Esileht Pereelu ja suhted Rikas mees

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )

Teema: Rikas mees

Postitas:
Kägu

No aga hästi ei lähe ju see asi.

Eriti alandav lugu oli see, et härra magas ta sõbrannaga ja kogu loo tulemus oli see, et naisterahvas võttis kaalust veel alla ja pani kunstrinnad, et härra ometigi rahul oleks ja nagu tema oleks midagi valesti teinud. Jube lugedagi seda.

Pisut hale värk tõesti.  Vana tundub tõesti selline kummaline tüüp olema. Ostab endale noori tüdrukuid??

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu sõbranna suhtles mõnda aega ühe Tinderist leitud sakslasega,kes on ajutiselt eestis. Mees on eestgi mõistes väga rikas, aga rääkis koguaeg, kui vaene ta on. Sõbrannast läksid lahku, siis kiitis talle veel, et juba deidib teistega ja eesti naised teevad talle lausa kohvi välja. Lahku läksid kuna mees osutus vaimselt vägivaldseks eneseimetlejaks, kes hoolimata oma suures rikkusest oskas ise naisi endale välja tegema või teeneid osutama panna.

Tark mees oli. Teadis, et eesti naine on ainult raha ja tasuta seksi peal väljas. Teadis, et välismaalasena on eestis tal eriti suur lõikus. Ei pea ise vaeva nägemagi. Kepitavad jooksevad tormi.
<!– ezoic_video_placeholder-longest_content-640×360-999993-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-640×360-999993-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-426×240-999993-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-426×240-999993-nonexxxclearxxxblock –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-384×216-999993-clearholder –><!– ezoic_video_placeholder-longest_content-384×216-999993-nonexxxclearxxxblock –>

Et naised peaks tasulise seksi peal väljas olema? 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naised peaks tasulise seksi peal väljas olema?

Kas just tasulise seksi peale väljas, aga alati leidub mingi hulk naisi, kes otsivad prii ülalpidamist ja taskuraha, Seda kasutavad ära rikkamad mehed ja nii need kaks poolt omavahel kokku saavadki.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et naised peaks tasulise seksi peal väljas olema?

Kas just tasulise seksi peale väljas, aga alati leidub mingi hulk naisi, kes otsivad prii ülalpidamist ja taskuraha, Seda kasutavad ära rikkamad mehed ja nii need kaks poolt omavahel kokku saavadki.

Mis on ju tore.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paari aasta pärast lahkus noor naine lapsega endaealise kena noormehe juurde. Kopsaka kaasavara sai muidugi meie vanamees-ülemuselt.

Nojah, aga palju neid muinaslugusid ikka on. Üldiselt nad abielluda ei taha ja veel vähem hakkavad mingit vara jagama. Isegi abielludes sa ei saa ju midagi lahutuse korral sellest, mis mehel enne oli olemas. Ainuke asi siis jah, et laps tuleb kohe hakkama panna, siis mingi toetus ikka tiksub. Ei tea, miks E.K seda teinud pole, R eksid ju olid selles osas targemad ja midagi ikka sisse tuleb.

Kui mina oleks edukas mees, kellel on kalduvus kõrvalt panna, siis ma teeks vasektoomia. Kaaslasele sellest ei räägiks, nii näeb kenasti ära, kes ja miks su kõrval püsib. Enamik naisi on selliste kõrval ju raha pärast, aga üks osa proovib ka kiiresti “kogemata” rasedaks jääda. Ma imestangi, miks mehed seda vasektoomia võimalust nii vähe kasutavad.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paari aasta pärast lahkus noor naine lapsega endaealise kena noormehe juurde. Kopsaka kaasavara sai muidugi meie vanamees-ülemuselt.

Nojah, aga palju neid muinaslugusid ikka on. Üldiselt nad abielluda ei taha ja veel vähem hakkavad mingit vara jagama. Isegi abielludes sa ei saa ju midagi lahutuse korral sellest, mis mehel enne oli olemas. Ainuke asi siis jah, et laps tuleb kohe hakkama panna, siis mingi toetus ikka tiksub. Ei tea, miks E.K seda teinud pole, R eksid ju olid selles osas targemad ja midagi ikka sisse tuleb.

Kui mina oleks edukas mees, kellel on kalduvus kõrvalt panna, siis ma teeks vasektoomia. Kaaslasele sellest ei räägiks, nii näeb kenasti ära, kes ja miks su kõrval püsib. Enamik naisi on selliste kõrval ju raha pärast, aga üks osa proovib ka kiiresti “kogemata” rasedaks jääda. Ma imestangi, miks mehed seda vasektoomia võimalust nii vähe kasutavad.

Neid ei koti see, et naine on temaga vaid raha pärast. Peaasi, et oleks noor ja ilus.

Oma rahaasjad oskavad nad nii ilusti ära korraldada, et kullakaevaja saab täpselt nii palju, kui ta mehe arvates väärt on.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestangi, miks mehed seda vasektoomia võimalust nii vähe kasutavad.

