Esileht Hobinurk Scorpionsi kontsert

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Scorpionsi kontsert

Postitas:
Kägu

Lugesin uudistest, et lauluväljakul toimus Scorpionsi kontsert. Kes käis, kuidas kõlas?

Laulja-papi, tenor, on 75 aastat vana ja kaotas juba 1981 aastal nii tõsiselt hääle, et vajas 2 operatsiooni ja 10 kuud füsioteraapiat, et üldse uuesti laulma saada.

Mis häält ta nüüd seal lauluväljakul tegi kah? Kas tõesti laulis otse?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev.

Hääl võis vägev olla, aga laulja ise oli ikkagi täielik vanur. Parim võrdlus, mida kuulnud olen, et kõndis nagu Biden. Seega sai kinnitust, et no tuleb end tagasi hoida ja mitte minna vaatama vanade rokipeerude kontserte 30-40 aastat peale kuulsuse tippu. On vaid üksikud erandid, kus selline kontsert pettumust ei valmista.

+3
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin. Kuulata oli hea aga … kui lauljat suurel ekraanil näidati, pöörasin pilgu mujale. Kuidagi hale hakkas, et miks see mees kodus teed ei joo vaid peab seal haigete jalgadega tudisema. Kui ta vahepeal lavalt ära käis tekkis küsimus, kas põlvedele morfiini süsti saamas.

Samas minul oli just hea meel käia kuulamad kedagi, kelle hiilgeaeg jäi minu sünni aega. Nägin ise oma silmaga veel elavat ajalugu. Trummar tegi ülivõimsa soolo, valgusmäng aitas muusikale kaasa. Rahvast ei olnud ebameeldivalt palju. Ilm oli ideaalne. Väga nauditav õhtu.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Teised ei tahtnud tasuta tulla.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hääl võis vägev olla, aga laulja ise oli ikkagi täielik vanur. Parim võrdlus, mida kuulnud olen, et kõndis nagu Biden. Seega sai kinnitust, et no tuleb end tagasi hoida ja mitte minna vaatama vanade rokipeerude kontserte 30-40 aastat peale kuulsuse tippu. On vaid üksikud erandid, kus selline kontsert pettumust ei valmista.

Miks Bidenit näiteks tood, aga mitte 80ndate lõpus Dianne Feinsteini? Sa temast pole kuulnud?

PS olen ise demokraaat, aga ikka mingi piirand võiks olla vanusel.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See 80ndate kukkus vist keeleliselt valesti välja. S.t 85+aastane.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ta vahepeal lavalt ära käis tekkis küsimus, kas põlvedele morfiini süsti saamas.

Nii hull lugu, et kohe morfiini vaja :D?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Kunagi kui ma 20+ aastat tagasi Scorpionsi kontserdil lauluväljakul käisin, oli ka minu mälu järgi mingi täiesti ebasobiv soojendusbänd. Äkki Click OK? Mulle ka tookord tundus see disko sinna algusesse üliveider.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Kas Alika on siis nii kehv laulja?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole küll Alika vastu midagi. Rock sinna jah vist väga ei sobi, aga muidu mina valisin teda Eesti Laulul, teadsin, et saab finaali ja laulis finaalis ka hästi. Laul polnud lemmik, aga häält tal on. Perekoolis jah fännati Olliet. Häälel pole Olliel midagi viga, hea laulja, aga laul ise oli väheste sõnadega ja kuidagi lühike tundus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Kas Alika on siis nii kehv laulja?

Jah

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi kui ma 20+ aastat tagasi Scorpionsi kontserdil lauluväljakul käisin, oli ka minu mälu järgi mingi täiesti ebasobiv soojendusbänd. Äkki Click OK? Mulle ka tookord tundus see disko sinna algusesse üliveider.

Ju tahetakse, et erinev publik kokku tuleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Kas Alika on siis nii kehv laulja?

Mis see hea või kehv olemine siia puutub? Räägiti stiilist ju. Ooperis meil on veel paremaid lauljaid, pneme mõne neist äkki?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga head häält tegi, kontsert oli vägev. Alika soojendajana paistis selle kõrval täielik käkk.

Kes üldse selle mõtte peale tuli, et sellistele rocki-saurustele selline soojendajaks panna. Kas ühtegi rock-bändi ole meil?

Kas Alika on siis nii kehv laulja?

Alika on väga hea laulja, aga Scorpionsi soojendajana tundus ta nagu võõrkeha, mitte käivitaja.

Scorpionsi

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks Bidenit näiteks tood, aga mitte 80ndate lõpus Dianne Feinsteini? Sa temast pole kuulnud? PS olen ise demokraaat, aga ikka mingi piirand võiks olla vanusel.

