Esileht Pereelu ja suhted Rinnapartii

Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )

Teema: Rinnapartii

Postitas:
Kägu

Ja kui oled juhtunud sellisega seksima siis hommikul mõtled miks ometi oli seda vaja.

Ei saa ka aru, miks ometi peaks seksima inimesega, kes ei meeldi. See ütleb rohkem midagi sinu kui selle inimese kohta.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad. Kui nelikümmend ja sealt edasi naine veel riietes näevad enamvähem välja siis kestast välja ronides on ikka vaatepilt õõvastav. Kuidagi naljakalt rippuv tagumik, tselluliit reitel, rasvavoldid mis välja veninud kõhul, ja need rinnad. Suhtkoht koledad. Lisak on siis rindade vahelt pihta hakkav nahaosa kuni kaelani vastikult kortsus nagu vana egiptuse pärgament. Lisaks olen täheldanud, et kehal on igasuguseid moodustusi. Käsnad, punnid jne. Suhtkoht purjus peab olema ja tuba hämar, et erutuks selliste peale. Ja paneme juurde kehva iseloomu ja võltsenesekindluse ja on selline komplekt, et eesti naine peale 40-t eluaastat muutub teise kolmanda sordi tegelaseks. Eestimaa on täis ilusaid ukrainlannasid, venelannasid ja palju välimaalasi kes on hoopis teisest puust. Avatud, soojiad, siirad, kompleksideta. Ja millised kehad 🙂

Otsa vaene Lilleke. Sinu fantaasia on ikka piiritu. Justkui sa oleksid voodisse saanud ühegi 40+ eestlanna, rääkimata muudest rahvustest. Kibestunud, kortsus, veninud kottidega vanamehejunn oled. Ilmselt impotent ka. Ilmselgelt sa ei saa iialgi ühegi naise keha katsuda 😉

Mis puudutab 40a naisi, siis, kuigi ma ise seal vanuses veel pole, siis trennis riietusruumis jäävad silma pigem ilusad 40a kehad, kui 20a omad. Vägagi ilusad, siledad ja saledad. Arusaadav, et selliseid naidi muidugi lillekesesugused nässakad ei saa.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad. Kui nelikümmend ja sealt edasi naine veel riietes näevad enamvähem välja siis kestast välja ronides on ikka vaatepilt õõvastav.

Nii hull see asi ka pole. Mõned 40+ naised on veel täitsa kobeda kehaga.

Jahhh mõningad. Aga nemad ei istu perekoolis õelate kägudena. Neil on pered ja puuduvad suhtlusportaalide kontod.

Ja miks 50+ õelad Lillekesemehed perekoolis on? Mis sul elus juhtunud on?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja miks 50+ õelad Lillekesemehed perekoolis on? Mis sul elus juhtunud on?

Issand, ta on ju sada korda seda rääkinud, mis juhtus. Naine jättis maha, sest vanamehel ei tõuse, joob, on võlgades ja pettis. Ja nüüd keegi ei taha, mõne krokodilli aeg-ajalt saab voodisse. Aga isegi need jalutavad minema.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd keegi ei taha, mõne krokodilli aeg-ajalt saab voodisse. Aga isegi need jalutavad minema.

Peale seksi peabki krokodill minema jalutama:)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puudutab 40a naisi, siis, kuigi ma ise seal vanuses veel pole, siis trennis riietusruumis jäävad silma pigem ilusad 40a kehad, kui 20a omad

Missivõistlustel osalevad pigem 20 aastased. Ma ei ole neid 40 aastaseid väga näinud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõne krokodilli aeg-ajalt saab voodisse.

Aga siis on ju hästi. Kas inimest saavad  mida tahavad. Mõni ei saa sedagi.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõne krokodilli aeg-ajalt saab voodisse. Aga siis on ju hästi. Kas inimest saavad  mida tahavad. Mõni ei saa sedagi.

🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale seksi peabki krokodill minema jalutama:)

No tema on ju väga pahane, et isegi need naised jätavad ta kohe maha ja rohkem teda näha ei soovi, sest voodiseanss oli paras äpardus. Siis üritab siin välja elada, et naised on kõik nii koledad, et sellise peale ei saagi erutuda, aga mis siis teha, kui ise on ka nii jubeda välimuse ja jutuga, et paremaid ei saa.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tema on ju väga pahane, et isegi need naised jätavad ta kohe maha ja rohkem teda näha ei soovi, sest voodiseanss oli paras äpardus

Sa käisid temaga voodis proovimas? Räägi lähemalt, et mis ja kuidas? Nii põnev!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa käisid temaga voodis proovimas? Räägi lähemalt, et mis ja kuidas? Nii põnev!

