidev võitlus on see temaga kooslus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead mina ausalt armastan oma naist. ja kõik minu tunded on ausad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no minu arust oled suht normaalne mees. Selle naisega on asjad nii nagu on. Leia endale naine, kes talub seda, et sa oled tavaline mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead mina arvan,et lõpuks oleks Sul selle teise naisega ka kepiks läinud.Sa võid öelda küll,et ei,aga Eesti mees on juba selline,et nii kui keegi li..s natuke rohkem mett moka peale määrib,kui oma naine,siis on kohe vaja läbi tõmmata.
Oma naine on ju nii paha ainult vingub kodus,kui jälle sõpradega välja minnakse või lastega ei tegeleta.
Ja siis varjatakse kõike nagu hale rott,aga sellistel asjadel on kombeks välja tulla-nagu sinu puhulgi ja oi seda hala siis,et armastan ainult sind ja meie lapsi…
Sul ei ole aimugi,kui palju sa oma naisele haiget tegid.Kui ära lepite jääb see okas igaveseks temaga,sest seda nö \”kätelkandmist\” teevad mehed vaid väga väikest aega,kui näevad et ah naine on nagu andestanud,aga südames me ei andesta kunagi lõplikult.
Sa võid ju talle käsi südamel vanduda,et ei maganud tolle naisega,aga ütlen ausalt pärast selliseid väljaütlemisi tahan sind jne ei usu ta seda mitte kunagi!!!
Räägin täiesti omast kogemusest.
Minul sust kahju ei ole…ja loodangi,et sa kannatad,sest su naine kannatab niikuinii kordades rohkem-loll olid,et kõik ilusa ära rikkusid!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 08:13; 25.01 10:36; 25.01 12:22; 27.01 12:26; 06.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

EI ei voodini see ei jõudnud, see jutt oli ainult msni teel, ja ühtegi suusõnalist juttu sellest ei olnud. Ja see oli paarisõnaga, need ei olnud isegi laused. Ma ise ei tea miks ma tegin nii, mul ei ole tema vastu tundeid, see oli pigem mingi huvi kus soovisin teada saada kas mina üldse kellegile meeldin või ei meeldi, sest ise olen rohkem kodu inimene, kes istub samamoodi lastega, kes teeb samuti kodus süüa, ja minu naine väga hindab seda. Tean et kõik ilusa rikkusin, aga ta mulle nii kallis ja ta on minu kõige suurem armastus, me oleme temaga juba 8 aastad koos ja ma ei taha kõik rikkuda, ja ma luban teile kõigile inimesed, MA ARMASTAN OMA NAIST JA MA EI REETA TEDA JA EI PETTA TEDA MITTE KUNAGI.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 23.01 21:55; 23.01 22:17; 23.01 22:21; 23.01 22:29; 23.01 22:33; 23.01 22:44; 23.01 22:56; 24.01 09:17; 24.01 09:52; 24.01 21:35; 25.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]esiteks, raiu endale edaspidiseks pähe – ära tee teisele seda, mida sa ei tahaks, et sulle endale tehakse. aumeeste mäng. said aru?

teiseks, usaldust lõhkuda, selleks on vähe vaja, usalduse taastamiseks võib kuluda aastaid.

kui sa oled veendunud, et sa ei ole tegelikult petnud, küll aga liiga intensiivselt piire kombanud ja sellega oma naise kahtlused kõrgeks kruvinud, siis võta olukorda, nagu see praegu on. lase emotsioonidel maha rahuneda, anna naisele aega oma kahtlustega toime tulla, ja käitu edaspidi nagu tõeline aus mees. ära otsi endale vabandusi ega õigustusi ja lase ajal mööduda. ole edaspidi parem. ja ka siis ei pruugi purunenud usaldus taastuda. see oli risk, mille sa võtsid, kui tobedalt oma flirtimismänge mängisid. teha pole enam midagi. ainult aeg võib anda vastust.[/tsitaat]
see ütlemine on ideealis nii hea, et tee vaid seda, seda, mida tahad et sulle tehakse.
aga lõpuks on elu otsakorral, sulle on tehtud piisavalt halba, sa oled tundnud piisavalt kurbust. kurbust seetõttu, et sulle on tehtud just seda, mida sa ei tahaks et sulle tehakse.
ja lõpus tundub, et need inimesed on nau rohkem elanud, kui sina, kes sa pole ka nagu elus ühtegi lollust teinud, et sellest targemaks saada, et kogeda ja seda veaks tunnistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel naisel ka mees ja ka lapsed. ta on nõus tulla ja rääkida minu naisele et meie vahel ei olnud midagi. [/tsitaat]

