Esileht Kodunurk Riided lähevad pärast pesemist vildakaks

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Riided lähevad pärast pesemist vildakaks

Postitas:

Miks mul mõned särgid ja aluspesu pesumasinas vildakaks muutuvad? Kuidas seda ennetada? Aitäh!

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 17:03; 25.01 20:48; 26.01 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi vildakaks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saagi. need on niimoodi juba kangast välja lõigatud. ilmselt odavama otsa tooted.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega eriti ei saa ennetada, kui ehk pesta väga õrnalt. Põhjus on selles, et lõikes on tükid erinevat kangalõime pidi lõigatud, niiet üks riidetükk venib ühtepidi, teine teistpidi. Odavad t-särgid jms

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Selge pilt. On küll odavama otsa riided.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 17:03; 25.01 20:48; 26.01 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Selge pilt. On küll odavama otsa riided.

Pakun, Takko t-särgid, mul need tööpluusid määrduva töö jaoks ja sama probleem

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Selge pilt. On küll odavama otsa riided.

Pakun, Takko t-särgid, mul need tööpluusid määrduva töö jaoks ja sama probleem

H&M aluspesu ja särgid, aga mõned sealt ostetud särgid on ilusad ka püsinud (meesteosakonnast puuvillased T-särgid).
Kunagi ostsin Takkost või Terranovast särgi ja see läks pesus selliseks kaltsuks, et enam pole nendest poodidest midagi ostnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 17:03; 25.01 20:48; 26.01 00:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenub, et ostsin lapsele reisilt T-särgi selle linna logoga. Pärast pesu keerudus see särk sõnaotseses mõttes nii, et küljeõmblus oli naba kohal. Ja ei olnud väga odav see särk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad riided lähevadki ja seda ei saaks ennetada vaid särgi tootmisprotsessi käigus.

Ma koduseks kasutamiseks olen ka ostnud nii Takkost kui New Yorkerist ja Terranovast odavaid särke, osad lähevad vildakaks, osad ei lähe. Kuna ma sealt üle 3 euro maksvaid särke ei osta, siis neid ka väga taga ei nuta. Kui väga viltuseks ei lähe, siis kannan kodus ikka edasi 😀

Senimaani ei ole vildakaks läinud mitte ükski Nextist tellitud särk, aga ntx Gapis on loterii, enamasti ei lähe vildakaks, aga paar tükki on läinud. Need on olnud pigem õhemast trikotaažist kui teised.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tootmises trikotaaždetaile erinevat pidi ei lõigata. Küll on aga kangad kiivas. Õmblused kisuvad kiiva ka siis, õmmeldakse vastasmärkidest mööda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui pesukotis pesta, säilivad paremini

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei saagi. need on niimoodi juba kangast välja lõigatud. ilmselt odavama otsa tooted.

Tühjagi see ainult odavamatega juhtub. Mul väändusid 2 O`Neil T-särki täiesti kiiva.
Aga muidugi, mõne inimese jaoks ongi see odav saast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen lastele palju odavaid särke Takkost ostnud ja ükski pole kiiva läinud. Küll aga on seda oluliselt kallima Lindexiga juhtunud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kogemus ütleb, et pesumasinas ei tee särkidele midagi. Kuivatisse ma ei pane, seal keerduvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina märkasin triikides, et lapse Name it särgil on õmblused täiesti kiivas. Samas, topiline ei ole, pilt on ka ilus.

Kõige rohkem vihkan kiiresti topiliseks minemist, kuna see teeb eseme vanaks ja koledaks. Kiivas õmblused on selle kõrval veel kökimöki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Riided lähevad pärast pesemist vildakaks