Esileht Ilu ja tervis Rinnavalu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Rinnavalu

Postitas:

Tere! Mure selline, et vasakus rinnas on juba paar aastat olnud valu/ebamugavustunne, naistearstil käidud korduvalt, mingit leidu pole olnud, selline nagu ebamugav närvivalu. Naistearsti soovitusel tegime geenitesti, et välistada see üks pahalane. Vastused käes ja kõik super e siis geneetilist soodumus pahalasele pole.
Aga rinnavalu on endiselt ja nüüd sain vist külma ka. Tekkis selline rinnapõletiku(valusad torked) valu. Ja hiljem katsudes avastasin rinnalt pehme mügariku. Olen oma rindu alati väga kontrollinud ja varem seda polnud-ka arst kontrollinud.
Küsimus siis, et kas mul on põhjust muretseda selle kõige hullema pärast… Kas geenitest oleks ju näidanud kui mul midagi selle rinnaga halvasti oleks!?
Arstile saan alles ndl lõpus aga mure on niiii suur…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurepärane, saad arstile, kannata need päevad ära! Loodetavasti saad vastuse kohe teada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 17:54; 22.09 06:46;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Geenitest ei ole ometi mingi diagnostiline vereanalüüs, see näitab vaid pärilikku soodumust rinnavähiks. Selle negatiivne tulemus ei tähenda, et vähki ei saa tekkida või et seda ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:29; 22.09 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geenitest ei ole ometi mingi diagnostiline vereanalüüs, see näitab vaid pärilikku soodumust rinnavähiks. Selle negatiivne tulemus ei tähenda, et vähki ei saa tekkida või et seda ei ole.

Vereanalüüs ka ei näita vähki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 17:54; 22.09 06:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Geenitest ei ole ometi mingi diagnostiline vereanalüüs, see näitab vaid pärilikku soodumust rinnavähiks. Selle negatiivne tulemus ei tähenda, et vähki ei saa tekkida või et seda ei ole.

Vereanalüüs ka ei näita vähki.

Loomulikult ei näita, ma pole seda väitnudki. Ütlesin, et kui geenitest on korras, ei välista see rinnavähi teket.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.09 19:29; 22.09 20:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki käiks mammograafis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mastopaatia? Mul algas see ka ühe rinna valuga, peamiselt tsükli teises pooles, oli ka sellist rinnapõletiku tunnet, tuntavaid mügaraid teatud ajal. Perearst saatis mammograafiasse ja rinnakabinetti, öeldi, et ebaühtlane rinnakude ja hormoonidest tulenevad muutused. Nüüd annavad mõlemad rinnad teatud ajal tunda, valu, hellus. Rinnakabineti õe soovitusel hakkasin Agnugastoni võtma (looduslik, mungapipraga), olukord on ikka palju parem. Mammograafis olen nüüd 1 x aastas käinud. Seda mungapipraga tabletti võtan iga päev, kuna seda tuleb kogu aeg võtta, mitte ainult siis, kui valu jälle välja lööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Rinnavalu