Esileht Hobinurk Reisikindlustus Venemaale

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Reisikindlustus Venemaale

Postitas:

Aidake lolli. Olen elus väga vähe reisida saanud ja käinud põhimõtteliselt vaid Soomes ja Lätis, nendele paaripäevastele reisidele pole reisikindlustust kunagi teinud. Nüüd oleks soov minna selle elektroonilise viisaga paariks päevaks bussiga Peterburi. Sain aru, et sinna minnes on see kohustuslik ja piiri peal kontrollitakse.

Googeldasin ja uurisin veidi ning võtab silme eest kirjuks. Milline peab olema see kindlustus? Valikus on pagasi, reisitõrke, meditsiini jms variandid. Kust kohast oleks mõistlik see võtta. Jäi silma Swedbanki oma, kas see sobib?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ei kontrolli kindlustust keegi, aga muidugi võib juhtuda, et kontrollitakse. Nõutav on tervisekindlustus, tee, kus tahad. Mul on viisa passis ja kindlustuse tegi sama büroo, kus tegin viisa. Olen käinud rida kordi, kontrollitud ei ole, aga kannan siiski alati kaasas.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 17:26; 23.10 18:55; 23.10 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venemaale minnes pead täiskindlustuse tegema elu-, ravi-(tervise-) ,reisitōrke- kindlustus, ōnnetusjuhtumikindlustuse ja üldse on parem, kui meie riigi suhtes ebasōbralikku riiki ei külastaks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:55; 22.10 12:45; 23.10 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kõige odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, tee endale alati reisikindlustus – ka Soome ja Läti on välisriigid. Reiskindlustuse hind lähiriikidesse on laias laastus euro päev ja see on ikka väga odav võrreldes sellega, mis kulud tekivad, kui peaks midagi reisil juhtuma.

Aga kui silme eest läheb kirjuks, siis näiteks siin leiad kirjelduse ja ka telefoninumbri spetsialistile, kes aitab Venemaa suunal: https://www.iizi.ee/mida-peaksid-teadma-reisikindlustusest-venemaale-valgevenesse-ja-ukrainasse

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venemaale minnes pead täiskindlustuse tegema elu-, ravi-(tervise-) ,reisitōrke- kindlustus, ōnnetusjuhtumikindlustuse ja üldse on parem, kui meie riigi suhtes ebasōbralikku riiki ei külastaks.

Kui Moskva kaudu Taisse lendan, mis kindlustus siis vajalik oleks?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 23:05; 21.10 23:57; 22.10 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Moskva kaudu Taisse lendan, mis kindlustus siis vajalik oleks?

kas sa lähed lennujaamast välja? kui ei, siis ei puutu ei moskva ega venemaaa üldse asjasse.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 23:21; 23.10 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui välja lähen, kas siis keegi küsib (kes?) kindlustuse pabereid? Teised peale elukindlustuse( ravi-(tervise-) ,reisitōrke- kindlustus, ōnnetusjuhtumikindlustuse) ma ilmselt teen.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 23:05; 21.10 23:57; 22.10 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma õigesti mäletan, siis üks eesti ärimees vireleb juba 2 aastat vene vanglas, sest lendas läbi transiittsooni moskvas ja nopiti välja. Venemaa on värdjalik riik ja mina oma nina sinna antud olukorras ei pistaks. Nagu tõsiselt. Tänaval võetakse suva inimesi kinni (kes näevad rikkamad välja) ja süüdistatakse lambi asjas, tehakse läbiotsimine ja “leitakse” narkootikume.
Eesmärgiks on pistist saada mingi 10 000 euri.
Või siis istud paar aastat kuskil siberi vanglas. Kaevata pole kuhugi.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 00:19; 22.10 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Venemaale minnes pead täiskindlustuse tegema elu-, ravi-(tervise-) ,reisitōrke- kindlustus, ōnnetusjuhtumikindlustuse ja üldse on parem, kui meie riigi suhtes ebasōbralikku riiki ei külastaks.

Kui Moskva kaudu Taisse lendan, mis kindlustus siis vajalik oleks?

Kuna Taisse minekuks nagunii vaja kogu maailmas kehtivat kindlustust siis kõlbab see ka Moskva jaoks. Moskva teatavasti asub Euroopas mis on osa maailmast.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 07:22; 22.10 22:01; 23.10 18:17; 23.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kõige odavam.

