Esileht Kodunurk Seemned spetsiaalselt idandamiseks

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Seemned spetsiaalselt idandamiseks

Postitas:

Kas keegi tellib spetsiaalselt idandamiseks seemneid välismaalt? 85 eur/ kg eest ei tahaks maksta. Pakend on 100-200g, aga ikkagi. Palun lisa link kui raatsid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin poest kilo herneid, panin mulda ja nüüd närin kasvanud pealseid. Odav ja päris head on ka.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi vaja mulda panna, lihtsalt natuke vett ja saad ka herned ise ära süüa, mitte ainult pealsed. Mina otsisin tegelikult lutserni seemneid idandamiseks ja nii ma ei leidnudki. Poes müüakse lutserni idusid ja väga maitsvad on, aga no ma idandaks ise, poe omad on hirmkallid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Greenest lehel on lutserniseemned 25 eurot kilo.

Ma lutserniseemneid ei ole idandanud, küll aga munguba. Otsin suure mitme kilose koti mahe-ube (mitte konkreetselt idandamise omasid) ja need on alati väga hästi idanema läinud. Mahedad eelkõige selle pärast, et eelduslikult pole millegagi töödeldud või siis ehk vähem kui tavalised. Suuremate kogustega või kampaaniate ajal ei ole hinnad ka üleliiga kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mungoad on jah head, samuti nt kapsa- ja sinepiseemned, redis ja salatkress. Aga siis, kui ma lutserni ostsisin, olid igal pool just need töödeldud (puhitud) seemned, no neid ju ei söö. Aga huvitav, kui osta nt maitseainena mõeldud sinepiseemneid, kas need idaneks või on nii ära kooritud ja lihvitud, kuumutatud, et ei idane?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Redis on päris kreftine, rõikaga sarnane 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin poest kilo herneid, panin mulda ja nüüd närin kasvanud pealseid. Odav ja päris head on ka.

Kus kohast ostsid? Suvalised- või suhkruherned?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Redis on päris kreftine, rõikaga sarnane 🙂

Jah, on küll. Kress-salat ka, aga mulle just meeldivadki sellised. Kui mahedamaid tahad, siis võtagi need mungoad või ka nt päevalilleseemned.

Ja mina idandasin muide täitsa tavalisi poeherneid, st need olid need rohelised, koorega.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tähelepanu! Müüme kvaliteetset magusa mandli õli!

Meie magusa mandli õli valmistatakse ainult selgetest, kõrgekvaliteedilistest mandlite seemnetest, mis annavad sellele ainulaadse peene maitse ja aroomi. Magusa mandli õli on tuntud oma kasulike omaduste poolest ja on suurepärane valik nii toiduvalmistamisel kui ka naha ja juuste hooldamisel.

Kui otsite kvaliteetset ja tervislikku magusa mandli õli, võtke meiega täna ühendust! Pakume oma tootele konkurentsivõimelist hinda, mis on suurepärane lisand teie köögirutiinile või ilurutiinile. Tellige magusa mandli õli juba täna ja nautige selle kasulikke omadusi! https://vitberry.lt/produkto-kategorija/saltalankiu-aliejus/

0
0
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Seemned spetsiaalselt idandamiseks