Esileht Ilu ja tervis Röga ninaneelus

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Röga ninaneelus

Postitas:

Mind on juba pikemat aega saatnud selline probleem. Ninaneelu koguneb selline pak röga. Suitsu absoluutselt ei tee ja nohu ka pole. Lihtsalt iga jumala päev on selline tunne nagu suitsetajad tavaliselt rögastavad. Ainuke vahe on selles et nendelt see rögastamine suitsetamisest. Minul , ma ei teagi millest.
Lor käidud. Ei näinud mingit probleemi. Ütles kl et ninakarbikud suurenenud vms aga ega see ju tekita ebameeldivat paksu röga

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:28; 06.04 08:41; 06.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas LOR pildi tegi põskkoobastest? Põskkoopapõletikku muul moel vist ei tuvasta aga see annab taolise sümptomi. Kui toitumist oled nõus jälgima siis võiks mõneks ajaks piimatooted ära jätta ja vaadata, kuidas mõjub.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta paar päeva Allergodili ninaspreid. Kui läheb paremaks, siis on allergiaga tegu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii pea kuu aega möödas juba. Allergodili ostsin ja kasutasin. Siis kirjutasin mureat perearstil. Tegin siis AB kuuri. Absoluutselt ei mõiganud. Ma ei saa aru küll milles on asi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:28; 06.04 08:41; 06.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on juba pikemat aega saatnud selline probleem. Ninaneelu koguneb selline pak röga. Suitsu absoluutselt ei tee ja nohu ka pole. Lihtsalt iga jumala päev on selline tunne nagu suitsetajad tavaliselt rögastavad. Ainuke vahe on selles et nendelt see rögastamine suitsetamisest. Minul , ma ei teagi millest.
Lor käidud. Ei näinud mingit probleemi. Ütles kl et ninakarbikud suurenenud vms aga ega see ju tekita ebameeldivat paksu röga

Minul oli sama lugu absoluutselt kogu aeg valgus röga ninast kurku ja nina on mul seal juures kogu aeg lahti, aga selle pärast ma ka köhatsin kurku kogu aeg puhtaks. Minul selgus, et mul on mingi nõrk astma vorm, sain rohu nii ninna tõmmata ja suu kaudu pulber. Olukord läks kõvasti paremaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 10:03; 06.04 14:40; 06.04 20:11; 09.04 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind on juba pikemat aega saatnud selline probleem. Ninaneelu koguneb selline pak röga. Suitsu absoluutselt ei tee ja nohu ka pole. Lihtsalt iga jumala päev on selline tunne nagu suitsetajad tavaliselt rögastavad. Ainuke vahe on selles et nendelt see rögastamine suitsetamisest. Minul , ma ei teagi millest.

Lor käidud. Ei näinud mingit probleemi. Ütles kl et ninakarbikud suurenenud vms aga ega see ju tekita ebameeldivat paksu röga

Minul oli sama lugu absoluutselt kogu aeg valgus röga ninast kurku ja nina on mul seal juures kogu aeg lahti, aga selle pärast ma ka köhatsin kurku kogu aeg puhtaks. Minul selgus, et mul on mingi nõrk astma vorm, sain rohu nii ninna tõmmata ja suu kaudu pulber. Olukord läks kõvasti paremaks.

Mia proovid sulle tehti või kuidas teada said?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.03 12:28; 06.04 08:41; 06.04 14:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perearst saatis kopsuarsti juurde, seal tegi igasugu imemis ja puhumisteste ja kopsupildi. Need nr seal on mul iseenesest hästi natuke normaalsest väiksemad. Olen väga halb rohuvõtja ka ja kui ei võtaks, ega see röga siis just elamist ei segaks, aga rohuga on parem. Olen vahepeal ka oma paar kuud ilma olnud. Iga aasta kontrollis ja kui midagi hullemaks ei lähe siis nüüd 2 aasta pärast uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 10:03; 06.04 14:40; 06.04 20:11; 09.04 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ja üle kuu juba kestnud. Arst arvas, et peab hakkama astmat uurima. Kohati on natuke nagu hingata raskem ka. Lisaks on veidrad pearinglused tihti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 19:37; 08.04 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ja üle kuu juba kestnud. Arst arvas, et peab hakkama astmat uurima. Kohati on natuke nagu hingata raskem ka. Lisaks on veidrad pearinglused tihti.

Täitsa võimalik hapniku veres vähem ja ongi pearinglus.Praegu on muidugi kevad ka ja allergiat rohkem 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 10:03; 06.04 14:40; 06.04 20:11; 09.04 13:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ja üle kuu juba kestnud. Arst arvas, et peab hakkama astmat uurima. Kohati on natuke nagu hingata raskem ka. Lisaks on veidrad pearinglused tihti.

Täitsa võimalik hapniku veres vähem ja ongi pearinglus.Praegu on muidugi kevad ka ja allergiat rohkem ????

Huvitav, et kas see on astmale muidu iseäralik, et õhtuti selili pikali olles on just nagu kerge õhupuudus ja süda klopib? Pearinglused on ka siiani. Röga pole ka kuskile kadunud veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.04 19:37; 08.04 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka ja üle kuu juba kestnud. Arst arvas, et peab hakkama astmat uurima. Kohati on natuke nagu hingata raskem ka. Lisaks on veidrad pearinglused tihti.

Täitsa võimalik hapniku veres vähem ja ongi pearinglus.Praegu on muidugi kevad ka ja allergiat rohkem ????

Huvitav, et kas see on astmale muidu iseäralik, et õhtuti selili pikali olles on just nagu kerge õhupuudus ja süda klopib? Pearinglused on ka siiani. Röga pole ka kuskile kadunud veel.

Minul hakkas pikali pannes eriti kurku kribima ju see röga vajus kurku ja sellest hull kõhatamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 06.04 10:03; 06.04 14:40; 06.04 20:11; 09.04 13:00;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Röga ninaneelus