Esileht Ilu Rinnahoidjate metallist tugikaared teevad haiget

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Rinnahoidjate metallist tugikaared teevad haiget

Postitas:

Tere!

Mitmete rinnahoidjate metallist tugikaared “väljuvad tugikaare pesast” ja teevad haiget. Olen proovinud “tugikaarte pesade otsi” uuesti kinni õmmelda, aga mõne aja pärast on tugikaared taas väljas.  On see mingite kindlate rinnahoidjate tüüpmure? Kuidas olete tobeda olukorra lahendanud?

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eemaldan need traadid kohe igal rinnahoidjal.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilma tugikaarteta pesu
kallim pesu kus kaared kindlamalt kinni

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ostad endale liiga väikese korviga rinnahoidjaid kui sul nii juhtub. Proovi suuremaid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ostad endale liiga väikese korviga rinnahoidjaid kui sul nii juhtub. Proovi suuremaid.

See ei vasta tõele, pigem tuleb välja tõesti kas kehva kvaliteediga pesul või siis kui rinnahoidja on oma aja ära elanud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ostad endale liiga väikese korviga rinnahoidjaid kui sul nii juhtub. Proovi suuremaid.

Mul juhtub sama ja päris kindlasti ei ole mul liiga väikese korviga rinnahoidjad, siin pole mingit seost.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul juhtub sama ja päris kindlasti ei ole mul liiga väikese korviga rinnahoidjad, siin pole mingit seost.

Päris kindlasti on sellel seos, see et sina oma rinnahoidjad näiteks kuivatisse topid ja sellega need ära lõhud, ei muuda asja.

Nii et jah, kui rinnakorvi suurus on õige, siis teine variant on see, et inimene lõhub oma pesu sellega, et peseb rinnahoidjaid valesti, vesi liiga kuum, pärast veel kuivati otsa – see ei sobi rinnahoidjatele.

Naiste puhul on aga sageli see probleem, et nad ise arvavad, et neil on mingi suurusega rinnakorv, samas kui TEGELIKULT nad siiski peaksid kandma hoopis teist suurust. Rindade suurus elu jooksul ka muutub, kui kunagi olid B, siis see ei pruugi elu lõpuni selliseks jääda. Tasub üle mõõta või siis lasta profil klienditeenindajal normaalses pesupoes mõõta-soovitada.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnakorvi kuju ning rinna suurus ka mõjutab. Väikese rinna ja torsoga naistel juhtub seda sageli: Kui on väike rind või väike torso ümbermõõt, panna tavalise suurusega tugikaartega hoidja sisse, siis see kaar on suur ja hakkab äärest välja suruma kui hoidja kõvasti kinni panna. Samuti kui inimene ei vaja hoidjat aga kohusetundest paneb selga – aga nii lõdvalt kui võimalik, et see seljalihaste liikumist ei segaks, põhjustab rinnahoidja pidev vaba liikumine seljas pika peale kaarte välja tulemist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu Rinnahoidjate metallist tugikaared teevad haiget