Esileht Pereelu ja suhted Rikkusin vist kõik ära

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Rikkusin vist kõik ära

Postitas:

See iseloomustab su enda inimesetundmise võimet – null.

Sa oled see lohepikkuste tsiteerimiste ja vaidlemistega vastav tädi.
Ära minu puhul enam ürita, sest ma nagunii sinusuguse liimile ei lähe. Sa ei saa asjadest aru.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 16:51; 01.07 11:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

õik välja – seoses sellega, et ootasin, et suhe liiguks edasi. Ütlesin talle asju, mille pärast olin suhtes kurb olnud – tema tähelepanu saamisega seoses. Ma olen nii õnnetu nüüd – niimoodi tõukab ju inimest eemale, mitte ei tõmba enda poole. Ta ei öelnud midagi, aga täna on vaikus ja ma tean, et talle ei meeldi selline emotsionaalseks minek. Oleks

Ära mõtle üle. Inimesed peavad üksteist tundma õppima sellisetena nagu nad on. Keegi ei muutu naljalt, kui just raske asjaga pihta ei saa. Mis mõte on ennast 2 aastat vaos hoida ja siis kui lapsed ümber jalgade siblivad, siis mingi eriti raske kaaluga taignarull sahtlist välja võtta. Tulebki öelda mis mõttes on, loomulikult peab teist inimest ka respekteerima ja austama. Ega see suhe ongi selline asi, kus üks ütleb, et kule mulle üldse ei meeldi, et sa koguaeg vait oled, aga ega ma saan aru küll, et sa lihtsalt oledki selline kinnine, aga mulle ikka ei meeldi, lausa nutma ajab. Ja siis see vaikne ütleb, et ega ma ei oska teisiti jah, aga sa koguaeg räägid jälle ja õpetad mind, kui ma süüa teen (ükskord 7 a tagasi tegin ju ja siis sa tulid kohe õpetama, et pane kaas peale. Daaaaa :D:D). Nii kaua, kui hea kaalub halva üles ja halb ei jäta hingehaavu ega sinikaid, ongi normaalne, et pooled räägivad ja päris kõigega rahul ei olda. Loomulikult ei tohi partnerit mutta tampida ja tema ego liiga madalaks kärpida. Teil tavaline armunute klaarimine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Pereelu ja suhted Rikkusin vist kõik ära