Esileht Ilu ja tervis Rullmassaaž

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Rullmassaaž

Postitas:
Kägu

Kes käinud rullmassaažis – kui kaua seal keegi inimesega tegeleb, mõõdab-kaalub-juhendab? Ainult esimesel korral või iga kord? Paneb ainult masina käima või seisab kogu aeg kõrval? Ma ei talu personaaltreeneritki hästi, tahaks hoopis, et oleks ekraanil juhised ja saaks rahus omapäi asjatada, seepärast huvitab, mis hetkest see rullmassaažis võimalik on?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe esimesest korrast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellise jamaga yldse tegeleda?

Kui juba massaazh, siis ikka inimkäeline!

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks sellise jamaga yldse tegeleda?

Kui juba massaazh, siis ikka inimkäeline!

Kui ta on nii friik, et ei talu teist inimest enda kõrvalgi, siis kuidas veel kedagi ennast katsumas?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et kui ohutu selline massaaž on. Mu teada peab masseerida oskama. Õiged punktid, õige liigutus. Lisaks, teatud haiguste ja seisundite puhul ei tohiks üldse massaaži teha.

See rullik, mis sul seal jalge vahel või tagumiku all omatahtsi rullib… No näiteks, kui sul on veenilaiendid, siis võib see jalgadele hoopis kahju teha.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ühe kuuri, päris mõnus oli. Telekas pandi käima, seal näitas Liis Haab (pilvede all Kerttu) ette ja piisava ajavaruga. Vahepeal korraks käib juhendaja. Muidu oled ikka omaette. Võta vesi ka kaasa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei nimetaks masinaga kloppimist massaažiks, aga igale oma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lähed niisama üks kord, siis keegi ei tüki mõõtma-kaaluma, sest ühe korraga nagunii midagi ei juhtu. Kui ostad 10 korra paketi, siis pakutakse, aga saad öelda, et ei ole huvitatud. Mina leian, et ei ole nende asi, kui palju ma kaalun ja kui palju tagumik pärast 10 rullimist kõhnemaks läks. Kui esimest korda läksin, siis juhendas küll ja käis sageli vaatamas. Nagu ma aru sain, siis pidi väga sage olema see, et inimene laseb end valepidi rullida, st ei pane tähele ja on valel pool masinat, st kui rull peaks tegelikult südame suunas lümfi rullima, siis valepidi olles ju lükkab hoopis südamest eemale. Aga muidu vaatad ekraani ja on ka pildid seal kõrval, kust näed, et mis järgmiseks ja kummal pool masinat olema pead. Nad minu kogemusel kipuvad masina nõksa liiga vara käima panema võrreldes videopildiga, nii et mina alati ütlen, et pangu video veidi varem käima, et siis mul parem ekraani järgi teha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei nimetaks masinaga kloppimist massaažiks, aga igale oma.

LPG-d ka mitte?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina leian, et ei ole nende asi, kui palju ma kaalun ja kui palju tagumik pärast 10 rullimist kõhnemaks läks.

Tagumik ei lähe rullimisest kõhnemaks, seda ei maksa loota.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagumik ei lähe rullimisest kõhnemaks, seda ei maksa loota.

Miks ei? Ma tegin 3 nädalaga 10 korra kuuri ning kaalust kadus 3 kg toitumist muutmata(64 kg-st 61 kg).

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagumik ei lähe rullimisest kõhnemaks, seda ei maksa loota.

Miks ei? Ma tegin 3 nädalaga 10 korra kuuri ning kaalust kadus 3 kg toitumist muutmata(64 kg-st 61 kg).

Vesi võib-olla väljus korraks, ja see on ka kõik. Või sa naiivselt usud, et rullides eraldub kehast rasv?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vesi võib-olla väljus korraks, ja see on ka kõik. Või sa naiivselt usud, et rullides eraldub kehast rasv?

Küsimus oli, kas tagumik läheb kõhnemaks. Jah, läheb. Väga tore, kui vesi välja läheb ju.

Kuhu ta korraks väljus? Kolm nädalat on korraks?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vesi võib-olla väljus korraks, ja see on ka kõik. Või sa naiivselt usud, et rullides eraldub kehast rasv?

