Esileht Kodunurk Saumikser, vahustajaga jne

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Saumikser, vahustajaga jne

Postitas:

Oleks vaja uus osta.Philipsil ka pudrunui vms juures.
Kas kasutate ka seda Või teeb see imeliku kartulipudru?
Kõin nõuanded oodatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin selle, just nimelt selle kartulipudru tegemise otsiku pärast. Minu kogemus ütleb, et sellega on hirmus kerge kartuleid üle töödelda ja minule lõppkokkuvõttes ei meeldinud. Ostsin tavalise pudrunuia ja tuleb palju maitsvam puder. Samas ma muidugi olen ka sellise tugevama kartulipudru austaja, mitte kreemise-vahuse. Üldse ei ütle, et see nüüd püha tõde oleks ja see pudrunuia otsik kindlasti kehv oleks. Minul lihtsalt ei leia kasutust.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kipub kartulipuder sellega kuidagi “limaseks” minema, ma ei tea, et kas töötlen üle või mis, aga eriti vähem ka ei saa, sest siis jäävad ikka kohati tükid sisse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kipub kartulipuder sellega kuidagi “limaseks” minema, ma ei tea, et kas töötlen üle või mis, aga eriti vähem ka ei saa, sest siis jäävad ikka kohati tükid sisse.

Saumikseriga ei saa kartuliputru teha, siis lähebki liimiks.

Alguses pudrunuiaga, lisad või, piima ja mida sinna veel panna tahad (maitseroheline, sibul vms) ja siis lased tavalise mikseriga ühtlaseks.

Aga sel juhul jääb muidugi kreemine puder. Kui vähem piima panna, siis jääb tugevam.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saumiksriga tekib jah püree, mitte puder.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitage palun saumikserit, mis peaks vastu nii moosi kui pasteedi tegemisele (püreestab nii õunakoored kui keedetud liha (eraldi ikka, korraga pole vaja))? Mu komplekti kuuluv läks õhtale ja eraldi ostetud odav hakkas ka varsti kärssama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kitchenaidi oma erinevate otsikutega ning tal on kaasas ka purustamisnõu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imeliku teeb ja ei kasuta seda. Teist ka ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on Boschi oma. Enne seda oli Philips ca 10 aastat.
Kartuliputru teen pudrunuiaga ja hiljem saumiksri vispliga vahustan. Muidu tuleb kleepuv.
Minu valiku peamiseks kriteeriumiks oli komplektiga kaasas olev seinahoidik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on Bosch Maxomixx ja olen temaga väga rahul. Lisaks saumikserile on ta ka väike köögikombain, saab segada, riivida, viilutada, hakkida, vahustada ja ilmselt veel üht-teist teha. Mootor on 800W võimsusega, nii et võimsust jagub, niisama lihtsalt maha ei kärssa.

pilt

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui peaksin täna endale uue ostma, siis võtaksin selle:
https://www.euronics.ee/t/94373/koogitehnika/saumikser-braun-multiquick-9/mq9047 tuhandevatine mootor, kannmikser, õige pudrunui (kuigi ma SIISKI eelistan käsititehtud, on liiga suur oht üle purustada), mikser, väike maitseainetopsik-purustaja-lõikur (see asi elas mul mitu aastat mitme tite jagu köögilaual, et saaks püreesid teha toidust, pisike tops on just paras). Kindlasti metallist saumikser, mis kuuma suppi kannatab jne.
Poleks vaja eraldi miksrit, blenderit, lõikurit jms
Üks natuke teistmoodi Brauni komplekt on sealsamas 119.-

Eelpool Boschil on hea, et on olemas ka riivid, see teeb juba päris köögikombaini töö ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelkirjutaja lingitu sarnale Braum Multiquick 5, sellel kaasas ka riivid ja viilutamisterad. Täitsa köögikombaini vääriline, sauapea metellist ning vispli ots ka lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Kodunurk Saumikser, vahustajaga jne