Sest nad on idioodid. Kardavad, et kogemata lõigatakse munad kah maha. Parem juba süüdimatult soovimatuid tittesid treida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parem juba süüdimatult soovimatuid tittesid treida.

No ega see titt mingi maailma lõpp ei ole. Osad rikkurid väga rõõmsad, kui mõni jälle juurde tuleb. Ega nad ise neid kasvatama ei pea, kulub ainult mingi peenraha.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Ammu juba ju.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Ammu juba ju.

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Ammu juba ju.

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

VPN?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

Ükspäev ta seletas, et peab väga kiiresti kirjutama, sest on blokeeritud, jälle mingi turvaauk, et saab ikka postitada.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

Ükspäev ta seletas, et peab väga kiiresti kirjutama, sest on blokeeritud, jälle mingi turvaauk, et saab ikka postitada.

Mille eest meid küll karistatakse?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Miks sa seda arvad?

Mina kirjutasin selle kommentaari vasektoomiast, kus imestasin, miks mehed seda nii pelgavad. Täiesti asjakohane kūsimus ju.

Ma ei ole O.T

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

Ükspäev ta seletas, et peab väga kiiresti kirjutama, sest on blokeeritud, jälle mingi turvaauk, et saab ikka postitada.

Mille eest meid küll karistatakse?

Rumal olemise eest äkki? 🤔

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Ammu juba ju.

Blokeering pidi olema IP põhine, tea kus käib siis PK-s? Tung on nii suur käia, muidu sureb.

Aga sul endal?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma imestangi, miks mehed seda vasektoomia võimalust nii vähe kasutavad.

Sest nad on idioodid. Kardavad, et kogemata lõigatakse munad kah maha. Parem juba süüdimatult soovimatuid tittesid treida.

Just nii ongi, et harimatus selles vallas on hirmutavalt suur. Naistelt oodatakse rasestumisvastaste vahendite/pillide kasutamist, aga mees pigem sureb, kui kirurgi skalpelliga oma spermajuhade juurde laseb. Sest no issand jumal, äkki jääb veel impotendiks… Ja üldse on rasedusest hoidumine ju naise mure.

#Naer saalis

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nii ongi, et harimatus selles vallas on hirmutavalt suur. Naistelt oodatakse rasestumisvastaste vahendite/pillide kasutamist, aga mees pigem sureb, kui kirurgi skalpelliga oma spermajuhade juurde laseb. Sest no issand jumal, äkki jääb veel impotendiks… Ja üldse on rasedusest hoidumine ju naise mure. #Naer saalis

Minu arust see asi läheb veel kaugemalegi. Nad võtavad isikliku solvanguna isegi seda, kui tehakse ettepanek nende koer või kass steriliseerida. See käib muidugi meessoost koera kohta, emaseid see ei puuduta. Mõnel juhul küll tahaks öelda, et mis su peas ometi toimub, koera munade maha võtmine sinu mehelikkust tõesti ei ohusta.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Oo ei, see on hoopis –[trummipõrin] — ahv.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Oo ei, see on hoopis –[trummipõrin] — ahv.

Kas sa palun tooksid välja need kommentaarid või laused, mille põhjal sa seda järeldad? Tänan.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Oo ei, see on hoopis –[trummipõrin] — ahv.

Kas sa palun tooksid välja need kommentaarid või laused, mille põhjal sa seda järeldad? Tänan.

Järeldasin seda kommentaari põhjal, millele vastasin, elik siinsed memmekesed üritavad pidevalt ehku peale pakkuda, kes on mingi kommentaari autor, ja pole mingeid tõendeid, et nende ehkupakkumised ka tõele vastaksid.

Pole mingit indikatsiooni, et OT siin mingeid kommentaare kirjutab.

Kui sul on vettpidavad andmed, et ta seda teeb – lao aga julgelt letti.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järeldasin seda kommentaari põhjal, millele vastasin, elik siinsed memmekesed üritavad pidevalt ehku peale pakkuda, kes on mingi kommentaari autor, ja pole mingeid tõendeid, et nende ehkupakkumised ka tõele vastaksid. Pole mingit indikatsiooni, et OT siin mingeid kommentaare kirjutab. Kui sul on vettpidavad andmed, et ta seda teeb – lao aga julgelt letti.

Nagu näha, siis üritad oma juttu nüüd teistpidi väänata.

Reageerisin kommentaarile, mis väitis, et O.T on tagasi. Ja hiljem ka sinu kirjutatule, kus ütlesid, et ahv on tagasi. Seega ära tule teistele oma teksti pähe määrima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järeldasin seda kommentaari põhjal, millele vastasin, elik siinsed memmekesed üritavad pidevalt ehku peale pakkuda, kes on mingi kommentaari autor, ja pole mingeid tõendeid, et nende ehkupakkumised ka tõele vastaksid. Pole mingit indikatsiooni, et OT siin mingeid kommentaare kirjutab. Kui sul on vettpidavad andmed, et ta seda teeb – lao aga julgelt letti.

Nagu näha, siis üritad oma juttu nüüd teistpidi väänata.