Vaesed sugulased, laiba kojutoomine näiteks on ülikallis ja paneb nad eluks ajaks võlga maksma.Ma olen ise teinud sugulastele kindustuse, et pärast mingi juhtumi korral eluiksajaks puruvaene poleks. Samuti võtme nt Milana juhtum, korra kukub purikas ja… kõige lihtsam jalaluumurd võib päris kalliks minna. Või haige transportimine kodumaale lennuki või kiirabiautoga. Võtke jah kõige odavam kui teil oma sugulastest ja sõpradest suva on, eks eestlased siis jälle annetavad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kohustuslik on üks asi, aga see on ka eluliselt vajalik ja normaalne… EU-s võid sa veel kuidagi hakkama saada haigekassa kindlustusega, igal pool mujal maksad lolliks vähimagi muhu pärast. Mõni läheb Taissegi ilma kindlustuseta ja kimab siis rolleriga ringi. Pärast nutt, hala ja korjandus FB-s.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ma õigesti mäletan, siis üks eesti ärimees vireleb juba 2 aastat vene vanglas, sest lendas läbi transiittsooni moskvas ja nopiti välja. Venemaa on värdjalik riik ja mina oma nina sinna antud olukorras ei pistaks. Nagu tõsiselt. Tänaval võetakse suva inimesi kinni (kes näevad rikkamad välja) ja süüdistatakse lambi asjas, tehakse läbiotsimine ja “leitakse” narkootikume.
Eesmärgiks on pistist saada mingi 10 000 euri.
Või siis istud paar aastat kuskil siberi vanglas. Kaevata pole kuhugi.

Kas keegi mittevenelane siis Moskva kaudu ei reisi?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 23:05; 21.10 23:57; 22.10 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kõige odavam.

Vaesed sugulased, laiba kojutoomine näiteks on ülikallis ja paneb nad eluks ajaks võlga maksma.Ma olen ise teinud sugulastele kindustuse, et pärast mingi juhtumi korral eluiksajaks puruvaene poleks. Samuti võtme nt Milana juhtum, korra kukub purikas ja… kõige lihtsam jalaluumurd võib päris kalliks minna. Või haige transportimine kodumaale lennuki või kiirabiautoga. Võtke jah kõige odavam kui teil oma sugulastest ja sõpradest suva on, eks eestlased siis jälle annetavad.

Ma ei olegi sellest kunagi aru saanud, miks tahetakse oma surnud lähedane vōi kaasmaalane kindlasti kodumaale transportida? Tuhastagu kohapeal vōi matku seal vōi las juhtumi asukohariik ise vaatab, mis laibaga teeb. Mälestada ja leinata saab ka ilma füüsilist surnud keha nägemata.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:55; 22.10 12:45; 23.10 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

No kogu maailmas siiski asub.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kõige odavam.

Vaesed sugulased, laiba kojutoomine näiteks on ülikallis ja paneb nad eluks ajaks võlga maksma.Ma olen ise teinud sugulastele kindustuse, et pärast mingi juhtumi korral eluiksajaks puruvaene poleks. Samuti võtme nt Milana juhtum, korra kukub purikas ja… kõige lihtsam jalaluumurd võib päris kalliks minna. Või haige transportimine kodumaale lennuki või kiirabiautoga. Võtke jah kõige odavam kui teil oma sugulastest ja sõpradest suva on, eks eestlased siis jälle annetavad.

Ma ei olegi sellest kunagi aru saanud, miks tahetakse oma surnud lähedane vōi kaasmaalane kindlasti kodumaale transportida? Tuhastagu kohapeal vōi matku seal vōi las juhtumi asukohariik ise vaatab, mis laibaga teeb. Mälestada ja leinata saab ka ilma füüsilist surnud keha nägemata.

Nojah, kui surnuaiad ära kaotada, siis saaks hulga maad juurde kinnisvaraarenduseks

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.10 00:19; 22.10 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

Kas sa koolis geograafia tundides magasid? Mis ajast Moskva Euroopas enam ei asu? Mis maailmajaos ta siis asub?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 07:22; 22.10 22:01; 23.10 18:17; 23.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

Kas sa koolis geograafia tundides magasid? Mis ajast Moskva Euroopas enam ei asu? Mis maailmajaos ta siis asub?

