Esileht Kodunurk Robottolmuimejaga põrandapesu

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Robottolmuimejaga põrandapesu

Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Robotil saab valida erinevate niiskusastmete vahel, aga kas tasub laminaatparketti lasta tal pesta? Ei jäta liiga märjaks? Ise ei ole julgenud veel katsetada
Kui teha ainult kuivpuhastust, kas siis olete mopialuse robotile külge pannud või pigem mitte?</p>

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutusjuhendis pole kirjas, kas laminaati tohib?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu robot küll midagi liiga märjaks ei jäta, pigem nühib suhteliselt kuivalt seda põrandat ja suuremat mustust ta ära ei saa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:58; 13.07 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodumasinaid ei tohiks inimesele enne kätte anda kui nad on kasutusjuhendi läbilugenud ja sellest arusaanud. Ostad kalli masina selleks, et tunda hirmu ja mitte kasutada masina funktsioone.  Katsetada polegi vaja, võta juhend ja loe, või löö masina nimi youtubesse ja selliseid juhiseid tuleb igasuguseid. Aga asi ilmselt ei ole masinas, vaid selles, et suudad kogeda hirmu. See on hullem asi kui see, et masinat ei kasuta. Sa ju kardad siis kõike ja kõiki. Nagu nii läheb ju midagi valest, isegi kui ei tee midagi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodumasinaid ei tohiks inimesele enne kätte anda kui nad on kasutusjuhendi läbilugenud ja sellest arusaanud. Ostad kalli masina selleks, et tunda hirmu ja mitte kasutada masina funktsioone.  Katsetada polegi vaja, võta juhend ja loe, või löö masina nimi youtubesse ja selliseid juhiseid tuleb igasuguseid. Aga asi ilmselt ei ole masinas, vaid selles, et suudad kogeda hirmu. See on hullem asi kui see, et masinat ei kasuta. Sa ju kardad siis kõike ja kõiki. Nagu nii läheb ju midagi valest, isegi kui ei tee midagi.

Plärad niisama mõttetut juttu, oli mingi point ka asjal? Küll mõnel on raske targutamata olla.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.07 12:58; 13.07 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega enne ei tea kui ei proovi, see oleneb kindlasti ka konkreetsest masinast.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu Xiaomi robot ei tee ka kõige märjema seade juures põrandat nii märjaks, et see kuidagi laminaati kahjustaks. Eks ise pestes saab muidugi parema tulemuse, aga ma ei kurda ka roboti pestud põranda üle. Kui väga musta põranda peale robot lahti lasta, siis loomulikult jäävad jutid, aga kui igapäevaselt tal pesta lasta, siis on tulemus päris hea. Mul muidugi ei ole ka väikseid lapsi, kes näiteks moosiplekke põrandale tekitaks, seega selline pesu toimib mul hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Kodunurk Robottolmuimejaga põrandapesu