Esileht Hobinurk Sandaalid reisile

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Sandaalid reisile

Postitas:

Hei!

Oleme koos kaasa ja lapsega (4a poiss) minemas Israeli reisile. Kuna seal on soe kliima mõtlesime kõigile sandaalid osta. Olengi vaadanud erinevaid kuid ei tea täpselt mida valida. Enamuse ajast käime ilmselt linna peal kuid on plaanis ka kõrbesse minna. Milliseid sandaale teie soovitaksite?

Netis lugesin Teva kohta kuid neid ei müü vist keegi Eestis. Eccot ka kiidetakse aga kas kellelgi on kogemusi?

Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Ecco omad. Tunnistan ausalt, et juba 10 aastat kannan igal reisil samu. Kuna olen niikuinii vähenaiseliku stiiliga, siis need on ideaalsed, iga senti väärt. Lapsele ostsin Eesti oma toodangu- Samelini omad ja ka head.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:05; 26.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu ca 10-aastane kogemus on, et mine reisile selliste jalanõudega, millest tead, et sulle kindlalt sobivad – sissekantud ja mõnusad. Võid osta ükskõik kui kõva firma jalanõud, aga alles kandmisel selgub, kas need ka sinu jalale sobivad pikemaks käimiseks. Olen uute Ecco sandaalidega kodulinnas asfaldil 8 km kõndimise järel jalatallad nii villi saanud, et paranesid 2 nädalat.
Viimased 5 reisi tegin tavaliste nahast rihmik-suvekingadega, mis Eestis olid enne seda juba 2 suve pidevalt kasutusel. Käisin igasugusel maastikul. Jube kahju oli ära visata, kui tallad lõpuks päris otsa said.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 01:39; 03.08 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti, kui vähegi võimalik, võta lapsele reisile jalanõudeks midagi, mis on juba sisse kantud. kui see ei ole võimalik, valiksin ma sokiga kantava jalatsi, mitte lahtist sandaali. tegelikult ei ole kuigi palju vahet, mis on temperatuur, kinnine jalats on alati kantav. kinnisega ei löö laps ka varbaid ära, kui maastikul v kehvadel tänavatel palju käimist. lahtisel sandaalil on minu meelest eelis vaid siis, kui tead, et sajab palju või muul põhjusel saavad jalad tihti märjaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 10:53; 23.03 18:22; 11.06 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Eks muidugi võtame muid jalatseid ka kaasa. Üks me kohalik tuttav soovitas küll sandaale ning ilmselt sealsed teavad paremini. Igatahes, vaatasin eile veel netis Ecco kohta ringi ning paljud räägivad, et ei ole mingit sissekandmist vaja- no ma ei tea, kahtlen, et see kõigil nii on.

Käime ilmselt nädalavahetusel poes ja proovime.

Ma ei saa muidugi küll aru, miks on sandaal parem siis kui sajab? Sel hetkel kannaks ma küll parem mingeid kinniseid jalatseid ja hoiaks jalad kuivana.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on absoluutselt kõige tähtsam, et jalats oleks korralikult sisse kantud. Millal reis on – praegu Eestis uute sandaalidega ringi käia on veidi.. keeruline. Minu hääl läheb hoolimata kõrgest hinnast samuti Eccodele. Kui kohapeal ennast päikesekreemitate, ärge unustage ka jalalabasid – sandaalide korral on ju suur osa jalast katmata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa muidugi küll aru, miks on sandaal parem siis kui sajab? Sel hetkel kannaks ma küll parem mingeid kinniseid jalatseid ja hoiaks jalad kuivana.

sest lõunamaiste paduvihmade puhul ei hoia ükski jalats jalgu kuivana, sandaalid kuivavad aga pärast kõige kiiremini ära. teva sandaalid on just sellised, millega võib ka nö läbi vee käia, ilma et need ära laguneks või pärast hõõruma hakkaks.

iisraelis vist ei ole paduvihm siiski teema…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 10:53; 23.03 18:22; 11.06 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei taas!

