Esileht Kodunurk Robottolmuimeja suutlikkus

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Robottolmuimeja suutlikkus

Postitas:

Kas robottolmuimeja suudab imeda ka põrandalt raskemat mustust – liiva, mullakübemeid? Näiteks AEG oma. Ja kuidas ta tuleb toime igasuguste lauajalgade, diivanialuste jms taolisega? Koristab mingi süsteemiga või kaootiliselt?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:07; 01.06 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peenikest rannaliiva imeb, jämedamat liivakasti oma eriti mitte. Mullapuru on kergem, selle tõmbab vast iga korralikum robottolmuimeja ära. AEG teste ja reviews’i oma pead ise netist vaatama. Suht kallis ja pole huvi tundnud. Tehniliste näitajate poolest see eriti teistest paar korda odavamatest parem pole. Aga ta peaks küll suht arukalt mööda tuba navigeerima.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 21:18; 04.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Roomba tõmbab küll kõik kenasti ära, ka esku porivaip on laste liivast ja porist puhas alati. Liigub kaootiliselt, aga terve korteri saab koristatud umbes pooleteise tunniga. Ma ei ole viitsinud uurida, mis süsteemil koristab, kuna töö on alati tehtud ja toad puhtad.
Lauajalgade jne ümbert nihverdab asjalikult. Mõni päev tõstan toolid köögis laua peale, vahepeal ei viitsi. Toimetab seal ümber niipalju, kui mahub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 21:52; 04.06 20:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Roomba tõmbab küll kõik kenasti ära, ka esku porivaip on laste liivast ja porist puhas alati. Liigub kaootiliselt, aga terve korteri saab koristatud umbes pooleteise tunniga. Ma ei ole viitsinud uurida, mis süsteemil koristab, kuna töö on alati tehtud ja toad puhtad.

Lauajalgade jne ümbert nihverdab asjalikult. Mõni päev tõstan toolid köögis laua peale, vahepeal ei viitsi. Toimetab seal ümber niipalju, kui mahub.

Aga kuidas sul on seadistatud, kas mingiks kindlaks kellaajaks toimetama? Milline mudel Roombat sul on? Räägivad, et sellel on kaamera ja kaameraga pimedas robot ei tööta?
Huvitav, kuidas koduloomad sellisesse robotisse suhtuvad, mul mõlemad, koer ja kass 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 14:07; 01.06 23:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil xiaomi roborock, elu parim ost. Kassiliiva tõmbab ära, aga kuna meil selline eriti kleepuv peeneteraline liiv hetkel kasutusel, siis selle vannitoa, kus liivakastid on, pean ikka lapiga ka üle käima. Ülejäänud korter on meeldivalt puhas, kui töölt tulen. Voodite- ja diivanitealused pole meil kunagi nii rullivabad olnud :D. Kasse ei häiri üldse, pmst nad lebotavad ees ja robot sõidab mööda. Ainus probleem on kõrgemad lävepakud – ühte ruumi robot ei pääse, sinna pean süles vedama ja ukse töötamise ajaks kinni panema. ca 80 ruutu tõmbab meil umbes tunniga, siis on konteiner täitsa tuubil täis ka ja kaob oma pessa magama :). Käima panen umbes iga kahe päeva tagant, sest meil mitu lemmiklooma ja lapsed, seega prahti põrandale ikka tekib jõudsalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil xiaomi roborock, elu parim ost. Kassiliiva tõmbab ära, aga kuna meil selline eriti kleepuv peeneteraline liiv hetkel kasutusel, siis selle vannitoa, kus liivakastid on, pean ikka lapiga ka üle käima. Ülejäänud korter on meeldivalt puhas, kui töölt tulen. Voodite- ja diivanitealused pole meil kunagi nii rullivabad olnud :D. Kasse ei häiri üldse, pmst nad lebotavad ees ja robot sõidab mööda. Ainus probleem on kõrgemad lävepakud – ühte ruumi robot ei pääse, sinna pean süles vedama ja ukse töötamise ajaks kinni panema. ca 80 ruutu tõmbab meil umbes tunniga, siis on konteiner täitsa tuubil täis ka ja kaob oma pessa magama :). Käima panen umbes iga kahe päeva tagant, sest meil mitu lemmiklooma ja lapsed, seega prahti põrandale ikka tekib jõudsalt.

Mitu aastat teil see kasutuses on olnud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Samsung ja briti lühikarvaline kass. Üks ei sega teist, kuid tolmuimeja harja tuleb ülepäeviti puhastada ja tolmukasti ka. Sõidab kaootiliselt, ruumi on umbes 80m2, ca 1 cm paksusele vaibale mõnikord ronib, mõnikord mitte. Kord paari nädala jooksul puhastan lisaks ülivõimsa tõmbega Mielega kogu majapidamise üle. Igapäevaseks puhtuse hoidmiseks sobib aga hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roborock 2. Super tõesti. Hind ülihea. On tark (äpiga reguleeritav). Navigeerib kenasti lauajalgade ümber jne. Tõesti hea ost.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uus Roborock paistab päris tõhus olevat, koos äpiga eriti. Kui õigesti aru sain, saab ka toa plaanil keelatud-lubatud tsoone märkida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 21:18; 04.06 14:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kuidas sul on seadistatud, kas mingiks kindlaks kellaajaks toimetama? Milline mudel Roombat sul on? Räägivad, et sellel on kaamera ja kaameraga pimedas robot ei tööta?

Huvitav, kuidas koduloomad sellisesse robotisse suhtuvad, mul mõlemad, koer ja kass ????

Minul on pandud igal tööpäeval kell 9 hommikul tööle. Nädalavahetusel panen sis, kui ajaliselt sobib (magame kaua, kolame palju ringi). Lisaks pesen siis kõik põranda üle.
Mul on Roomba 896. Juhitav äpiga, aga ei saa tube jne eraldi seadistada, ei ole kõige peenem mudel. Mul ei ole erilist vahet, kuna ta koristab niikuinii siis, kui meid kodus ei ole. Kogu korter on ühel tasandil, lävepakke ei ole. Pimedaid nurkasid otseselt ka mitte, aga esik on päeval üsna hämar. Alati on koristatud.
Loomade osa ei oska kommenteerida, neid meil ei ole 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 21:52; 04.06 20:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Robottolmuimeja suutlikkus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.