Esileht Pereelu ja suhted See Õige!

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: See Õige!

Postitas:

Kui ruttu ja kuidas tuli teil arusaamine, et teie kõrval ongi See Õige inimene?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene mõte sellest tuli 4 tundi peale tutvumist, kindlustunne kuu peale tutvumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole siiani

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese kohtumise esimesest pilgust. Temal samamoodi. Oleme Need Õiged teineteisele juba nii kaua et imelik numbrit nimetadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suhteline. Inimene saab meeldida, mitte meeldida, aga kas ta sulle on õige, siis seda näitab alles aeg ja ajaga muutuvad ka olud ja inimesed, st inimene kes tundus sulle alguses õige, äkki paari kuu/aasta/aastate pärast enam nii õige ei olegi. Seepärast ärge otsige seda õiget. Kui antud eluperioodil on sul hea olle just selle inimesega koos olles, siis olegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on väga suhteline. Inimene saab meeldida, mitte meeldida, aga kas ta sulle on õige, siis seda näitab alles aeg ja ajaga muutuvad ka olud ja inimesed, st inimene kes tundus sulle alguses õige, äkki paari kuu/aasta/aastate pärast enam nii õige ei olegi. Seepärast ärge otsige seda õiget. Kui antud eluperioodil on sul hea olle just selle inimesega koos olles, siis olegi.

Väga nõus sellega. Mina lähtusingi sellest, et mul oli selle inimesega väga hea koos olla. Tundsin end temaga algusest peale väga turvaliselt, teadsin, et selle mehega julgen tulevikus lapsi saada. Suhe arenes vaikselt ja kulges kui iseenesest, nüüdseks oleme juba kaua koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne, et “see on see Õige” tekib vaid teatud tüüpi inimestel. Seega see tunne on tundja enda isikuomadus, mitte ei ole niivõrd seotud pasrtneriga kelle suhtes seda tuntakse. Mina ei ole kunagi kellegi suhtes tundnud, et “tema on see Õige”. Küll aga elan ma väga õnnelikult koos oma mehega, kes ei ole see Õige, lihtsalt põhjusel, et mina ei näe inimesi läbi roosade prillide. Näen nende vigu ja nende häid külgi ja näen, et ma olen võimeline elama õnnelikult koos ka luust ja lihast inimlike vigadega inimesega, mis siis, et mõni tema omadus mind häirib, tasakaaluks mõni teione omadus teeb südame soojaks ja toob naeratuse näole. Ma arvan, et perfektset klappi ei olegi olemas, see on muinasjutt, mida mõned inimesed on võimelised iseendale luuletama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline tunne, et “see on see Õige” tekib vaid teatud tüüpi inimestel. Seega see tunne on tundja enda isikuomadus, mitte ei ole niivõrd seotud pasrtneriga kelle suhtes seda tuntakse. Mina ei ole kunagi kellegi suhtes tundnud, et “tema on see Õige”. Küll aga elan ma väga õnnelikult koos oma mehega, kes ei ole see Õige, lihtsalt põhjusel, et mina ei näe inimesi läbi roosade prillide. Näen nende vigu ja nende häid külgi ja näen, et ma olen võimeline elama õnnelikult koos ka luust ja lihast inimlike vigadega inimesega, mis siis, et mõni tema omadus mind häirib, tasakaaluks mõni teione omadus teeb südame soojaks ja toob naeratuse näole. Ma arvan, et perfektset klappi ei olegi olemas, see on muinasjutt, mida mõned inimesed on võimelised iseendale luuletama.

Sa arvad, et see See Õige tunne tähendab seda, et teine on perfektne ja kuldne kuu selga mõeldud? See pole nii. ka Selle Õige äratundmise puhul nähakse teise vigu, lihtsalt need ei häiri, pole nii määravad, no umbes sama jutt nagu sa oma mehe kohta kirjutad, aga selle vahega, et sina arvad, et sul ei ole seda tunnet, et tema ongi see õige.

Mul on elus olnud paar korda sellist asja, et olen armunud esimesest silmapilgust ja ikka kõrvuni ja ülepeakaela, aga sellega ei kaasnenud tunnet, et see ongi See Õige. Jah, oli selline tunne, et enam iial elus ei armu ja ega enam rohkem armuda pole üldse võimalik, aga sellega ei kaasnenud tunnet, et see ongi nüüd Õige ja teinepool jne. Kuigi ma olin mõlema armumisega ka suhtes mõnda aega, need ei olnud päris lootusetud juhtumid.

