Esileht Lapse ootamine Rinnapumba soovitusi palun

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Rinnapumba soovitusi palun

Postitas:
Kägu

Olen esmarase ja rinnapump on veel suurematest ostudest puudu. Palun soovitage. Kas manuaalne või elektriline ja millise firma oma? Sooviks võimalikult hea hinna-kvaliteedi suhtega ja heameelega maksaks pigem vähem kui rohkem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viie lapse emana ütlen, et kui pole plaanis toita last ainult või suures osas pumbatud piimaga, siis pole ka rinnapumpa tegelikult tarvis.

Samas kui igaksjuhuks tahad osta, siis pigem manuaalne. Mul hea kogemus Avent ja Nuk rinnapumpadega, negatiivne kogemus Tommee Tippee omaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma soovitaks ka üle mõelda, et kas on üldse vaja. Lihtsalt igaks jaoks et äkki piimapaisu leevendamiseks on vaja osta, ei ole küll mõtet. Kui aga nt tead et on vaja lapse juurest juba varakult mitu tundi eemal olla, siis küll. Siis isiklikult soovitaks elektrilist (ise kasutan Lola Lykke oma ja olen rahul), manuaalselt pumpamine võtab kauem aega ja seda keerulisem mõne teise tegevuse kõrvalt teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Jah, mõtlesin ka seda, kas üldse on vaja, aga pigem ikka hea, kui selline asi kodus olemas on, kui peaks ootamatult tekkima vajadus. Pigem ka arvan, et väga tihti see kasutust ei leia, nii et olen siin vaadanud neid manuaalseid pumpasid, sest need odavamad. Kas elektrilisel on lisaks kiirusele ka mõni oluline eelis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Jah, mõtlesin ka seda, kas üldse on vaja, aga pigem ikka hea, kui selline asi kodus olemas on, kui peaks ootamatult tekkima vajadus. Pigem ka arvan, et väga tihti see kasutust ei leia, nii et olen siin vaadanud neid manuaalseid pumpasid, sest need odavamad. Kas elektrilisel on lisaks kiirusele ka mõni oluline eelis?

Ma arvan, et mõistlik on valmis valida, millist pumpa tahaks. Aga jätta selle ostmine selleks ajaks kui reaalselt vajadus tekib. Poed on lahti iga päev ja see vajadus nüüd nii ootamatult ka ei tule, et kohe paari minuti jooksul on pumpa vaja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on väga head kogemused Medela rinnapumpadega (nii manuaalse kui ka elektrilisega). Odavad nad just ei ole, aga head kindlasti.

Siin on õnnelikke, kel rinnapumpa vaja ei ole läinud, aga mina ei oleks tõenäoliselt rinnaga toitma saanudki, kui ei oleks juba haiglas (haigla poolt antud punbaga) pumpama hakanud. Beebi tõmme oli lihtsalt nii nõrk, et ta ei saanud alguses hästi (ternes)piima kätte. Pumbast oli tohutult palju abi selleks, et piimatootmine korralikult tööle hakkaks.

Haiglas võib alati pumpa küsida-nõuda. Kojujõudmise ajaks saab vajadusel ära osta (st tõesti ei pea väga varakult varuma – ehk ei lähegi vaja, kui ei soovi et ka mees pudelist toita saaks vms. Minul läks ka selleks vaja.). Samas mõtlen, et järgmisel korral võtan kindlasti oma manuaalse pumba juba haiglasse kaasa, võib-olla tekib taas probleem ja siis on kohe endal võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ostsin endale enne sünnitusele minekut Medela rinnapumba. Tahtsin, et igaks juhuks oleks olemas, ostsin teiselt ringilt soodsa hinnaga. Kasutasin haiglas sealset, pumpasin ternespiima välja, et intensiivi viia beebile. Haiglas oli ka Medela. Koju jõudes kasutasin ka pumpa vahest. Mina soovitan osta, kui leiad hea hinnaga teiselt ringilt vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul kolm last ja kõiki üle aasta imetanud, rinnapumpa pole kunagi kasutanud. Ühe lapsega keegi andis mulle rinnapumba, ta oli endale ostnud, aga ei läinud vaja. Ma ka andsin samamoodi kasutamata ära.  Arvan ka, et võid esialgu ostmata jätta, kui peaks vajadus olema, siis saad osta, poed on lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma näen kohe kahte kohta, kus mul koduse emana rinnapumpa vaja läheb. Kui on parajasti väga üleväsinud aeg, saab veits pumbata ja mees võtab ühe öise toitmise enda kanda. (Aga mul on ka mees, kes ise selle variandi välja pakub, kui näeb, et ma väga väsinud olen.) Ja teiseks, kui on ette teada, et tuleb ehk ravimeid kasutada, mis mõneks ajaks süsteemi jäävad (no et ei peaks näiteks hambaarsti juures valuvaigistita kannatama).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ootasin kaksikuid ja eeldasin, et võib vaja minna. Seepärast ostsin Medela elektrilise topeltpumba. Läkski vaja, sest lapsed ise imedes kõhtu täis ei saa – nüüd pumpan iga söögikorra neile välja ning selle pumbaga saab siis, kui rinnas on piisavalt piima, vajaliku koguse kätte 5 minutiga. Ta lausa nurrub tissi otsas, on üsna vaikne, vaevu tuntav ja kiire. Otsin Facebook marketist ja säästsin päris palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Medela elektriline, aga vaja läks väga vähe. Peamiselt siis kui tissid tahtsid juba lõhkeda, aga beebi ikka veel magas ja ma teda äratada ei tahtnud. Ka siis kui tahtsin ise natuke magada ja jätsin lapse isaga, enne voodisse minekut pumpasin nii palju välja kui tuli. Aga mul oli algusest peale väga vähe piima ja laps sai nagunii rpa-d lisaks, seega oleks täiesti vabalt ka ilma pumbata hakkama saanud.

Ühinen nendega, kes ütlevad, et vali välja, aga ära veel osta. Sellist hädavajadust pumbaga ei teki, et midagi juhtuks kui kohe viie minutiga olemas ei ole ja poed on ju iga päev lahti. Võid ka tuttavate emade käest küsida, et kel olemas, võib-olla on nad valmis laenama. Mina enda oma hoidsin järgmise lapse jaoks alles, aga kui sõbranna oleks küsinud, oleks hea meelega laenanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sõbranna ostis ja sai esimese pumpamiseg rinnapõletiku, rohkem ei kasutanud.

Ma ise ei ole kordagi pumpa kasutanud (v.a haiglas korra toodi, aga selle kasutamine ebaõnnestus). Soovitan osta siis, kui vajadus tekib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Ostsin Medela manuaalse ja siis juurde selle lutipudeli otsiku, mis peaks toimima sarnaselt imetamisele. Kui vaja ei lähe, siis saab alati maha müüa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sõbranna ostis ja sai esimese pumpamiseg rinnapõletiku, rohkem ei kasutanud.

Ma ise ei ole kordagi pumpa kasutanud (v.a haiglas korra toodi, aga selle kasutamine ebaõnnestus). Soovitan osta siis, kui vajadus tekib.

Seda rinnapõletiku saamist on muidugi nüüd raske kuidagi pumpamisega seostada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Lapse ootamine Rinnapumba soovitusi palun