Esileht Hobinurk Rootsi kruiis beebiga

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Rootsi kruiis beebiga

Postitas:

Tere! Kas keegi siit käinud beebiga Rootsi kruiisil? Mida teha ja kus käia beebiga Stockholmis? Ja kas ühistransport on seal vankriga vanemale tasuta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kruiis beebiga? Mis mõte sellel kruiisil oleks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin täitsa siiralt-MIKS te seda teete?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 14:56; 05.02 12:48; 05.02 18:04; 06.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime Stockholmis, kui tütar oli seitsmekuune. Oli novembri lõpp ja käisime nädala sees. Võtsime tavalise kahese kajuti ja laps magas minu kaisus (oli võimalus beebivoodi ka kajutisse saada, aga me ei soovinud). Läksime selletõttu, et mees tahtis minna ühele messile ja ma tulin lapsega kaasa. Laevas liikusime ringi, laps kõhukotis. Vanker oli meil alguses pakihoius, aga pärast panime kajutisse. Mahtus juppidena küll. Laps sõi ainult rinnapiima, seega toidumuret polnud. Meie söökide ajal oli laps siis kord minu, kord mehe süles, teine sai süüa. Öösel polnud kajutite vahel mingit melu, tavaline liikumine ei häirinud. Lapsel tulid esimesed hambad ja siid mõlemil ööl olime tunnike-kaks ärkvel. Laps ei karjunud, vaid lihtsalt oli ärkvel ja lõbusas tujus. Stockholmis mees läks messile ja ma jäin lapsega esialgu laeva. Päevase uinaku ajal läksin maale sadama lähedusse jalutama, tütar magas vankris. Hirmus koerailm oli, vihma tibutas ja tuuline oli. Kaks tundi jalutasin ja siis läksin laeva tagasi. Natuke olime lastenurgas, tütar sai seal põrandal end sirutada ja roomata. Kajutis me teda põrandale ei pannud.
Polnud see reis hullu midagi, elasime kenasti üle. Meil tüdruk oli beebina hea rahulik laps, ei karjunud ilmaasjata kunagi. Nüüd on ta kolmveerandkolmene ja poiss on 11kuune. Vot selle bandega enam ei läheks laevaga loksuma. Vast alles siis, kui poiss on kolmene ja mõistust veidi juba peas.
Kui tahate minna, siis pigem nädala keskel – teisipäeval-kolmapäeval. Siis on vähen rahvast ja vähem läbu. Praegusel viirushaiguste hooajal üldse beebiga koduaiast või pargist kaugemale ei läheks. Laev on kinnine ruum ikkagi ja igasugused gripid ning muud koledused liikvel. Minge suvel. Siis on ilm kenam ja soojem ning teha-vaadata on rohkem.

Ühistransport peaks kärusoleva lapsega reisijale tasuta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 16:50; 27.01 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud käole 16:50. Tundub, et ka meil jääb hamba tulek just kruiisi ajaks, aga loodame, et hammas tuleb ilma suurema nututa.
Ja teistele kägudele. Mismõttes miks? Kas Teie olete beebiga päevad läbi vaid kodus ja mitte kuskil ei käi ja gripihooajal hoiate last kodus nelja seina vahel kartes iga väiksemat pisikut? Kas Te enne lapse sündi kaa kuskil ei käinud siis? Meie küll kodus istuda ei taha ja laps pole meie elu sugugi muutnud. Rootsi kruiisile otsustasime minna mehega oma tähtpäeval. Kas oleks see siis targem veeta hotellis? Kruiis tundub ikka põnevam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtke parem kajut. Me olime B2 kajutis, aknata ja kaks koikut. Meie kajuti vastas olid aknaga laia voodiga kajutid. Oleks seda teadnud, oleks natuke juurde maksnud suurema voodi eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 16:50; 27.01 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsimegi võtsimegi delux klassi kajuti laia voodiga ja ka beebivoodi sai tellitud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Teie olete beebiga päevad läbi vaid kodus ja mitte kuskil ei käi ja gripihooajal hoiate last kodus nelja seina vahel kartes iga väiksemat pisikut? Kas Te enne lapse sündi kaa kuskil ei käinud siis? Meie küll kodus istuda ei taha ja laps pole meie elu sugugi muutnud.