Reageerisin kommentaarile, mis väitis, et O.T on tagasi. Ja hiljem ka sinu kirjutatule, kus ütlesid, et ahv on tagasi. Seega ära tule teistele oma teksti pähe määrima.

Ma ei öelnud, et ahv on tagasi, vaid seda, et mõned kommentaatorid siin veel üsnagi hiljuti väitsid kõiketeadvalt siin, et mingi kommentaari on kirjutanud ahv, ehhki selle kasutajanimega tegelena ei kommenteeri siin enam vähemalt 10 aastat.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Miks sa seda arvad?

Mina kirjutasin selle kommentaari vasektoomiast, kus imestasin, miks mehed seda nii pelgavad. Täiesti asjakohane kūsimus ju.

Ma ei ole O.T

Sinust polegi ju keegi rääkinud :D. ot käekiri on väga ära tuntav paraku

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Miks sa seda arvad?

Mina kirjutasin selle kommentaari vasektoomiast, kus imestasin, miks mehed seda nii pelgavad. Täiesti asjakohane kūsimus ju.

Ma ei ole O.T

Sinust polegi ju keegi rääkinud :D. ot käekiri on väga ära tuntav paraku

idjot

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Issand, see ot on “puhkuselt” tagasi, omg

Miks sa seda arvad?

Mina kirjutasin selle kommentaari vasektoomiast, kus imestasin, miks mehed seda nii pelgavad. Täiesti asjakohane kūsimus ju.

Ma ei ole O.T

Sinust polegi ju keegi rääkinud :D. ot käekiri on väga ära tuntav paraku

idjot

teame jah, et oled

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just nii ongi, et harimatus selles vallas on hirmutavalt suur. Naistelt oodatakse rasestumisvastaste vahendite/pillide kasutamist, aga mees pigem sureb, kui kirurgi skalpelliga oma spermajuhade juurde laseb. Sest no issand jumal, äkki jääb veel impotendiks… Ja üldse on rasedusest hoidumine ju naise mure. #Naer saalis

Minu arust see asi läheb veel kaugemalegi. Nad võtavad isikliku solvanguna isegi seda, kui tehakse ettepanek nende koer või kass steriliseerida. See käib muidugi meessoost koera kohta, emaseid see ei puuduta. Mõnel juhul küll tahaks öelda, et mis su peas ometi toimub, koera munade maha võtmine sinu mehelikkust tõesti ei ohusta.

 

Venelastel on hea ütelus:“смотрит, как хуй на бритву (piidleb nagu peenis habemenuga) vastuseks sinu küsimusele; Isiklikult minu mehelikkust võõra isase koera munade maha võtmine otseselt ei ohusta, aga hirmujudinad ajab peale küll. Mulle jääb arusaamatuks, miks tahad ilma erilise põhjuseta sellist jäledat asja kellegile soovitada? Kas sul on terav skalpell alati taskus? Kas võiksid lähemalt kirjeldada situatsiooni tekkimist, kus võõral naisel tekib vajadus meessoost isiku loom steriliseerida ja looma peremees võttis seda pakkumist isikliku solvanguna. Minu arust on su näite puhul tegemist kunstliku konstruktsiooniga. Tahad kedagi irriteerida. Päriseluga pole sellel näitel midagi pistmist  

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Venelastel on hea ütelus:“смотрит, как хуй на бритву (piidleb nagu peenis habemenuga) vastuseks sinu küsimusele; Isiklikult minu mehelikkust võõra isase koera munade maha võtmine otseselt ei ohusta, aga hirmujudinad ajab peale küll. Mulle jääb arusaamatuks, miks tahad ilma erilise põhjuseta sellist jäledat asja kellegile soovitada? Kas sul on terav skalpell alati taskus? Kas võiksid lähemalt kirjeldada situatsiooni tekkimist, kus võõral naisel tekib vajadus meessoost isiku loom steriliseerida ja looma peremees võttis seda pakkumist isikliku solvanguna. Minu arust on su näite puhul tegemist kunstliku konstruktsiooniga. Tahad kedagi irriteerida. Päriseluga pole sellel näitel midagi pistmist

Mis haiget jura sa ajad? Kas juba nädalavahetus algas ja olet täis? Mina töötan koertega, sellepärast soovitan vahel loomaomanikel steriliseerimist kaaluda. Aga vahitakse otsa, nagu ma tahaks tõesti skalpelli võtta ja mehe enda munade kallale minna. Aga tundub, et neid kummalisi inimesi ei ole rohkem kui üks, egoprobleemidega mehed vist tõesti tunnevad ennast ohustatuna isegi siis, kui nende koera munadest on jutt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu sa näed, üks just esines siin, ähmi täis nagu tõesti ta enda munade kallale tikutakse. Sellega on seostatav ka ürgne hirm meeste steriliseerimise ees, et tõesti nüüd keegi võtabki munad maha nii otseses kui kaudses tähenduses. Mõnel pole neid nagunii, on küll otseses, aga mitte kaudeses tähenduses- mehelikkust, mida need sümboliseerima peaks, pole ollagi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 101 )


Esileht Pereelu ja suhted Rikas mees