Esileht Ilu Saapad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Saapad

Postitas:
Kägu

Tere!

Esiteks vabandan kui selliseid teemasid siin läbi käinud – otsisin, aga viimasest ajast ei leidnud.

 

Nimelt- kust võib leida laiale säärele põlvsaapaid? Säär võiks olla kindlasti 43cm või isegi +paar cm. Sobib nii kohapealt ostmisega kui e-poe variant. Tundub nagu nõela heinakuhjast leida…

 

Ettetänades

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanasti oli Ülemiste keskuse Zizzi poes, kus suuremaid riidesuurusi müüakse, ka pika säärega sesoon- ja talvesaapaid suuremale sääreümbermõõdule. Aga nüüd on seal suurte pood Womaxi nime all ja ma ei tea, kas neil saapaid on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säär võiks olla kindlasti 43cm või isegi +paar cm.

Kas sääre ümbermõõt saab tõesti olla 43+ cm?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Säär võiks olla kindlasti 43cm või isegi +paar cm.

Kas sääre ümbermõõt saab tõesti olla 43+ cm?

Ma usun küll.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka 43 cm ja põlvsaabastest isegi ei mõtle. Mitte ainult saapaid, vaid ka pükse on väga raske leida. Kõik, mis on poemüüjate sõnul laia säärega, on nagu retuusid jalas,  püksisääre standardlaius suurus 38 on 40-42 cm max. Teine äärmus on need ülilaiad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

H&Mi saapad on väga laia säärega. Pole muidugi mingi tippkvaliteet, aga üsna okeid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul samas mõõdus sääremari ja pikki saapaid mul mitu paari. Osad mudelid Caprice’l ja midagi ka Aaltonenil.
Ostnud olen nii NS Kingast kui Weekendshoes’st.
Üks näide https://nsking.ee/caprice-boots-1031150

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Minul samas mõõdus sääremari ja pikki saapaid mul mitu paari. Osad mudelid Caprice’l ja midagi ka Aaltonenil.

    Ostnud olen nii NS Kingast kui Weekendshoes’st.

    Üks näide https://nsking.ee/caprice-boots-1031150

Olen selle postituse autor. Tahtsin lisada, et Weekendshoes’i lehel on vähemalt Caprice’i saabastel sääre ümbermõõt kenasti välja toodud!

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on vastupidine mure, väga peenikesed sääred. Tean, et osadel firmadel on isegi sääre laius omaette numbriga välja toodud. Kahjuks neid firmasid nimetada ei oska, sest ostsin kõrge säärega saapaid viimati vist 7 aastat tagasi (need ei taha mul kuidagi läbi kuluda, ja kui on 5-6 paari erinevaid korraga käigus, siis üks paar ei saa väga palju kandmist). Aga kui keegi oskab välja tuua tootjad, kellel on sääre laiuse kohta eraldi number, siis ilmselt oleks abiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Saapad