Moskva asub Venemaal.
Euroopa ei ole enam pelgalt maailmajagu vaid ka kultuur, pärand, inimesed. Moskva ja tema elanikud ega ka Venemaa kahjuks sinna ei kuulu tänu oma kultuurilisele ja poliitilisele käitumisele ja muidugi ka asukate maneeridele. Nihkunud pigem Aasia poole. Lihtsalt keegi pole piire ümber märkinud ja tahtnud tühjast formaalsusest tüli teha.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 18:55; 22.10 12:45; 23.10 07:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

Kas sa koolis geograafia tundides magasid? Mis ajast Moskva Euroopas enam ei asu? Mis maailmajaos ta siis asub?

Moskva asub Venemaal.

Euroopa ei ole enam pelgalt maailmajagu vaid ka kultuur, pärand, inimesed. Moskva ja tema elanikud ega ka Venemaa kahjuks sinna ei kuulu tänu oma kultuurilisele ja poliitilisele käitumisele ja muidugi ka asukate maneeridele. Nihkunud pigem Aasia poole. Lihtsalt keegi pole piire ümber märkinud ja tahtnud tühjast formaalsusest tüli teha.

Maailmajagude piir paraku jookseb piki Uurali mäestikku ja mitte niivõrd mööda riikide piire. Mandrina on küll Euraasia (pigem võiks siis olla juba Euraasia-aafrika), kuid maailmajaod on ikka Euroopa, Aasia, Aafrika).

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

Kas sa koolis geograafia tundides magasid? Mis ajast Moskva Euroopas enam ei asu? Mis maailmajaos ta siis asub?

vahet pole ju, kus moskva asub – kindlustust ei saa moskva jaoks osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 23:21; 23.10 10:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Moskva ei asu Euroopas. Euraasia mandril asub.

Kas sa koolis geograafia tundides magasid? Mis ajast Moskva Euroopas enam ei asu? Mis maailmajaos ta siis asub?

vahet pole ju, kus moskva asub – kindlustust ei saa moskva jaoks osta.

Londonisse minekuks ei saa ka Londoni kindlustust osta.????
Teemaalgataja läheb hoopis Peterburi. See ka Euroopas nagu Moskvagi. Ehk siis osta tuleb reisikindlustus Euroopa piirkonnaga.
Ei ole kuulnud , et linnapõhist kindlustust keegi ostaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 07:22; 22.10 22:01; 23.10 18:17; 23.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohustuslik on tervisekindlustus ja kehtivuspiirkond Vene Föderatsioon. Vaatasin oma poliisi pealt. Loomulikult võib lisaks olla tavaline reisikindlustus, aga see peab olema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 17:26; 23.10 18:55; 23.10 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohustuslik on tervisekindlustus ja kehtivuspiirkond Vene Föderatsioon. Vaatasin oma poliisi pealt. Loomulikult võib lisaks olla tavaline reisikindlustus, aga see peab olema.

Peterburi minekuks peab olema kogu Venemaal kehtiv kindlustus? Miks Euroopa piirkonnast ei piisa?
Kust saab vaid Vene Föderatsioonis kehtivat osta? Ja miks tavaline reisikindlustus peaks lisaks olema? Palun seletage.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 22.10 07:22; 22.10 22:01; 23.10 18:17; 23.10 20:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kohustuslik on tervisekindlustus ja kehtivuspiirkond Vene Föderatsioon. Vaatasin oma poliisi pealt. Loomulikult võib lisaks olla tavaline reisikindlustus, aga see peab olema.

Peterburi minekuks peab olema kogu Venemaal kehtiv kindlustus? Miks Euroopa piirkonnast ei piisa?

Kust saab vaid Vene Föderatsioonis kehtivat osta? Ja miks tavaline reisikindlustus peaks lisaks olema? Palun seletage.

Ma ei tea. Mul on reisibüroos tehtud viisa (passis) ja samas tehti ka tervisekindlustus. Ilmselt aga Euroopa piirkond ei ole Venemaal aktsepteeritud ja peab olema nende jaoks eraldi, selline see riik on. Kirjutasin, et tavalist ei pea olema, aga mul kaasneb krediitkaardiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.10 17:26; 23.10 18:55; 23.10 20:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Hobinurk Reisikindlustus Venemaale