Oleks sa minu mees ja tooksid mingi libu mulle koju seletusi andma-ma paneks juba ukse peal pikemalt mõtlemata eidele kümpi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 08:13; 25.01 10:36; 25.01 12:22; 27.01 12:26; 06.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellel naisel ka mees ja ka lapsed. ta on nõus tulla ja rääkida minu naisele et meie vahel ei olnud midagi. [/tsitaat]

Oleks sa minu mees ja tooksid mingi libu mulle koju seletusi andma-ma paneks juba ukse peal pikemalt mõtlemata eidele kümpi.
[/tsitaat]

No paremini enam öelda ei annakski!
Uskumatu debiil see teemaalgataja… Kus sa üldse sellise asja peale tuled, et see eit omale koju tuua OMA kalli naise ette vabandama ja seletama???!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.01 23:00; 23.01 23:03; 25.01 12:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige kurvem selliste lugude juures ongi see et petja poole jaoks võib kõrvalsuhe olla küll põnev ja värskendav kuid eesmärgitu, aga sellest ei saada kunagi aru, millist kahju sellega oma püsivale kaaslasele jäädavalt tekitatakse. Kust küll tuleb selline tarbi-ja-viska-ära mõtteviis? See on veel hullem kui vargus, sest asja kaotusest ei jää hinge kunagi sellist tühja auku kui usalduse kaotusest oma kõige lähedasema inimese vastu. Elukaaslane peaks olemagi meile elu kaaslane, keegi, kes jagab rõõme ja muresid, kellele võib loota ka siis kui kõik teised ümberringi selja keeravad, keegi kes loob ühise kodu, kasvatab koos sinuga üles lapsed ja jagab ühist maailma. See tühjus hinges ei kao täielikult mitte iialgi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 08:13; 25.01 10:36; 25.01 12:22; 27.01 12:26; 06.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui naine soovib lahutust, siis peab ta seda saama ja seda sõltumata põhjusest.

mis vahet on teemaalgatajal praegu, miks naine lahutust tahab?

kui tahab, tuleb minna ja lahutada. mis siin enam ulguda, egas vägisi kedagi kinni hoida ei saa.

tobe, kui mees ripub nagu kakahäda naise küljes ja käib talle oma kooseluga jäigalt pinda, kuigi teine seda enam ei taha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellise tobeda põhjuse pärast ei tasu lahku minna. kui sa aga oled inimene,kellele võõraste naistega suhtlemine on nagu mingi haigus, siis muidugi, minge parem lahku ja saad rahumeeles edasi flirtida teiste naistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine on rumal, kui ainuüksi selle seiga pärast kohe lahku tahab minna ning ei oska inimesemoodi asju selgeks rääkida.Elus on nii palju muud, olulisemat kui see, et mees kellegagi msn`s flirtis.[/tsitaat]

Vaevalt naine nüüd mehe lihtsalt MSN.i vestluse pärast maha jätaks,aga vahe on ikka flirdil ja sõnadel ma tahan sind.Tehku mees või tina,aga ikka ei usu,et pärast selliseid sõnu selle naisega ei maganud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 08:13; 25.01 10:36; 25.01 12:22; 27.01 12:26; 06.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inetud sõnad ja mõttetu solvamine. Perekooli kanad leidsid nüüd ohvri, kelle kallal tänitada. Häbi sõimajatele.
Aga: kui meeste jaoks on kõige olulisem seks, siis naiste jaoks vaimne side. Ehk kui sa suhtlesid kellegagi, leidsid vaimse kontakti, siis pole naise jaoks sellel mingit tähtsust, et füüsilist kontakti polnud. Naise jaoks on see isegi suurem petmine kui seks.
See on lihtsalt mõtteaineks sulle tuleviku terbeks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nooh mis sai?Naine andestas või saatis pikalt su?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 25.01 08:13; 25.01 10:36; 25.01 12:22; 27.01 12:26; 06.02 17:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan nii, et kui naine sind tõesti armastab, siis ta andestab. See on armastava naise loomuses. Kui naine armastab vaid end stiilis \”mulle nii ei tehta\” siis las minna. Elus on tõsisemaid probleeme millega tuleb kooselu jooksul toime tulla, kui mingi flirt. Isegi arumine. Inimene ei ole masin, kes tutvudes teispoolega progammerig kõik omad tunded ja emotsioonid ette nii, et prolbeeme ei teki. Ikka võivad mingid sümpaatiad tekkida. See, kuidas olukorra lahendadte on teie enda asi, kas saate sellega hakkama ja võtate seda kui õppetundi, või ei. Aga õpite ainult siis, kui mõelma poolne soov on olemas. Paku naisele võimalust suhenõustaja juurde minna, et siis sa nagu kinnitaksid võõrale inimesele ka, et sul on tõsi taga ja soov jätkata armastatud naise kõrval.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Reetsin oma naist

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.