Esileht Kodunurk Schneider külmikud

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Schneider külmikud

Postitas:

Olen uue külmiku otsingul. Välimuselt ja hinnalt meeldivad Schneider retrokülmikud. Näiteks:
https://omega.ee/et/kodumasinad/kulmikud-sugavkulmikud/retro-stiilis-kulmikud
Paraku kuulen sellest firmast esimest korda. Schneider kodumasinate omanikud, palun jagage kogemust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 09:42; 18.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paraku kuulen sellest firmast esimest korda. Schneider kodumasinate omanikud, palun jagage kogemust.

Enamus kuuleb sellest esimest korda. (kuigi sellenimelist kodutehnikat on harva siiski näha olnud)

Aga kas sa oled elus teerajaja või järeljooksja? Osta ära, uus asi, garantii on tal nagunii ja vaevalt ta teistest, sama hinnaklassi omadest, nüüd märgatavalt kehvem või parem on.
Peaasi, et endale meeldib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 10:24; 18.10 10:45; 18.10 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oli kunagi, väga ilus välimus, pidas 3a vastu, siis läks mingi tihendivärk läbi ja seda ei parandatud, tuleb küsida müüja käest nõrki kohti, garantii juurde ostmise kohta (garantii vist 2a) ja mis sinna alla kuulub, aga välimus meeldib mulle siiani kõige rohkem teistest

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 11:32; 18.10 11:34; 21.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökaaslane just ükspäev kirus oma külmikut, et pool aastat tagasi ostis, kord läheb piim hapuks, kord jäätuvad asjad ära. Küsisin siis huvi pärast, mis firma tal on, ütles et schneider. No võibolla tal on mingi eriti kehv eksemplar sattunud või ei suuda ta ise parajaks reguleerida ja keerabki nuppe ühest äärmusest teise, see et kapis nii soe on et lausa piim hapuks läheb, peaks küll niisama ka tunda olema, kui ukse lahti teed ja kapp nagu polegi külm.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Schneider tegi kunagi telekaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Töökaaslane just ükspäev kirus oma külmikut, et pool aastat tagasi ostis, kord läheb piim hapuks, kord jäätuvad asjad ära. Küsisin siis huvi pärast, mis firma tal on, ütles et schneider. No võibolla tal on mingi eriti kehv eksemplar sattunud või ei suuda ta ise parajaks reguleerida ja keerabki nuppe ühest äärmusest teise, see et kapis nii soe on et lausa piim hapuks läheb, peaks küll niisama ka tunda olema, kui ukse lahti teed ja kapp nagu polegi külm.

Siin ei tundu küll kapi vaid kasutaja viga olevat.
Vaatasin neid kappe ise ka, aga mulle ei sobi, sest enamvähem kõigil on sügavkülma osa liiga väike. Müüja on ka ülejala pilte teinud, ühtki sisu pole näidatud. Ainult välispildid, aga niisama lihtsalt poodi ei hakka ka minema. Enne tee korralik ülevaade ja siis äratab ka huvi. Üldse on minu kokkupuuted selle poeketiga ainult negatiivsed.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 09:47; 19.10 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldse on minu kokkupuuted selle poeketiga ainult negatiivsed.

Sa nüüd mõtled Schneideri “poeketti” või Maximat?

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 10:24; 18.10 10:45; 18.10 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Schneider tegi kunagi telekaid.

muusikakeskusi ka, aga need olid popid, sai kunagi rootsist toodud ja see varastati lõpuks ära mul kodust

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 11:32; 18.10 11:34; 21.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa nüüd mõtled Schneideri “poeketti” või Maximat?

Kardetavasti mõtles ta Omegat, mille link mu esialgses postituses oli. Neid Schneider külmikuid müüvad teised ka. Näiteks: https://www.on24.ee/sisustus/k%C3%B6%C3%B6k/k%C3%B6%C3%B6gitehnika/127849
Kuid ostukohast ei sõltu ilmselt külmiku omadused.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.10 09:42; 18.10 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid ostukohast ei sõltu ilmselt külmiku omadused.

Ei sõltu aga külmiku ma ostaks siiski maaletoojalt. Ja see tähendabki reeglina seda, et tal on mingi keskladu ja poekett.
Kui pärast on mingi jama, saab otse nendega suhelda.

Mingi vahendaja, nagu see on24.ee-gi, on ju vaid vahendaja. Ta müüb sulle sellesama Omega keti laost ostetud kapi, aga kui ostukohta või inimest sul pärast nagu polegi. kelle poole pöörduda.
Ja siis hakkab mingi katkise telefoni mängimine, sina suhtled vahendajaga, vahendaja vaheldumisi maaletoojaga ja sinuga jne.
Milleks see tsirkus?

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 10:24; 18.10 10:45; 18.10 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid ostukohast ei sõltu ilmselt külmiku omadused.

Ei sõltu aga külmiku ma ostaks siiski maaletoojalt. Ja see tähendabki reeglina seda, et tal on mingi keskladu ja poekett.

Kui pärast on mingi jama, saab otse nendega suhelda.

Mingi vahendaja, nagu see on24.ee-gi, on ju vaid vahendaja. Ta müüb sulle sellesama Omega keti laost ostetud kapi, aga kui ostukohta või inimest sul pärast nagu polegi. kelle poole pöörduda.

Ja siis hakkab mingi katkise telefoni mängimine, sina suhtled vahendajaga, vahendaja vaheldumisi maaletoojaga ja sinuga jne.

Milleks see tsirkus?

Minu teada, käib tänapäeval ikka nii, et garantii ajal käib suhtlus kas müúja ja ostja vahel ja kui soovid siis otse garantiiremondi teostaja ja sinu vahel. Maaletoojal on lōpptarbijast üldjuhul suva ja eraldatud. Tema tegeleb B2B äriga.
Külmikuremondiga tegelevatest ettevōtetest küsi infot ja kasut. kodumasinates vaata ringi kui palju sa näed seal Schneideri toodangut. Noun.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa nüüd mõtled Schneideri “poeketti” või Maximat?

Kardetavasti mõtles ta Omegat, mille link mu esialgses postituses oli. Neid Schneider külmikuid müüvad teised ka. Näiteks: https://www.on24.ee/sisustus/k%C3%B6%C3%B6k/k%C3%B6%C3%B6gitehnika/127849

Kuid ostukohast ei sõltu ilmselt külmiku omadused.

Just Omegat ma silmas pidasin. Kuna mul ostuhuvi puudub, ei hakanud teisi võimalikke müüjaid otsima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 09:47; 19.10 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see Schneider tumepunane kapp. Üleval sügavkülmik ja all jahekapp. Üheksa aastat vana ja kordagi pole remonditud.
Plussid – ilus välimus, kõik kiidavad 😀
Miinused – pere jaoks liiga väike, sügavkülmaosa kipub kergesti jäätuma

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on see Schneider tumepunane kapp. Üleval sügavkülmik ja all jahekapp. Üheksa aastat vana ja kordagi pole remonditud.

Plussid – ilus välimus, kõik kiidavad ????

Miinused – pere jaoks liiga väike, sügavkülmaosa kipub kergesti jäätuma

kas selline punane matt, mul oli matt, mulle nii meeldis, aga ei pidanud nii kaua vastu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 11:32; 18.10 11:34; 21.10 11:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Schneider külmikud