Esileht Hobinurk Saku mõis-kogemusi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Saku mõis-kogemusi?

Postitas:

Kas keegi siit on Saku mõisas mõnda pidulikku tähtpäeva tähistanud? Sooviksin kuulda värskemaid kogemusi (toitlustus jms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on viimastel aastatel paranenud. Olen järjepidevalt käinud seal suveti viimased ca 7 aastat. Tubade osas valiksin, sest osades on halvem ventilatsioon. Spavärk on tagasihoidlik.
Koht on ilus, mereõhk samuti, see määrabki hinna.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on viimastel aastatel paranenud. Olen järjepidevalt käinud seal suveti viimased ca 7 aastat. Tubade osas valiksin, sest osades on halvem ventilatsioon. Spavärk on tagasihoidlik.

Koht on ilus, mereõhk samuti, see määrabki hinna.

Sakus mereõhk? Elasin 7 aastat Sakus ja polnud aimugi, et mereõhk mind hellitas.

Mina mõisas viimati pidasin pidu 20a tagasi, aga toit oli siis jube hea, eriti tartar (pole kuskil Eestis ega välismaal nii head saanud ja ega ausalt ei julge enam tellidagi). Aga noh sellest mälestusest pole kellelegi kasu, kes just ajarändamist ei valda.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pargid on kohalikud jotad, aga kus neid poleks? Kui oled alaealine, siis pole vaja mõisa minnagi, saad pingil niisama juua.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on viimastel aastatel paranenud. Olen järjepidevalt käinud seal suveti viimased ca 7 aastat. Tubade osas valiksin, sest osades on halvem ventilatsioon. Spavärk on tagasihoidlik.

Koht on ilus, mereõhk samuti, see määrabki hinna.

Siin käib vist jutt SakA mõisast. Teemaalgatust on siiski SakU mõisast.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatust on siiki SakU mõisast.

Saku mõis on Tallinna lahest max. 15km kaugusel (linnulennult), pole üldse välistatud, et perekooli kägu seal mereõhku tunneb.

Mujal maailmas peetaksegi merest sellises kauguses linna merelinnaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toit on viimastel aastatel paranenud. Olen järjepidevalt käinud seal suveti viimased ca 7 aastat. Tubade osas valiksin, sest osades on halvem ventilatsioon. Spavärk on tagasihoidlik.
Koht on ilus, mereõhk samuti, see määrabki hinna.

Mida sa seal tegemas käid? Lihtsalt ööbimas?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Hobinurk Saku mõis-kogemusi?