Esileht Ilu ja tervis Rindade alt haiseb.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Rindade alt haiseb.

Postitas:

Ei oska sõnastada paremini. Mure aga see ,et mul on suured rinnad- D korv ja nende alt tuleb kogu aeg paha haisu, peale pesemist tund-paar ja siis jälle higistab, haiseb. Isegi kui ei tee midagi füüsilise, vaid istun ja pikutan.
Kas aitab midagi? Pesen küll ja allergiat pole. Kaalu on ka üle, aga see on hormoonidest juba ja pärilik. Mingi rohi, puuder äkki? Puuder aga tolmab riietele ju, kuidas kasutada?
Vabandan vigade pärast, venelane olen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 16:06; 01.05 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki panna midagi higistamise vastast, nagu kaenla alla pannakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhastaks des vahendiga ja määriks https://www.apotheka.ee/nizoral-kreem-20mg-g-15g-mm0004915

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna korralikku rinnahoidjat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhastaks des vahendiga ja määriks https://www.apotheka.ee/nizoral-kreem-20mg-g-15g-mm0004915

Nizoral kreem on hea asi küll, kuid see on ju retseptiravim.
Soovitaks soojalt kasutada 10-päevase kuuri klotrimasool-kreemi, iga 12 tunni tagant määrides ja talk/beebipuuder/tärklis, et niiskust vähendada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõenäoliselt seen. Kasuta eespool soovitatud seenevastast ravimit (klotrimasool kreemi) ja soovitan ka vahetada rinnahoidjad välja uute vastu, et ei tuleks tagasi. Kui probleem jääb alles, siis näita perearstile või nahaarstile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nizoral kreem on hea asi küll, kuid see on ju retseptiravim.

Arvad, et perearst ei kirjuta retsepti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kanna puuvillast rinnahoidjat. Mina olen ka suurerinnaline ja sünteetikasisaldusega rinnahoidjaid üldse kanda ei saa, hakkab samuti rindade alt haisema. Puuvillasega seda muret ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole vahet, mis materjalist ma kannan rinnahoidjat. Klotrimazoli peaks proovima. Aga puuder, see ju teeb kõik kohad kokku, nagu jahutolm. Riided kohe valge tolmuga ju. Kuidas seda kasutada, et ei oleks tolm?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 16:06; 01.05 20:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas seen või haudumus. Seen vist ikka ei ole, sest seenega on tavaliselt l66ve, mitte hais esmane tunnus. Pigem arvan, et nahk läheb hauduma, kui natukenegi higistad, nagu lastel voldivahed. Pese ja pane vatitupsuga puhtale kuivale nahale tavalist kartulitärklist (niipalju kui nahale jääb, väike näpuotsatäis, mitte paksult, siis ei tolma see ka riietele vaid imab niiskust, see tegi meie lapse õrbade voldivahedega imet 🙂 beebipuuder polegi nii hea, lisaks on koostis sissehingamisel kahjulik talk. Ja kanna nii toetavat rinnahoidjat kui saad. Vanaemal olid suured rinnad ja ma mäletan, et tema puuderdas neid altpoolt kartulitärklisega, muidu hakkasid punetama jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade alt haiseb.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.