Ei käinud proovimas ja ei lähe ka, aga igas impotenditeemas on ta ju isiklikult kohal mehi kaitsmas, et selliste krokodillide peale ei saagi inimesel tõusta ja et naine peab rohkem vaeva nägema, suhu võtma ja veel trikke tegema, küll siis tõuseb ka. Ise vähemalt loodab nii. Aga probleem oli juba oma naisega ja ega joomise ja vananemisega paremaks ei lähe.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mõelnud, USA-s pakse palju, seega saggy tisse palju, kõik on mehele saanud. Seega partii ei loe, olgu väike või suur, pannkook või rippuv, ikka sisemine ilu on tähtis. On muidugi mehi, kes vaatavad naisi rinnapartii pärast, aga see oleks sama hea, kui et naine vaataks meest rahakoti järgi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mõelnud, USA-s pakse palju, seega saggy tisse palju, kõik on mehele saanud. Seega partii ei loe, olgu väike või suur, pannkook või rippuv, ikka sisemine ilu on tähtis. On muidugi mehi, kes vaatavad naisi rinnapartii pärast, aga see oleks sama hea, kui et naine vaataks meest rahakoti järgi.

Ei pea siin kuskile USA-sse minema. Käisin nädalavahetusel spaas, no suurem osa inimesi on ju päris koledad. See ei takista küll neil paarisuhtes olemist. Ei ole mingid erilised kaunitarid ei mehed ega naised, ülekaalus enamuses, ripptiss või õllekõht, hõredad juuksed vms. Ja sellised ongi tavalised inimesed, mõni üksik on ilus. Ja siin mingi vanamees halvustab ainult naisi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen mõelnud, USA-s pakse palju, seega saggy tisse palju, kõik on mehele saanud. Seega partii ei loe, olgu väike või suur, pannkook või rippuv, ikka sisemine ilu on tähtis. On muidugi mehi, kes vaatavad naisi rinnapartii pärast, aga see oleks sama hea, kui et naine vaataks meest rahakoti järgi.

Ei pea siin kuskile USA-sse minema. Käisin nädalavahetusel spaas, no suurem osa inimesi on ju päris koledad. See ei takista küll neil paarisuhtes olemist. Ei ole mingid erilised kaunitarid ei mehed ega naised, ülekaalus enamuses, ripptiss või õllekõht, hõredad juuksed vms. Ja sellised ongi tavalised inimesed, mõni üksik on ilus. Ja siin mingi vanamees halvustab ainult naisi.

TA olen. Aitäh, väga inimlik kommentaar. Ja eks ta tegelikkuses on ka tõsi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega partii ei loe, olgu väike või suur, pannkook või rippuv, ikka sisemine ilu on tähtis

Ehk seletaksite mulle lahti sisemise ilu.

Ja on siis ka nii, et naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk seletaksite mulle lahti sisemise ilu. Ja on siis ka nii, et naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega.

Sisemist ilu hakkad uurima siis, kui välimus meeldib. Mingite suvakollide sisemine ilu ei huvita. Nendega avalikult ringi käia nagunii ei saaks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk seletaksite mulle lahti sisemise ilu. Ja on siis ka nii, et naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega.

Sisemist ilu hakkad uurima siis, kui välimus meeldib. Mingite suvakollide sisemine ilu ei huvita. Nendega avalikult ringi käia nagunii ei saaks.

Selles va peletis olen sinuga ühel nõul. Ka elu on sulle seda jätkuvalt tõestanud. Aga sa ei saa ikka aru miks sa üksi oled. Ma aitan. Peletis ja rumal oled.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles va peletis olen sinuga ühel nõul. Ka elu on sulle seda jätkuvalt tõestanud. Aga sa ei saa ikka aru miks sa üksi oled. Ma aitan. Peletis ja rumal oled.

Pole kunagi üksi olnud. Ilus olen ka. Haritud ja tark. Kahjuks tulistasid endale jalga. Vaata peeglisse, läks vist pihta 😀

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 61 kuni 78 (kokku 78 )


Esileht Pereelu ja suhted Rinnapartii