Esileht Ilu ja tervis Rindade suurendamine Ants Viiklepp?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rindade suurendamine Ants Viiklepp?

Postitas:

Tere kallid neiud!
On soov suurendada rindu ja olen hetkel hea kliiniku otsingutel, kuna ise elan Tallinnas siis oleks muidugi mugavam kui opp toimuks samuti Tallinnas. On kellegil Christinas Clinicuga kogemusi? Eriti huvitab Dr. Viiklepp Kes on tema juures teinud? Kas soovitate? Kuidas tulemus on? Kaua möödas oppist? Kas arst kasutas motivat või mentorit? Kuidas taastumine on ja kas rinnakuju jäi loomulik või pigem pallid? Tissikomuunis oli küll kliinikust juttu, aga tolleks hetkeks olid kõikidel veel rinnad värsked. Kuidas Teil, kes on operatsiooni juba teinud praegu läheb ? Palun jagage kogemusi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 00:40; 17.10 18:49; 18.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja ja tahan teiega jagada oma esimest kogemust ning kokkupuutet kliinikuga CHRISTINAS. Nimelt otsustasin enne kontsultatsioonile minekut esitada kliinikule paar küsimust ja saatsin neile meili. Vastuse sain järgmisel päeval ja ausaltöeldes vastust läbi lugedes olim ma lihtsalt kohkunud. Mul oli nii kurb meel, et soovin seda ka teiega jagada.

MINU KIRI:
Tere! Soovin tulla Teie kliinikusse rindade suurendamise konsultatsioonile ning olen hakanud taustauuringut tegema. Tekkis küsimus, aastal 2001 andis dr. Viiklepp intervjuud postimees ajalehele Titeerin :Litsents puudub Mõlemad arstid on oma põhiettevalmistuselt üldkirurgid, mitte plastilise kirurgia erispetsialistid. «Ma õpin plastilist kirurgiat. Ma olen käinud vastavatel kursustel ja püüan seda asja edasi arendada,» lausus Viiklepp. «Ma olen ka plastikakirurgide seltsi liige. Aga te saate ise aru, et litsentsi mul ju ei ole.» Niisiis, siit minu küsimus. Kas hetlel kirurgil on kehtiv litsents? Ja kas oleks võimalik kontsultatsioonil kohtuda/tutvuda kirurgiga, et ka tema arvamust/soovitusi võimalikust tulevast operatsioonist kuulda? Suured tänud ette!

KLIINIKU VASTUS:
Tere
Meie kliinikus ei vii konsultatsioone läbi kirurgid kuna nende töökoormus ei võimalda kabinetis istuda ja konsultatsioone läbi viia, selleks on meil eraldi välja koolitatud kirurgiaassistendid. Kirurgi töö on opereerida ja ta teeb seda operatsioonilaua taga.
Kui soovite minna opereeriva kirurgi juurde konsultatsioonile siis valige selline kliinik kus konsultatsioone teostavad kirurgid.

Ausalt öeldes sellist vastust ma küll ei ootanud. Olin potentsiaalne klient ning ootasin natukene soojemat suhtumist. Kui nad positsioneerivad ennats nagu head kliinikut, siis suhtumine potentsiaalse või olemasolevasse klieti võiks olla ikka vastav. Minu põhiküsimusele kliinik ei vastanudki. Kas siis tõesti dr Viikleppal puudub kehtiv litsents? Ma võibolla eksin, aga see peaks ikka olema. Tehke omad järelused mina olen väga pettunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 00:40; 17.10 18:49; 18.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle kliiniku omanik on õeharidusega naisterahvas, kes ongi paras nähvits. Tema seal siis konsulteeribki ja on kõige tähtsam tüüp igal pool. Eks natuke harjumatu tundub selline korraldus. Lisaks saab ainult sulas maksta, eks vist maksudega vassimise pärast. Tööd neil jätkub, sest tegid endale teles selle muutumissaatega palju reklaami ja on ka palju soomlastest kliente. Seetõttu iga eestlase pärast nahast välja ei poe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 20:14; 18.10 17:03; 21.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab siis keegi soovitada head arsti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 00:40; 17.10 18:49; 18.10 12:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve seitsmeleheküljeline teema ju kunsttissidest ja erinevatest arstidest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 20:14; 18.10 17:03; 21.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliiniku vastus on küll kummaline, kuid pean tunnistama, et ka sinu küsimus oli segaselt koostatud. Oleksid võinud selle lühemalt sõnastada: “Tere, kas dr. Viiklepal on plastilise kirurgia litsents?”

Kirurgi on soovituste järgi keeruline otsida, sest selge on see, et kui kellelgi on kunstrinnad, on tal kogemus ühe kirurgiga ning kuna enamik on tulemusega rahul, kiidabki lihtsalt igaüks oma kirurgi.

Mina lasin juba aastaid tagasi dr. Pree juures selle operatsiooni teha ja jäin väga rahule. Teiste kirurgidega mul mõistagi kogemusi ei ole. Ta jättis äärmiselt meeldiva ja professionaalse mulje, litsents on tal ka, konsultatsiooni viis ise läbi, ühtlasi soovitas mitte liiga suuri panna, sest ei jää proportsionaalselt ilusad jne. Minul on sellest kliinikust üdini hea kogemus, kõik õed ja tegelased, kellega seal kokku puutusin, olid väga meeldivad. Tulemusega olen samuti väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tegi ca 9 aastat tagasi A. Viiklepp rinnasuurenduse operatsiooni. Kõik oli hästi, kuid paari aasta pärast selgus välja, et sain nende P.I.P. implantantide omanikuks. Vahetasin nad viie aasta pärast parema reputatsiooniga implantantide vastu teise kirurgi juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tegi ca 9 aastat tagasi A. Viiklepp rinnasuurenduse operatsiooni. Kõik oli hästi, kuid paari aasta pärast selgus välja, et sain nende P.I.P. implantantide omanikuks. Vahetasin nad viie aasta pärast parema reputatsiooniga implantantide vastu teise kirurgi juures.

Selgus välja, implantant? Kunsttisside ja aru vahel vist ikka on mingi seos. Viiklepa litsentsi võib igaüks ise vaadata, see on avalik info Terviseameti registris. Tal on üldkirurgi litsents, aga mitte plastikakirurgi litsentsi. Mis iseenesest ei tähenda kuidagi, et ta oleks vähekogenud või halb plastikakirurg.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.10 20:14; 18.10 17:03; 21.10 21:06;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Rindade suurendamine Ants Viiklepp?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.