Esileht Koroonaviirus COVID-19 Saun ja covid

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Saun ja covid

Postitas:
Kägu

Teab keegi, kas saunas (80-100 kraadi) ja sauna eesruumis (duširuum, mitte istumise ruum) suudab koroonaviirus mingi aja elada või mitte? Mees on koroonapositiivne juba ligi nädala, kuid peaaegu terve, st natuke on kurk valus. Muidu hoiab omaette ja siiani oleme suutnud ülejäänud pere nakatumist ära hoida, aga täna tahaks sauna teha, kas mees tohiks ka käia (muidugi üksi) või pigem mitte? Variant on muidugi ka nii, et kõigepealt käime meie ära oma korrad ja siis läheb tema, üle kahe korra meie nagunii käia ei soovi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, ülejäänud pere las käib siis enne saunas ära.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Püha taevas küll…

Kas mees on alati esimesena käinud või siis teie vahel ja nüüd pole nõus esimene olema või tahab kindlasti sellel pereüritusel osaleda või mis see probleem täpsemalt ongi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jumal küll, …

Püha taevas küll…

Mis teil viga on? Küsimus on ju lihtne, millest te aru ei saa. Mina vastust ei tea.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh taevas … see algus on veel puudu vastustest 😀 Olen teemaalgataja. Küsisin vist keerulise küsimuse. Eks käisimegi siis nii, et muu pere kõigepealt ja mees saunatab nüüd üksi. Aga tore oleks teada ikka, kas kuumuses ja niiskuses on covidil üldse elujõudu või mitte. Kui keegi teab, küsimus ei aegu!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et on öeldud, et spas ja spa saunades niiskes õhus nii hästi ei levi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sauna ei läheks, kui pole päris terve. Võib asja hullemaks teha, selline kuumus on paras stress kehale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sauna ei läheks, kui pole päris terve. Võib asja hullemaks teha, selline kuumus on paras stress kehale.

Olen iga külmetushaigusega (ehk siis ülemiste hingamisteede viirusega) algstaadiumis alati kohe sauna teinud ja lavaruumis ca 90-kraadist õhku mõnuga sisse-välja hinganud. Alati on aidanud. Kui juba pikemalt vinduv haigus, siis tõesti pole hea.
Aga seda on küll kogu aeg kirjutatud, et kuumus hävitab ka koroonaviiruse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma mäletan, et on öeldud, et spas ja spa saunades niiskes õhus nii hästi ei levi.

Spas? Spa?

Spaa on see sõna!

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Saun ja covid