Käisime nädalavahetusel eccosid proovimas ja tunduvad tõesti head. Ainuke viga on see, et netis nägin päris ägedaid mudeleid kuid poes ei olnud neid kohapeal olemas… Vähemalt on põhimõtteliselt teada, et sobivad ja ehk leiab netist sobiva mudeli.

Minek on alles paari kuu pärast, niiet saame neid ka aias sisse kanda 🙂

Tõepoolest, kui nii mõtlema hakata, siis sellise paduvihma korral on sandaal vist tõesti mõistlik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan omalt poolt ka Ecco sandaale. Käisin pea terve eelmise suve soojadel ilmadel nendega ringi ning veel reisil ka takkapihta. Täiesti uskumatu kui mugav oli nendega olla. Mudeliks on vist Cheja.

Üks Kägu siin kirjutas nagu tohiks selliseid sandaale kanda vaid vähenaiselikud naised. Vaidlen sulle täiega vastu. Alguses üks sõbranna vaatas mind ka veidi imelikult kuid ükskord mul külas olles ajas ise need jalga ja pärast mainis, et täitsa normaalsed. Näe siis 😀
Eks see sõltub igast inimesest ja kuidas ta ise end tunda soovib 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks teemaalgatajalt et kustkohast sa omale sandaalid tellid? Mul sama probleem. Käisin ka mõni aeg tagasi kahes ecco poes ja seal polnud erilist valikut veel. Ja need mis olid mulle ei sobinud.
Oma poisile olen ka juba mõnda aega ka just ecco sandaale ostnud, kooli jaoks ja ka suveks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:35; 07.05 06:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks teemaalgatajalt et kustkohast sa omale sandaalid tellid? Mul sama probleem. Käisin ka mõni aeg tagasi kahes ecco poes ja seal polnud erilist valikut veel. Ja need mis olid mulle ei sobinud.
Oma poisile olen ka juba mõnda aega ka just ecco sandaale ostnud, kooli jaoks ja ka suveks.

Hei taas!

Ostsime meie perele sandaalid Ebayst. Täpsemalt Saksa omast. Seal on päris lai valik, kõik muidugi Eestisse ei saada kuid leidsime sellise müüja nagu https://www.ebay.de/usr/schuhhaus-strauch
Sealt saimegi omale sobivad. Võtsime kõik siiski lahtise ninaga mudeli, ei usu, et midagi hullu on. Mehele eriti ei meeldinud ka erinevad kinnise ninaga mida vaatasime…

Varsti peaksid kohal ka olema. Saame siis siin aias lumega sisse kandma hakata 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Birkenstock on nii jalga paitav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa ise tead oma jalgu kõige paremini. Kohalik soovitas, sellega on ehk nii, et kuskil terrassil chillida või autost koduukseni kõndida on soojas kliimas sandaalidega tõesti tore. Mina tean, et reisil kõnnin alati ikka palju-palju rohkem kui kodus ja mul tekivad kergesti villid, seetõttu valin ka soojas kliimas pigem kergemad spordijalanõud, mida saab sokkidega kanda. Sandaalid võtaks muidugi ka kaasa, neid saab kanda siis, kui pikemat kõndimist ei ole, nt õhtul restorani minna. Mulle sobivad Ecco, Clarks, Gabor. Muidugi, kui ei ole tundlikud jalad, siis sobivad ehk ka sissekantud sandaalid mitmetunnisele jalutuskäigule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea kas keegi enam huvi tunneb kuid igatahes saime juba mõni aeg tagasi oma eccod kätte ja saime ka nüüd ilusamate soojade ilmadega ka aias proovida. Täitsa okeid on ja tõepoolest, panin jalga ja istusid nii hästi. Kuu aja pärast on minek ka ning kindlasti kanname neid ka enne! Suured tänud teile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ON see mingi Saksa ebay või ecco reklaam või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ON see mingi Saksa ebay või ecco reklaam või?

