Esileht Ilu ja tervis Röntgeniülesvõte lülisamba piirkonnast

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Röntgeniülesvõte lülisamba piirkonnast

Postitas:

Kas on siin keegi kellel röntgeni tulemusena on olnud leid , mis viitab osteokondroosile ja spondüloartroosile C5/6, C6/7.
Lisaks kaelaosa lordoos lamenenud, alumised lülivahed C5/6, C6/7 normist veidi madaldunud, subkondraalse skleroosiga ja osteofüütidega, mis sobiks diskusdegeneratsioonile viitavaks muutuseks, samal kõrgusel spondüloartrootilised muutused.
Küsin kuna number neuroloogile alles aprilli lõpus omale tundub, et asi päris jama. Lugedes ja uurides muudest allikatest selgub, et ravi praktiliselt pole ja tuleb valu korral valuvaigisteid neelata.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 14:40; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tavalised vananemisega kaasnevad muutused. Ei sure sa veel midagi, ära mitte loodagi. Võimlemine on võlukepp.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja.
Milliseid ravimeetodeid kasutatakse antud diagnoosi korral.
Kas on medikamentne või kirurgiline ravi. Kas tänapäeval võimalik antud diagnoosiga saada ravi, mis parandaks elu kvaliteeti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 14:40; 03.03 16:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja.

Milliseid ravimeetodeid kasutatakse antud diagnoosi korral.

Kas on medikamentne või kirurgiline ravi. Kas tänapäeval võimalik antud diagnoosiga saada ravi, mis parandaks elu kvaliteeti?

Eelmine vastaja ju soovitas, mis elukvaliteeti parandab – liikumine ja võimlemine. Ma ei räägi seda teoreetiliselt, olen seljahäda kannatanud. Praegu pensionieelik ja teen regulaarselt jõukohaseid harjutusi ning vaevused, mis viie aasta eest olid veel vägagi ägedad, on kõik taandunud. Tõsi, see võttis aega ja vaja on olla järjekindel. Usu, sellest on abi. Inimene on loodud liikuma, midagi pole parata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teema algataja.

Milliseid ravimeetodeid kasutatakse antud diagnoosi korral.

Kas on medikamentne või kirurgiline ravi. Kas tänapäeval võimalik antud diagnoosiga saada ravi, mis parandaks elu kvaliteeti?

Eelmine vastaja ju soovitas, mis elukvaliteeti parandab – liikumine ja võimlemine. Ma ei räägi seda teoreetiliselt, olen seljahäda kannatanud. Praegu pensionieelik ja teen regulaarselt jõukohaseid harjutusi ning vaevused, mis viie aasta eest olid veel vägagi ägedad, on kõik taandunud. Tõsi, see võttis aega ja vaja on olla järjekindel. Usu, sellest on abi. Inimene on loodud liikuma, midagi pole parata.

No tal on ju kaelaprobleem. See on alaseljast siiski erinev. Taastusravi oluliselt ei aita tegelikult.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis Röntgeniülesvõte lülisamba piirkonnast