Sest Bideni teavad kõik, Feinsteini ainult ameeriklased ise ja suuremad poliitikahuvilised. Pole kuigi keeruline ju seda loogikat mõista.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on haledad need kuhtunud suured staarid ja igasugused retro nostalgia kontserdid täiega masendavad. See on kohe mingite sellise kindlat tüüpi imeliku publiku teema.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest Bideni teavad kõik, Feinsteini ainult ameeriklased ise ja suuremad poliitikahuvilised. Pole kuigi keeruline ju seda loogikat mõista.

No Biden siiski suudab valimised võita, teised kandidaadid jääksid ilmselt alla.

Aga nüüd teate, et 90 ligi inimene käib ka tööl, ise üsna krogi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seostub eakate lauljatega. Miks mitte, kui saab ja mõistavad veel laulda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laulis ta otse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on haledad need kuhtunud suured staarid ja igasugused retro nostalgia kontserdid täiega masendavad. See on kohe mingite sellise kindlat tüüpi imeliku publiku teema.

Täpselt, südame ajavad pahaks need vanad rokipeerud pikkade hallide rasvaste juuste, rippuva nahaga tätoveeringud, patsidega  vanamutid, kauboisaabastes õllekõhtudega vanamehed. Õudne kontingent.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, südame ajavad pahaks need vanad rokipeerud pikkade hallide rasvaste juuste, rippuva nahaga tätoveeringud, patsidega  vanamutid, kauboisaabastes õllekõhtudega vanamehed. Õudne kontingent.

Nuu vaata raisku, kuidas ikka veel julgevad elada!

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma just mõtlen, kas tasub Tõnis Mäe juubelikontserdile minna või mitte. Novembris tähistab ta oma 75. sünnipäeva suurejoonelise kontserdiga, aga ma kõhklen järjeat rohkem. Ta on ikka mu väga varajasest noorusest alatea mu lemmiklaulja olnud, 80ndate lõpust alates. Aga hääl pole tal ikkagi enam sama ja ma kuidagi … kardan pettuda. Vaated ja jutt on tal niigi viimastel aastatel veidravõitu, äkki oleks siis parem, kui mulle jääks tema muusikast vähemasti hea emotsioon alles.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinmail käivad ainult parim aeg möödas penskarid laulmas – Metallica, Scorpions, Megadeth… Vot Kiss või AC/DC võiks hoopis  tulla ????

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot Kiss või AC/DC võiks hoopis tulla

AC-DC pole veel suurtest saurustest ainukesena käinud, aga nad nii vanad, tea kas enam tulevadki. Mingite aastate eest käisid nad Soomes ja siis veel ka Tsehhis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt, südame ajavad pahaks need vanad rokipeerud pikkade hallide rasvaste juuste, rippuva nahaga tätoveeringud, patsidega vanamutid, kauboisaabastes õllekõhtudega vanamehed. Õudne kontingent.

Nuu vaata raisku, kuidas ikka veel julgevad elada!

Kahju, et sa oma kasutajanimega ei kommenteerinud. Oleks tahtnud teada, kes nii hea kommentaari kirjutas 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Alika on siis nii kehv laulja?

Eesti mõistes mitte, aga kui maailmakuulsa ansambliga kõrvutamisvõimalus tekib, isegi kui tegemist on dinosaurustega, siis ei kannata kriitikat. Kogu kompott loeb, nii lauluhääl, laulud, artistlikkus jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on haledad need kuhtunud suured staarid ja igasugused retro nostalgia kontserdid täiega masendavad. See on kohe mingite sellise kindlat tüüpi imeliku publiku teema.

Minu 13 aastane ülimusikaalne poeg fännab neid vanu rokipeere ja käib kõik nende kontserdid läbi. Neil on olemas musikaalsus, mida tänapäeva staaridel tihtipeale ei ole. Eesti kaasaegsest popmuusikast ei pea ta üldse midagi, kuna tal on absoluutne kuulmine, siis hakkab see talle niivõrd kõrvadele, et ei suuda taustamüranagi kannatada.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on haledad need kuhtunud suured staarid ja igasugused retro nostalgia kontserdid täiega masendavad. See on kohe mingite sellise kindlat tüüpi imeliku publiku teema.

Minu 13 aastane ülimusikaalne poeg fännab neid vanu rokipeere ja käib kõik nende kontserdid läbi. Neil on olemas musikaalsus, mida tänapäeva staaridel tihtipeale ei ole. Eesti kaasaegsest popmuusikast ei pea ta üldse midagi, kuna tal on absoluutne kuulmine, siis hakkab see talle niivõrd kõrvadele, et ei suuda taustamüranagi kannatada.

Tore kuulda, et noorte hulgas selliseid rokipeerude austajaid veel on. Olid ajad, kus tehti võimsat muusikat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )


Esileht Hobinurk Scorpionsi kontsert