Esileht Väikelaps Reima talvekombe

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Reima talvekombe

Postitas:

Plaanin osta talveks lapsele reima talvekombet.
kui laps on selleks ajaks max 92 pikk kas vōtta suurus 92 või 98?
keha on tal ka väga sale.

eelmine aasta oli meil kasutuses didri 80 aga nii kitsas oli kui miskit veel all oli ja käsi ei saanud üldse varukast välja ja niipalju pusserdamist oli selle kombega,reima tundub lohvkam ja mugavam selga panna.

Kui kellegil on kodus reima talvekombesid võib huvi pärast mõõta suurus 92 ja suurus 98 sisesääre ja üldpikkuse. Oleksin tänulik :):):)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec Marte Mid s98 üldpikkus 85cm ja sisesäär 37cm.

Mis mudelit vaatate?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reimatec on lai jah, aga õnneks on seal vöökohas reguleerimiseks kumm. Minu lapsest kilumat ei ole ja tal oli justnimelt üks number suurem kombinesoon ja käis sellega kaks talve. Meil on nimelt probleem lõputute barbijalgadega või siis on lihtsalt kõik maailma kombinesoonid liiga lühikese sääreosaga. Igatahes esimesel talvel oli superluks, kuigi laiavõitu. Teisel aastal hakkas juba transvaal pihta, et kui kükitas või istus, hakkas säär üles kerkima. Tallaalune kumm pidi lahti olema, muidu tõmbas põlvest pingule ja laps siis ukerdas ja ähkis seal.

Mul oli üldiselt selle Reima üle mega hea meel, sest seda sai nii hästi reguleerida, ise on ta kerge ja liikuv. Laps on tõesti väga “ebastandardse” kehaga ja talveriiete leidmine on üks nuhtlus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on kõik olnud Reima kombed. Minu kogemuse järgi Reima tuleb osta õige, mitte suurem. Osta 92. Muidu riideid ostan ka nö nr suuremaid, aga Reima kombed on õige suurusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reima tegumood on lai ja sääred pigem lühikesed. Üldiselt on need pigem numbrisse, seega 98 võib jääda väga suureks kui laps on 92 pikk. Mul kandis 86 suurust laps pikkuses 82-87cm. Sääred olid küll lõpus lühikesevõitu, aga käised ja kehaosa oleks suuremal numbril olnud liiga suur.
Minu lapse kõhna kehaehitusega on paremini sobinud Lenne ning Didriksons.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen teemalagataja, ostsin suurus 92 ja praegu sobib ideaalselt.

aitäh vastajatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA lisa ka, kui pikk laps praegu on, alles 8.. midagi eks
Muidugi 92 siis, see ongi ju teie puhul juba varuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel 90cm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps on praegu täpselt 98cm pikk, kas siis võtta talveks 98 või 104?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui laps on praegu täpselt 98cm pikk, kas siis võtta talveks 98 või 104?

Oleneb lapse keha proportsioonidest ja soovitud mudelist. Mul poeg 102 ja proovisin eelmise aasta Marte Mid s98 kombekat, saab veel sügisel kanda. Talveks on Stavanger s104 ja hetkel tundub suur, samas seda plaanisime -kraadidega selga panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps Reima talvekombe