Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rimis ja Maximas poodlejad – lisaraha teenimise võimalus

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Rimis ja Maximas poodlejad – lisaraha teenimise võimalus

Postitas:
Kägu

Eestisse on jõudnud selline turu-uuringute äpp nagu Storewards ja esialgu tehakse koostööd Rimi ja Maxima klientidega.

Kogutakse erinevate toodete hinnainfot ja selleks on vaja pildistada oma poetšekke. Kahjuks e-poe arved läbi ei lähe, nii et see on hea võimalus just tavapoes käijatele. Liitud äpiga, teed pilti oma Rimi või Maxima tšekist, kogud punkte, vahetad punktid eurodeks ja kannad Paypali kaudu välja.

Kuna tegemist on veel üsna uue asjaga meie turul, siis on praegu tasud täitsa arvestatavad.

Liitudes selle lingi kaudu saad kohe alustuseks 1000 punkti rohkem: https://ee.storewards.co/invite/referrerCode/d0nrt
Link pakub miskipärast ainult Androidi äppi, aga AppStore’ist saab ka Storewards alla laadida, siis vaja lihtsalt promokoodi lahtrisse kood d0nrt toksida.

Punkte/raha saab iga pildistatud tšeki ja liituma kutsutud inimese eest. Tegemist ei ole püramiidskeemiga (nagu ma algul kartsin), promokoodi kaudu saavad nii soovitaja kui uus liituja lihtsalt ühekordselt punkte.

0
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina saan 1000 punkti, aga sina saad 54000 punkti. Miks ma peaksin sinu koodi kasutama… Saaksin aru kui mõlemad saaksid sama arv punkte, aga hetkel on “käärid” nii suured, et ei tõmba.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks reegleid ei tee. Aga keegi ei käse kasutada koodi, saad lihtsalt 1000 punkti vähem. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vahetad punktid eurodeks

Convert your collected coins to a variety of gift codes available in your country!

eee???

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis “kursiga” coinid eurodeks arvutatakse?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullem veel kui Emori küsitlused, kus saad viie aastaga 10 eurose kinkekaardi parimal juhul. Ühe küsitluse täitmise eest ehk 2 või 3 senti.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis hindade turu-uuringut on vaja üldse tšekkide alusel, kui Rimil ja Maximal on e-poed olemas ja seal hinnad täitsa avalikud, kogugu sealt kokku oma info ja kirjutagu turu-uuringu tulemusi.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see teema läheb sinna auku, kus teller helistab ja pinne küsib, või kuulus näitleja tahab just sinuga abielluda, või siin keegi kolk nõuab raha oma kontole jms.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, mis hindade turu-uuringut on vaja üldse tšekkide alusel, kui Rimil ja Maximal on e-poed olemas ja seal hinnad täitsa avalikud, kogugu sealt kokku oma info ja kirjutagu turu-uuringu tulemusi.

Ma mõtlesin ise, et võibolla soovitakse hoopis oma poe klientuuri suurendada? Mida rohkem inimesi käib X poes seda suurem kasum X poel. No ja mis see siis ära pole aastas paarile inimesele 10€ anda mingi mõttetu tšekkide korjamise ja pildistamise eest.

Samas MIKS ma pean loodust reostama ja tšekke korjama kui meil on ammu juba digitšekid? Aaa või on tegu tšekipaberit tootva firma mänguga, et tšekke rohkem korjatakse (sarkasm).

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see teema läheb sinna auku, kus teller helistab ja pinne küsib, või kuulus näitleja tahab just sinuga abielluda, või siin keegi kolk nõuab raha oma kontole jms.

Ei lähe seejuures

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

õige asi see ei ole.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tšekkide pildistamisel lähevad arvesse vaid enda ostud või kõik tšekid, mida mul õnnestub kassade prügikastidest kokku korjata?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tšekkide pildistamisel lähevad arvesse vaid enda ostud või kõik tšekid, mida mul õnnestub kassade prügikastidest kokku korjata?

Veidi lugesin, oli täitsa kirjas, et ei pea olema enda tehtud ost ning võib ka teiste inimeste tshekke esitada, seega tõesti, kassade juures olevad prügikastid kõlavad nagu lihtne saak. On piirangud, kui palju tšekke saad mingi aja jooksul esitada (max 75 nädalas?) – aga selle vastu aitaks mitme konto loomine.

Sellest hoolimata on mul tunne, et rikkaks niimoodi ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks e-poe arved ei kõlba? Tšekkidelt saab mingit infot millega pettusi korraldada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogutakse erinevate toodete hinnainfot ja selleks on vaja pildistada oma poetšekke.

Kes kogub ja mis selle infoga peale hakatakse? Veidi totter tundub selline hinnainfo kogumine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks e-poe arved ei kõlba? Tšekkidelt saab mingit infot millega pettusi korraldada?