Kui minu laps oli beebi, siis olin tõesti enamasti kodus ja gripihooajal veel eriti. Enne lapse sündi elasin väga aktiivset elu. Ma leian, vastupidi, et laps on meie elu väga muutnud, nimelt paremuse poole. Meil pole midagi selle vastu, et aasta-paar vähe kodusemad olla ja mõnuleda selle väikse lapsukesega koos kodus, mitte kügeleda kusagil pargase peal. Minu jaoks on selline imikuga ringi trallamine väga imelik. Võib-olla väga noortest vanematest saan aru, et nad ei ole lihtsalt oma arengus veel ise sinnani jõudnud, et saada aru, kui lühike on väikelapseiga ja kui mõnus on seda koos temaga rahulikult läbi elada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:39; 28.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud käole 16:50. Tundub, et ka meil jääb hamba tulek just kruiisi ajaks, aga loodame, et hammas tuleb ilma suurema nututa.
Ja teistele kägudele. Mismõttes miks? Kas Teie olete beebiga päevad läbi vaid kodus ja mitte kuskil ei käi ja gripihooajal hoiate last kodus nelja seina vahel kartes iga väiksemat pisikut? Kas Te enne lapse sündi kaa kuskil ei käinud siis? Meie küll kodus istuda ei taha ja laps pole meie elu sugugi muutnud. Rootsi kruiisile otsustasime minna mehega oma tähtpäeval. Kas oleks see siis targem veeta hotellis? Kruiis tundub ikka põnevam.

mis te olete kodutud või, et tähtpäeva veetmiseks peate olema kuskil hotellis või laevas?
tee oma kodu selliseks, et teil oleks seal hea olla ja et te tahaksite seal olla.

ja see, et lapse sünd pole teie elu sugugi muutnud, on kuidagi kahtlane jutt.

kas vähemalt beebieas ei peaks lapse huvid olema esikohal? keegi pole väitnudki, et sa üldse ei peaks kodust välja minema, aga milline on lapse huvi seal laevas loksuda? milleks see talle hea või vajalik peaks olema?
hammaste tulemise ajal on lapsel nagunii kogu aeg näpud suus, sa ei saa teda pallimerregi lasta, mine tea, mis pisikuid ta seal endale suhu topib.
laps ei ole aksessuaar, laps ei ole tibikoer, et topid kotti ja kannad kaasas.
saa täiskasvanuks, hangi vastutustunne ja katsu nüüd mõneks ajaks oma lapse huvid enda omadest ettepoole seada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on laps elu paremaks muutnud. Ma usun ikka, et beebi on õnnelik kui vanemad on õnnelikud. Vahepeal on ju vanematel kaa kodusest rutiinist vaja välja saada. Ja ma ei usu, et beebil on vanematega kruiisil kuidagi halvem olla. Ega me ju sinna pidutsema ei lähe vaid veedame niisama rahulikult aega ja saame Stockholmis jalutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahepeal on ju vanematel kaa kodusest rutiinist vaja välja saada.

Jällegi, ainult väga noor inimene võib nii mõelda, et kodus olemine on mingi ruineeriv rutiin. Meie näiteks naudime väga seda, et pärast aastakümneid ringitrallamist saame rahus oma mõnusas kodus olla. Teeme head süüa, ajame juttu, vaatame õhtul mõnd head filmi – mõnude mõnu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 21:39; 28.01 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kas keegi siit käinud beebiga Rootsi kruiisil? Mida teha ja kus käia beebiga Stockholmis? Ja kas ühistransport on seal vankriga vanemale tasuta?

No juba laevasõit on beebile tore ja hariv elamus ning samm sotsialiseerumisele. Samuti Välismaal välismaa keele kuulamine loob eeldused kiiremaks võõrkeelteõpinguteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu kirjutas:Vahepeal on ju vanematel kaa kodusest rutiinist vaja välja saada.

Jällegi, ainult väga noor inimene võib nii mõelda, et kodus olemine on mingi ruineeriv rutiin. Meie näiteks naudime väga seda, et pärast aastakümneid ringitrallamist saame rahus oma mõnusas kodus olla. Teeme head süüa, ajame juttu, vaatame õhtul mõnd head filmi – mõnude mõnu.

Ainult väga kitsarinnaline inimene võib nii mõelda, et kui tema tunneb nii, siis kõik, kes tunnevad teisiti, on temast kuidagi alaväärtuslikumad. Kui te olete oma reisimised saanud ära reisida, miks siis neid halvustada, kes seda mitte veel teinud pole?

Mitte eriti noor 3 lapse ema, kel meeldib reisida ka veidi eakamana…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 09:19; 06.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel ma küll ei soovitaks beebiga ilma tungiva vajaduseta laevale või muidu rahvarikkasse kohta ronida. Viirushaigused möllavad täie hooga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime esimest korda kruiisil, kui laps sai 1 aastaseks. Oli tore, samas ka väsitav.