Küsimus oli, kas tagumik läheb kõhnemaks. Jah, läheb. Väga tore, kui vesi välja läheb ju.

Kuhu ta korraks väljus? Kolm nädalat on korraks?

Käisid kümme korda rullimas ja said mingid püsivad tulemused omast arust? Vee arvelt muutub kehakaal kaks kilo päevaga ka niisama sõltuvalt toidust, tsüklist jne. Ära kujuta endale asju ette.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus oli, kas tagumik läheb kõhnemaks. Jah, läheb.

Tagumik läheb kõhnemaks toitumist muutes ja lihaseid treenides, mitte mudides 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tagumik läheb kõhnemaks toitumist muutes ja lihaseid treenides, mitte mudides ????

Aa, et siis 3 kg kergem mina ei nähtu kehast? Ahhaaa.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisid kümme korda rullimas ja said mingid püsivad tulemused omast arust? Vee arvelt muutub kehakaal kaks kilo päevaga ka niisama sõltuvalt toidust, tsüklist jne. Ära kujuta endale asju ette.

Kui sa päevaga vee arvelt 2 kg alla võtad, ei ole visuaalselt kõhnem? Massaaž kiirendab ja ergutab ainevahetust, suurepärane, et sealt väljub kõik mittevajalik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imeline teenus, tselluliit läks ja lehvitas – unenäos!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes käinud rullmassaažis – kui kaua seal keegi inimesega tegeleb, mõõdab-kaalub-juhendab? Ainult esimesel korral või iga kord? Paneb ainult masina käima või seisab kogu aeg kõrval? Ma ei talu personaaltreeneritki hästi, tahaks hoopis, et oleks ekraanil juhised ja saaks rahus omapäi asjatada, seepärast huvitab, mis hetkest see rullmassaažis võimalik on?

Lähed kohale, antakse sulle rulliga oma tuba, uks on kinni. Kui tahad sõbrannaga minna, siis samas toas 2 rulli. Riided ja vesi on teenusepakkuja poolt. Kui tagad, saad duši alla minna, pesemisvahendid/šampoonid kohapeal olemas. Lähed 2 kätt taskus lihtsalt kohale. Mina käin Slimmis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisid kümme korda rullimas ja said mingid püsivad tulemused omast arust? Vee arvelt muutub kehakaal kaks kilo päevaga ka niisama sõltuvalt toidust, tsüklist jne. Ära kujuta endale asju ette.

Kui sa päevaga vee arvelt 2 kg alla võtad, ei ole visuaalselt kõhnem? Massaaž kiirendab ja ergutab ainevahetust, suurepärane, et sealt väljub kõik mittevajalik.

Ei ole kõhnem tõesti. Isegi kui tunned ennast kergemalt, siis see igapäevane vee kõikumine tuleb ja läheb ja ei ole kuidagi mingi märkimisväärne ega ammugi püsiv muutus. Kui sa tahad kõhnemaks saada, siis muuda püsivalt oma toitumist, et väheneks keha rasva%, mitte ära tegele mingi pseudoga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud 50+ korda. Puhas vilepuhumine 🙂 Ei ole muutunud mitte karvavõrdki. Nii, kui toitumist pingsalt ei jälginud (samal ajal rullimist jätkasin) oli kohe kõik tagasi!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud 50+ korda. Puhas vilepuhumine ???? Ei ole muutunud mitte karvavõrdki. Nii, kui toitumist pingsalt ei jälginud (samal ajal rullimist jätkasin) oli kohe kõik tagasi!

Loomulikult. Peab loll olema, kui usud, et mingi mudimine rasva vähendab 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Peab loll olema, kui usud, et mingi mudimine rasva vähendab ????

Kaua sa jaurad oma rasva juttu!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loomulikult. Peab loll olema, kui usud, et mingi mudimine rasva vähendab ????

Kaua sa jaurad oma rasva juttu!

Mida sa seal tegemas käid siis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa seal tegemas käid siis?

Sama, mida käsimassaazis või LPG-s. Mõnulemas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Rullmassaaž