Miks üldse e-poe tšekke vaja peaks olema, e-poes on ju hinnad üleval ja nähtavad niisamagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse e-poe tšekke vaja peaks olema, e-poes on ju hinnad üleval ja nähtavad niisamagi.

no et millisel ajal oli soodukas või mitte või muudavad muidu ka hindasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse e-poe tšekke vaja peaks olema, e-poes on ju hinnad üleval ja nähtavad niisamagi.

no et millisel ajal oli soodukas või mitte või muudavad muidu ka hindasid.

Selle jaoks on tänapäeval programmid, mis suudavad hindu salvestada otse veebipoest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu andmeid kogutakse siin, mitte ettekäändeks toodud poe oma. Igal telelefoniga tehtud pildil saab metaandmete järgi tuvastada, koordinaadid, kus pilt tehti, millise seadmega jne. Kui seadme info olemas, siis on täpselt teada, mis on selle konkreetse mudeli turvanõrkused ning seejärel saab seda rünnata pahavaraga, mis sinu teadmata juba hoopis huvitavamat infot koguma hakkab kui Rimi kurgihind. Sinu mobiilipanga PIN näiteks või e-maili salasõna.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe tšeki eest sain 1600 punkti (0.2€) ehk siis 75 tšekki nädalas oleks väärt 15 eurot, ei ole halb lisaraha.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe tšeki eest sain 1600 punkti (0.2€) ehk siis 75 tšekki nädalas oleks väärt 15 eurot, ei ole halb lisaraha.

Kui sa käid iga nädal 75 korda poes, siis 15 eurot sind küll ei päästa.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa käid iga nädal 75 korda poes, siis 15 eurot sind küll ei päästa.

Ta maksab iseteeninduses iga asja eest eraldi. Suuremaid puu- ja juurvilju saab ka ükshaaval kaaluda. Ostab 10 kartulit ja ongi juba 10 tšekki olemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestisse on jõudnud selline turu-uuringute äpp nagu Storewards ja esialgu tehakse koostööd Rimi ja Maxima klientidega.

Kogutakse erinevate toodete hinnainfot ja selleks on vaja pildistada oma poetšekke. Kahjuks e-poe arved läbi ei lähe, nii et see on hea võimalus just tavapoes käijatele. Liitud äpiga, teed pilti oma Rimi või Maxima tšekist, kogud punkte, vahetad punktid eurodeks ja kannad Paypali kaudu välja.

Kuna tegemist on veel üsna uue asjaga meie turul, siis on praegu tasud täitsa arvestatavad.

Liitudes selle lingi kaudu saad kohe alustuseks 1000 punkti rohkem: https://ee.storewards.co/invite/referrerCode/d0nrt

Link pakub miskipärast ainult Androidi äppi, aga AppStore’ist saab ka Storewards alla laadida, siis vaja lihtsalt promokoodi lahtrisse kood d0nrt toksida.

Punkte/raha saab iga pildistatud tšeki ja liituma kutsutud inimese eest. Tegemist ei ole püramiidskeemiga (nagu ma algul kartsin), promokoodi kaudu saavad nii soovitaja kui uus liituja lihtsalt ühekordselt punkte.

Oh naiivitar. Turuhindade kogumiseks on ammu kasutusel (vähemalt) üks programm ja seal on kõik jaeketid sees. Mina olen oma töö tõttu seda kasutanud. Pigem tundub, et äpp on vajalik sinu telefoni asukoha määramiseks või sinu isikuandmete kogumiseks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei saa aru, sain just mingi infokirja rimilt, kus tänati ka selle eest, et olen säästuteadlik olnud ja pole pabertšekke kasutanud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Receipt scanning äpid on mujal maailmas pikalt kasutusel olnud, kui nad andmetega midagi halba teeks, oleks see ammu teada. Kiirelt rikastumiseks ei sobi, aga väike lisakopikas ju tore.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris naljakas, kui tegu oleks mingi vana usa firmaga, mis tsekke kogub ja meie e-poodidest lihtsalt mitte midagi ei tea. Ning kogu arendus toimub 10 aastase viitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üsna võimalik, et see app kogub teisi andmeid ka. Mitte ainult poes käimise andmeid. Näiteks on näha kohe, kuna inimene poes käib.  Selle uuringuga ei koguta mitte poest ostetud toodete hindasid, vaid seda, mida konkreetne inimene ostab ja palju ta kulutab 1 poeskäigu ajal. Ja üsna võimalik, et app saab ligipääsu ka teistele telefonis olevatele andmetele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saatsin selle lingi politseile, isegi aitäh ei öeldud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Rimis ja Maximas poodlejad – lisaraha teenimise võimalus