Aga mina teemaalgataja asemel lükkaks ka kruiisi kasvõi paar-kolm kuud edasi. Siis on ilus kevad, rohkem vaadata ning vähem viiruseid.
Praegu ju räägitakse igal pool, et ohtlik gripp ja rotaviirus möllavad, vältige rahvarohkeid kohti. Beebile on ju need haigused väga ohtlikud! Sa ei taha ju pärast haige lapsega Lastehaiglas olla?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:18; 07.02 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele. Käisime kruiisil ära ja meie beebile väga meeldis kruiisil. Ainult oma voodis ta magada ei tahtnud ja oli õnnelik, et sai emme-issi kaisus magada 🙂
Viimasele vastajale niipalju, et meie ei loe haiguste kohta ja haiguseid ei karda. Meil mehega arvamus, et mida rohkem haigusi karta, seda rohkem nad külge hakkavad 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate, üks asi on haigused jms. Aga milleks tekitada beebidele sellise keskkonnavahetusega šokki? JAH, üldjuhul nad “elavad üle” ja näevad veel selle juures suht rõõmsad välja. Aga see pole sellepärast, et neile see reis oleks tohutult MEELDINUD.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 14:56; 05.02 12:48; 05.02 18:04; 06.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mis šokki see reis beebile tekitab? Beebile on ju kõige tähtsam, et ta on emme ja issiga. Ja laeval väikses kajutis, sai ta lähedust palju rohkem kui kodus. Kui ma kodus teen õhtusööki siis ta samal ajal mängib oma hällis üksi. Laevas aga ta sai selle aja koos minuga mängida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 27.01 13:31; 27.01 17:10; 27.01 17:30; 27.01 22:33; 05.02 12:08; 05.02 13:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi vaielda. Aga tegelikkuses oli see, et TEIE nautisite reisi, mitte teie beebi. Teie beebi naudiks teie seltskonda parema meelega kodus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 14:56; 05.02 12:48; 05.02 18:04; 06.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei viitsi vaielda. Aga tegelikkuses oli see, et TEIE nautisite reisi, mitte teie beebi. Teie beebi naudiks teie seltskonda parema meelega kodus.

Kolme lapse emana ma ka ei mõista, mis šoki üks beebi reisist saab. Vaevalt, et talle hirmsasti MEELDIB, aga kui kõik ta vajadused on rahuldatud, siis ma arvan, et tal on täiesti poogen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 09:19; 06.02 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selle arvamusega nõus, et alla aastaste laste koht on kodus või vanaema juures.Eks see kõik koguneb ja lööb hiljem välja.

Aga küsimus kruiisitajatele. Palun kirjeldage, MIDA te reaalselt tittedega seal laevas teete? Istute kajutis? Mida te linna peal teete? Millist osa te sellest naudite? Eriti praegusel aastaajal…

Olen ka lastega käinud, siis, kui nad olid juba 4-5 aastased. Meeldis õues olla (käime hiliskeavdel või suvel) ja merd vaadata. Meeldis ise toitu valida, meeldis lõbustuspark ja kommipoed ja laevas mängunurk. Aga millist naudingut võiks tunda beebi ja tema vanemad? Ausalt, ilma irooniata küsin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.01 14:56; 05.02 12:48; 05.02 18:04; 06.02 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin lapse kaasa, kui ta sai 1 aastaseks. Et sünnipäev laeval.
Laeval on ju tegemist küll – seal mitu suurt mängunurka, minu lapsele meeldis ka diskoteegis suurelt ekraanilt muusikavideosid vaadata. Linna peal olime käruga, jalutasime tänavail, käisime poes, kohvikus, vahepeal magas.
Alla 1 aastasega ei ole jah suurt midagi teha, aga 1 aastane on juba piisavalt asjalik, ta kõnnib ise, ei pea teda kogu aeg süles kandma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.02 18:18; 07.02 11:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud vastajatele. Käisime kruiisil ära ja meie beebile väga meeldis kruiisil. Ainult oma voodis ta magada ei tahtnud ja oli õnnelik, et sai emme-issi kaisus magada :)
Viimasele vastajale niipalju, et meie ei loe haiguste kohta ja haiguseid ei karda. Meil mehega arvamus, et mida rohkem haigusi karta, seda rohkem nad külge hakkavad :)

Ma olen tegelikult selle poolt, et ega elu seisma ei jää ja lapsega võib küll käia reisil.
AGA kõik mõistuse piires.

Teemaalgataja on väga naiivne ja ma loodan, et ta lause haiguste kartmisest teda suure kaarega varsti peest ei hammusta. sest seda KUI NÕME see lause on ja KUI NÕME on sellist asja välja öelda, saab ta paraku alles siis aru kui väga haige lapsega haiglas on.

Sest sellest tulenevalt on haiglad täis siis emasid haigete lastega, sest nad julgesid karta.??

Vot! Elagu püha lihtsameelsus!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk Rootsi kruiis beebiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.