Loomulikult reklaam. Sest tegelt ei kõlba eccod üldse kuhugi ja jumala eest ei tohiks osta kohtadest, kust odavamalt saab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.03 11:05; 26.04 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõne jaoks on igal pool reklaam 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 15:35; 07.05 06:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just villid talla all, sest sai eile veidi liiga palju eccodega käia. Tõe huvides olgu öeldud, et need polnud nagu väga sandaalimoodi sandaalid, rohkem nagu kingamoodi sandaalid, aga nõme ikkagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti, kui vähegi võimalik, võta lapsele reisile jalanõudeks midagi, mis on juba sisse kantud. kui see ei ole võimalik, valiksin ma sokiga kantava jalatsi, mitte lahtist sandaali. tegelikult ei ole kuigi palju vahet, mis on temperatuur, kinnine jalats on alati kantav. kinnisega ei löö laps ka varbaid ära, kui maastikul v kehvadel tänavatel palju käimist. lahtisel sandaalil on minu meelest eelis vaid siis, kui tead, et sajab palju või muul põhjusel saavad jalad tihti märjaks.

Sõltub ikka kandjast ka – mina palavaga kinnist jalatsit üldse ei talu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tõesti, kui vähegi võimalik, võta lapsele reisile jalanõudeks midagi, mis on juba sisse kantud. kui see ei ole võimalik, valiksin ma sokiga kantava jalatsi, mitte lahtist sandaali. tegelikult ei ole kuigi palju vahet, mis on temperatuur, kinnine jalats on alati kantav. kinnisega ei löö laps ka varbaid ära, kui maastikul v kehvadel tänavatel palju käimist. lahtisel sandaalil on minu meelest eelis vaid siis, kui tead, et sajab palju või muul põhjusel saavad jalad tihti märjaks.

Sõltub ikka kandjast ka – mina palavaga kinnist jalatsit üldse ei talu.

harjumise asi tegelikult. ma ka kunagi ei talunud, suvi oli nagu pääsetee ja sügisel lükkasin kinniste jalanõude aega viimse võimaluseni edasi. kuna mul on üsna tundlikud jalad, siis hakkasin ekstra tööd tegema selle kallal, et leiaksin endale mugavad kinnised jalatsid ja nüüd olengi viimase mõne aasta jooksul leidnud mitu paari, nii kingi kui tosse, ning viimased kolm soojamaareisi olen teinud kinnise jalatsiga. lahtised kingad on ka kaasas, aga neid kannan vaid õhtuti, kui tean, et nt söõma minnes ei ole vaja kilomeetrite kaupa käia. ja on oluliselt mõnusam, võin nüüd, kui mõlemad kogemused olemas, öelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.03 10:53; 23.03 18:22; 11.06 10:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huuh, väga hea, et ikka sai need reisile ostetud. Nüüd on siin täpselt samasugused ilmad nagu seal olid ja hullemadki veel.
Ise alguses veel veidi kahtlesin, kas sandaalid ikka saavad peale reisi siin eestis kasutust (vaadates eelnevaid suvesid) aga nüüd on ost täiega asja ette läinud 😀

Päikest teile kuigi loodaks, et mingi aeg saab see kuumus ka otsa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küsiks teemaalgatajalt et kustkohast sa omale sandaalid tellid? Mul sama probleem. Käisin ka mõni aeg tagasi kahes ecco poes ja seal polnud erilist valikut veel. Ja need mis olid mulle ei sobinud.

Oma poisile olen ka juba mõnda aega ka just ecco sandaale ostnud, kooli jaoks ja ka suveks.

Hei taas!

Ostsime meie perele sandaalid Ebayst. Täpsemalt Saksa omast. Seal on päris lai valik, kõik muidugi Eestisse ei saada kuid leidsime sellise müüja nagu https://www.ebay.de/usr/schuhhaus-strauch

Sealt saimegi omale sobivad. Võtsime kõik siiski lahtise ninaga mudeli, ei usu, et midagi hullu on. Mehele eriti ei meeldinud ka erinevad kinnise ninaga mida vaatasime…

Varsti peaksid kohal ka olema. Saame siis siin aias lumega sisse kandma hakata ????