Nüüd mõnda aega tagasi aga kohtasin tõesti sellist, kelle puhul oli vastupidi, seda kireleek-esimesest-silmapilgust ei olnud, küll aga oli mingi äratundmine, et see inimene nüüd ongi siis See Õige. See oli küll juba esimesel kohtumisel, aga polnud mingi silmipimestav sähvatus, vaid pigem rahulik (eestlaslik äkki?) üllatus, et ennäe, see ju ongi See Õige. On küll vigu ja harjuma on ka pidanud nii mõnegi asjaga, aga tunne on umbes selline nagu oleks pärast pikka rännakut lõpuks koju jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ikka üsna ruttu – ma arvan, et paar-kolm kuud pärast tutvumist ja armumist, kui ma olin teda ka kõikvõimalike küsimustega testinud alates isadusest ja lastesse panustamisest kuni kodutööde ja koormuse jagamise ning pere finantsküsimusteni välja. Tänaseks olen selle mehega elanud juba ligi 20 aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“See õige” tunne tekib ikka siis, kui inimest ülihästi tead, muidu vōid ju mōelda, et ilus ja tore, aga alati jääb kahtlus, et kuidas ta mingites olukordes käitub, probleeme lahendab, sind hoiab jne. See õige võiks ikka elukestev olla ja paari kuu põhjal ei saa küll never teada, et too paariline on kogu eluks ideaalne kaaslane. Siis tekivadki perekooli teemad, et mees ei aita lastega ja eelistab enda ema oma naisele jne.
Mul tekkis täielik kindlus ja metsik, metsik armumine oma abikaasa suhtes peale esimese lapse sündi, kus nägin, et ta reaalselt ongi maailma toetavaim, hoolivaim ja ideaalseim mees ja ka isa. Muidugi enne lapse saamist ja abiellumist olin juba täiesti veendnunud, et mul on suurepärane inimhing kōrvale sattunud, kes täpselt minu loomusega kokku sobib – see teadmine tuli kindlalt 1,5 aastat peale tutvumist.
Aga ma olen loomult ka väga skeptiline ja kahtlev inimene, kes naljalt ei usalda teisi, vb läks seetõttu kauem aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin nooruses päevikut, milles kirjutasin ka oma meessõpradest ja tunnetest. See hobi lõppes päevapealt hetkel, kui kohtusin oma tulevase mehe ja laste isaga. Rohkem ei kirjutanud midagi. Kas see oli Äratundmine, ei tea. Ei tea ka mitte nüüd, olles ligi 30 aastat koos…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin nooruses päevikut, milles kirjutasin ka oma meessõpradest ja tunnetest. See hobi lõppes päevapealt hetkel, kui kohtusin oma tulevase mehe ja laste isaga. Rohkem ei kirjutanud midagi. Kas see oli Äratundmine, ei tea. Ei tea ka mitte nüüd, olles ligi 30 aastat koos…

vana sa siis oled juba, 60 aastane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka väga ruttu. Esimest korda kohtudes oli täielik äratundmine. Siiski läks veel aega üks 4-5 kuud, kui välja temaga läksin…aga aasta hiljem olime abielus ja kohe saab 10 aastat. Enne seda veel arvasin, et ma iial ei abiellu…ju polnud õiget kohanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastat tagasi olime armunud, aga ei olnud nö ametlikult koos. Kus ma siis unistasin ja nutsin patja ja harjutasin allkirja… 7 aastat tagasi saime jälle kokku ja siis tuli üsna kiiresti see arusaamine, et see ongi see. Mees ise rääkis ka umbes siis, et nüüd tema ongi “kodus”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:26; 30.04 17:35; 01.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pidasin nooruses päevikut, milles kirjutasin ka oma meessõpradest ja tunnetest. See hobi lõppes päevapealt hetkel, kui kohtusin oma tulevase mehe ja laste isaga. Rohkem ei kirjutanud midagi. Kas see oli Äratundmine, ei tea. Ei tea ka mitte nüüd, olles ligi 30 aastat koos…

vana sa siis oled juba, 60 aastane?

Mina lõpetasin päevikusse kirjutamise peale seda, kui olin sinna detailselt kirjutanud oma esimesest elukaaslasest, see oli siis peale meie tutvumist. Arvasin kah, et leidsin oma printsi. Sain temaga lapse, ja nüüd see tõbras terroriseerib mind juba viimased 12 aastat. Kohutav eksimus!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:26; 30.04 17:35; 01.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastat tagasi olime armunud, aga ei olnud nö ametlikult koos. Kus ma siis unistasin ja nutsin patja ja harjutasin allkirja… 7 aastat tagasi saime jälle kokku ja siis tuli üsna kiiresti see arusaamine, et see ongi see. Mees ise rääkis ka umbes siis, et nüüd tema ongi “kodus”.

pisar tuli silma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastat tagasi olime armunud, aga ei olnud nö ametlikult koos. Kus ma siis unistasin ja nutsin patja ja harjutasin allkirja… 7 aastat tagasi saime jälle kokku ja siis tuli üsna kiiresti see arusaamine, et see ongi see. Mees ise rääkis ka umbes siis, et nüüd tema ongi “kodus”.

Nipernaadi käis ka sarvi jooksmas ja jõudis lõpuks oma Katariina Jee juurde tagasi.
Aga uuel kevadel läheb jälle…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

16 aastat tagasi olime armunud, aga ei olnud nö ametlikult koos. Kus ma siis unistasin ja nutsin patja ja harjutasin allkirja… 7 aastat tagasi saime jälle kokku ja siis tuli üsna kiiresti see arusaamine, et see ongi see. Mees ise rääkis ka umbes siis, et nüüd tema ongi “kodus”.

Nipernaadi käis ka sarvi jooksmas ja jõudis lõpuks oma Katariina Jee juurde tagasi.
Aga uuel kevadel läheb jälle…

Eip, oli terve selle aja ühe naisega koos, u 6 aastat. Tookord ta nii otsustas ja terve selle aja ka kahetses. Pigem olin mina see, kes vahepeal värvilist elu elas. Praegu oleme 7 aastat koos olnud ja varsti pulmad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.04 16:26; 30.04 17:35; 01.05 14:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Pereelu ja suhted See Õige!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.