Esileht Kodunurk Robottolmuimeja ja kassikarvad

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Robottolmuimeja ja kassikarvad

Postitas:

Mul on kodus briti lühikarvaline kass ja karva kogus mida ta ajab on meeletu. Kas kellelgi on kogemusi robottolmuimejaga. Kas teeb elamise karvavabamaks või tõmbavad karvad lihtsalt filtri umbe ja kasu ei midagi. Vaipu maas eriti ei ole.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 07:31; 04.03 08:08; 04.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikakarvaline harilik kass ja väga hästi masin tõmbab, olen väga rahul.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 08:05; 04.03 08:15; 04.03 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on pikakarvaline harilik kass ja väga hästi masin tõmbab, olen väga rahul.

Kas ütleksid ka, mis masinaga tegu. Ise vaatasin samsung VR05R5050WK.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 07:31; 04.03 08:08; 04.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilife
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Eaton-5SC-500i-95714/ILIFE-VACUUM-CLEANER-ROBOT-V5S-PRO-ILIFE-370914

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 08:05; 04.03 08:15; 04.03 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama probleem lemmiku karvadega, aga eelistaks sellist robottolmuimejat, millele ei tekita raskusi paljalt puupõrandalt vaibale ja sealt jälle põrandale tagasi liikumine, ilma, et inimene teda abistama peaks.

kas selliseid põrandalt-vaibale liikuvaid mudeleid ka keegi soovitada võiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.polti.ee/toode/robottolmuimeja-mamibot-prevac650-must/
Peseb ka, väga rahul olen.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul samuti iLife. Majas neli suurt pikakarvalist tubast kassi. Teeb töö kenasti ära. Ühtegi vaipa mul ei ole, seega vaipade osas ei oska kommenteerida, aga esiku porivaibal rullib küll pigem karvu ühest servast teise, seega ei usu, et ka teiste vaipadega hästi hakkama saaks.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 11:27; 04.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Roomba, iga päev pühib korterist tolmuanuma täie prügi, millest enamus on kassikarvad. Ilma Roombata heljuks need kõik ringi ja ootaks mind tolmuimejaga.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 06.03 08:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Küsiks veel nii palju, et kui tugevalt need imevad. Mul kodus kaltsuvaip ja kui tavalise tolmuimejaga teen, siis tahab vaiba kortsu tõmmata.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 07:31; 04.03 08:08; 04.03 15:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Küsiks veel nii palju, et kui tugevalt need imevad. Mul kodus kaltsuvaip ja kui tavalise tolmuimejaga teen, siis tahab vaiba kortsu tõmmata.

See ei imegi nagu tavatolmuimeja, hoopis keerutab harjadega pahna endale kõhtu.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul see, siin mingis eelmises teemas keegi kägu soovitas. korjab kassikarvad kenasti kokku. Aliexpress küll, aga Poolast tuli, nädalaga oli kohal.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Küsiks veel nii palju, et kui tugevalt need imevad. Mul kodus kaltsuvaip ja kui tavalise tolmuimejaga teen, siis tahab vaiba kortsu tõmmata.

Imemisvõimsust neil tõesti suuremat ei ole. Aga ma hästi ei usu, et mõni robot kaltsuvaibaga väga hästi hakkama saaks. Keerutab end narmastesse kinni või siis sõidab selle endale kõhu alla kortsu ja siis hakkab seal hädaldama.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 11:27; 04.03 19:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see, kellel on ILife, see paneb üle madalate lävepakkude ka, seega ei ole vabale ronimine mingi probleem. Peseb ka, aga seda kasutan harva.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.03 08:05; 04.03 08:15; 04.03 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele. Küsiks veel nii palju, et kui tugevalt need imevad. Mul kodus kaltsuvaip ja kui tavalise tolmuimejaga teen, siis tahab vaiba kortsu tõmmata.

Roomba saab vaibale ronimisega hakkama, kui vaip on jäik ega lähe kortsu. Väga ilusasti kohevaks harjab vaibad. Üle lävepakkude ukerdab ka.
Kui vaip on pehmest materjalist ja läheb kortsu, siis ta lükkabki selle hunnikusse ja sealt pealt ei saa koristada.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 13:34; 06.03 08:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaipade osas mul kogemust pole, meil pole ühtegi vaipa peale jalamattide ukse ees, aga koera- ja kassikarvad korjab küll kenasti kokku. Samas on nii, et ega ta konteineri maht lõputu ole, oleneb su elamise mahust, kas saab hakkama ikka. Meil on kahekorruseline maja, allkorrus ca 70 m2, selle suudab ära koristada, aga kui siis konteineri tühjendamata unustad, siis uuel koristamisel saab esimese 5 min jooksul konteiner täis ja läheb koju tagasi. Seega meie kahe kodulooma puhul on seal 75 m2 peal see piir, mida ta koristada suudab. Meil on Botvac D5.
Muidugi alati tuleb üle käia keerulised kohad, kuhu ta ei pääse – diivani servaalused, kitsamad nurgad, alati poetab ta kuhugi ka mõne karvarulli, mis tuleb üles korjata ja kas uuesti ette sokutada või ära visata.
Üldiselt aga ma olen väga rahul, masendav oleks ise iga päev või üle päeva kogu korrust üle tõmmata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 20:59; 08.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neli kassi, rahul. Ainus, mis häirib, on see, et pean diivanialused laste sokkidest ja juhtmetest puhtaks tegema enne. Eriti telefonilaadijad tõmbab endale kõik kõhtu ja jääb seisma. Konteinerit tühjendan, harja ja rullikud puhastan enne iga käimapanekut. Vaipadega saab kenasti hakkama. Tegin selle lolli vea, et ostsin laste tubadesse villasegused vaibad – need ajavad märksa rohkem karvu kui neli kassi kokku. Lasen üle päeva roboti peale, nüüd juba on olukord kontrolli all. Xiaomi on meil, amazonist.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas, et keegi tunneb endal kohustust vastuseid miinustada. Üks on vahele jäänud, vilets töö! 😀

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 20:59; 08.03 13:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kodus mõlemad – iLife ja Roomba 650. iLife ostsin ise (peseb ja PÜHIB), Roomba sain kingituseks (ei pese, aga IMEB). iLife on vaiksem, Roomba on kõvema häälega (kuna imeb, mitte ei pühi). Pesemine on tegelikult ikkagi lapi vedamine mööda põrandat – nagu taldmopp. Minu arvates on Roomba tõhusam! Mul on kodus kass ja koer, karvade probleemi tänu robotitele ei ole, aga ainult robotitele lootma ei saa jääda. Aeg-ajalt tuleb ikka tavatolmuimejaga ka kodu imeda – kõik kohad, kuhu robot ei pääse. Ja vaibal töötab ikkagi Roomba (nagu mainisin, siis sel on imemisfunktsioon)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Robottolmuimeja ja kassikarvad