Esileht Ilu Roheline korrektor

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Roheline korrektor

Postitas:

Ostsin rohelise kreemi, mis neutraliseerib vägagi rosatsea lillakat punetust, aga kui ma sinna peale oma jumestuskreemi kannan, siis on tulemus täpselt samasugune, kui sellel näopoolel, kus pole korrektorit all. Teisisõnu ei ole kasu absoluutselt. Võibolla ei ole minu roheline kreem piisavalt kattev. Pigem tundub mulle, et asi on optilises efektis ja kui peale kanda jumestuskreem, siis optika osa kaob ja seepärast ei ole ka tulemust.
Kas kellegil on ehk paremaid nippe ja soovitusi?
Korra lasin ühes ilupoes müüjal endale mingit jumestuskreemi panna, mis kattis küll hästi, aga oli väga paks ja tõi kortsud väga esile. Selle kreemiga oli mul näos vähemalt 5 pikka kortsu juures, mida ma ei enne ega pärast seda kogemust näos tuvastada ei suuda. Sisley toode oli see.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 03.02 09:19; 03.02 09:26; 14.02 10:35; 01.04 11:17; 10.04 08:24; 02.06 12:20; 04.08 09:12; 04.08 12:03; 29.08 23:28; 27.11 16:27; 27.11 20:15; 02.01 16:55; 26.02 10:43; 24.06 08:56; 16.08 00:03; 02.10 13:26; 18.05 22:55; 06.06 23:15; 04.07 14:49; 27.07 22:54; 07.08 22:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei olegi selliste neutraliseerijate ülesanne punetust täielikult varjata, vaid justnimelt neutraliseerida, küll aga peaks efekt olema nähtav.

Kas see läheb laiali, kui jumestuskreemi peale paned või lihtsalt jääb efekt nähtamatuks?
Esimese variandi puhul võib olla, et kas roheline neutraliseerija ei ole piisavalt imendunud/kuivanud või tootekoostised omavahel ei sobi.
Näiteks on üks vee- ka teine silikoonibaasil tehtud vms, aga need peaksid siiski omavahel ühilduma. Teiseks tuleb arvestada, millise katvusega jumestuskreemi sa sellele peale paned, sest jumestuskreem omakorda katab ja neutraliseerib rohelise tooni, et see jälle nahatoonis oleks, kuid sinu kirjeldusele järgi jätab see mulje nagu poleks üldse midagi näos, sest sul on võrdlus meigivaba näopoolega.

Kuna sa ütlesid, et muidu roheline kreem katab hästi, siis ma ei usu, et asi üldse korrektori ega ka jumestuskreemi katvuses probleem on, pigem kahtlustan tootekoostise omavahelist sobimatust. Seega vaata palun esiteks oma tooted üle ja anna teada, mille baasil need mõlemad on, ehk leidub seal sinu murele lahendus 🙂 kui selles asi ei ole, siis järgmine kord lase korrektoril rohkem kuivada, et see laiali ei läheks ja vaata, mis tulemuse sa saad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roheline mineraalpuuder andis parema efekti. Kreem ja pulgakujul rohelist korrektorit kippus jum kreem laiali vedama.

Mul tuli praegu meelde, et mingil odavam kaubamärgil (l’oreal, maybelline, rimmel vmt) oli pisikeses peenikeses tuubis vist rohelist värvi CC kreem, mis alguses oli rohelise neutraliseeriva tooniga ja siis muutis enda värvi nahaga sobivaks. Too kattis hästi kuna ei pidanud mitme erineva tootega neid laiali hõõruma. Sellisel juhul pärast lihtsalt tolmpuudriga korra meik näkku kinnitada ja annab lisakatvuse alumist kihti laiali hõõrumata.

Edit: leidsin juba isegi üles, aga ma ei tea, kas seda või analoogset enam müügil on
https://buduaar.tv3.ee/files/Upload/ForumImages/ccbg-290x290.jpg

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt ei olegi selliste neutraliseerijate ülesanne punetust täielikult varjata, vaid justnimelt neutraliseerida, küll aga peaks efekt olema nähtav.

Kas see läheb laiali, kui jumestuskreemi peale paned või lihtsalt jääb efekt nähtamatuks?

Esimese variandi puhul võib olla, et kas roheline neutraliseerija ei ole piisavalt imendunud/kuivanud või tootekoostised omavahel ei sobi.

Näiteks on üks vee- ka teine silikoonibaasil tehtud vms, aga need peaksid siiski omavahel ühilduma. Teiseks tuleb arvestada, millise katvusega jumestuskreemi sa sellele peale paned, sest jumestuskreem omakorda katab ja neutraliseerib rohelise tooni, et see jälle nahatoonis oleks, kuid sinu kirjeldusele järgi jätab see mulje nagu poleks üldse midagi näos, sest sul on võrdlus meigivaba näopoolega.

Kuna sa ütlesid, et muidu roheline kreem katab hästi, siis ma ei usu, et asi üldse korrektori ega ka jumestuskreemi katvuses probleem on, pigem kahtlustan tootekoostise omavahelist sobimatust. Seega vaata palun esiteks oma tooted üle ja anna teada, mille baasil need mõlemad on, ehk leidub seal sinu murele lahendus ???? kui selles asi ei ole, siis järgmine kord lase korrektoril rohkem kuivada, et see laiali ei läheks ja vaata, mis tulemuse sa saad. ????

Ma ei ütleks, et roheline katab. Ma ütleks, et see roheline neutraliseerib ehk siis roheline ja punase naha peal tundub hoopis vähem punane ja see on optiline efekt lihtsalt.
Võrdlus ei ole meikimata näopoolega. Poolele näole panin rohelist kreemi ja teisele poolele mitte. Jumestuskreemi peale kandes on mõlema näopoole välimus täpselt üks, ehk siis efekti ei ole enam, sest see efekt on näiline. Neutraliseeriv toime kaob kuna jumestuskreemi peal kandes optilist efekti enam ei ole.
Ja antud roheline kreem on tõesti ka imeõhuke, ning katmisest antud juhul päris rääkida ei saa. Pigem efekt nagu vaataks punast värvi läbi õrnrohelise klaasi.
Nii mulle tundub.
Ilmselt tuleks mingit paksemat kihti proovida, aga ma ei kujuta ette tervete põskede ulatuses mingit eriti paksu kihti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 10:35; 23.02 20:50; 23.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Roheline mineraalpuuder andis parema efekti. Kreem ja pulgakujul rohelist korrektorit kippus jum kreem laiali vedama.

Mul tuli praegu meelde, et mingil odavam kaubamärgil (l’oreal, maybelline, rimmel vmt) oli pisikeses peenikeses tuubis vist rohelist värvi CC kreem, mis alguses oli rohelise neutraliseeriva tooniga ja siis muutis enda värvi nahaga sobivaks. Too kattis hästi kuna ei pidanud mitme erineva tootega neid laiali hõõruma. Sellisel juhul pärast lihtsalt tolmpuudriga korra meik näkku kinnitada ja annab lisakatvuse alumist kihti laiali hõõrumata.

Edit: leidsin juba isegi üles, aga ma ei tea, kas seda või analoogset enam müügil on

https://buduaar.tv3.ee/files/Upload/ForumImages/ccbg-290x290.jpg

Uurin kindlasti

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 14.02 10:35; 23.02 20:50; 23.02 20:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu Roheline korrektor

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.