Eccod on jah väga hea valik. Nii sportlikumad kui ka nn naiselikumad sandaalid. Mina ostsin ka e-bayst juba 4 suve tagasi Ecco rihmikud ja olen iga aasta vähemalt ühe suurlinnatripi nendega läbi teinud, ilma villide ja hõõrdumiseta. Eestis jah on müügil üldiselt väikses valikus ja koledad mudelid, õnneks on võimalik laiast maailmast tellida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti käige need sandaalid ka enne reisile minekut sisse. Reisil on villid väga vastikud kaaslased, eriti kui need tekivad lastele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huuh, väga hea, et ikka sai need reisile ostetud. Nüüd on siin täpselt samasugused ilmad nagu seal olid ja hullemadki veel.

Ise alguses veel veidi kahtlesin, kas sandaalid ikka saavad peale reisi siin eestis kasutust (vaadates eelnevaid suvesid) aga nüüd on ost täiega asja ette läinud ????

Päikest teile kuigi loodaks, et mingi aeg saab see kuumus ka otsa.

Tore, et saite head jalanõud. Kui ka siin poleks niisugust suve olnud, siis järgmisel soojamaa reisil kuluvad ikka ära 🙂 Mu mehel ühed sellised ongi, mis rändavad riiulist kohvrisse ja tagasi, kodus pole kordagi jalga pannud.
Ehk viitsid hoopis kirjeldada, kuidas reis muidu oli – hobifoorum ja puha? Tahtmine on minna, aga ikka natuke kahtlen. Kui pikalt olite ja kas sellest ajast piisas, et kõike näha, mida soovisite? Käisite omaette või mõne turismibüroo kultuurireisil koos giidiga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 01:39; 03.08 19:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiidan ka eccosid, mul on vist juba 15 a samad sandaalid. Ikka parimad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul on birckenstock yara ja olen juba nendega ühe reisi trööbanud. MUUUUUUUGAVVV ainult pead tllima, eestist ei saa osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huuh, väga hea, et ikka sai need reisile ostetud. Nüüd on siin täpselt samasugused ilmad nagu seal olid ja hullemadki veel.

Ise alguses veel veidi kahtlesin, kas sandaalid ikka saavad peale reisi siin eestis kasutust (vaadates eelnevaid suvesid) aga nüüd on ost täiega asja ette läinud ????

Päikest teile kuigi loodaks, et mingi aeg saab see kuumus ka otsa.

Tore, et saite head jalanõud. Kui ka siin poleks niisugust suve olnud, siis järgmisel soojamaa reisil kuluvad ikka ära ???? Mu mehel ühed sellised ongi, mis rändavad riiulist kohvrisse ja tagasi, kodus pole kordagi jalga pannud.

Ehk viitsid hoopis kirjeldada, kuidas reis muidu oli – hobifoorum ja puha? Tahtmine on minna, aga ikka natuke kahtlen. Kui pikalt olite ja kas sellest ajast piisas, et kõike näha, mida soovisite? Käisite omaette või mõne turismibüroo kultuurireisil koos giidiga?

Sorry, et hilinenult kuid veidi ikka jagan:
Olime veidi üle nädala, meile sellest piisas. Sai igasugu asju tehtud, alates “päris” puhkamisest kuni linnas poodide uudistamiseni. Käisime omaette kuna meil oli seal tuttav kohapeal, ei olnud vaja reisibüroosid/giide tülitada. Temaga saime seal liigelda ja eri kohtades käia. Üldiselt on rahvas sõbralik ja lahke, turvalisuse pärast eriti ei muretsenud (ei tulnud probleeme ka) kuigi olime igasugu jutte kuulnud. Muidugi kui lähed siis uuri ikka igaks juhuks enne minekut olukorda, nüüd viimasel ajal on vist jälle rohkem mingit pommitamist seal…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.03 07:45; 22.03 18:20; 26.03 07:24; 02.04 16:33; 15.04 18:36; 30.07 23:17; 18.08 14:02;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Hobinurk Sandaalid reisile

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.