Esileht Pereelu ja suhted seks ei toimi

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: seks ei toimi

Postitas:

oleme mehega kaks aastat koos olnud, seksima hakkasime alles mitu kuud hiljem peale suhte algust. praeguseks on asi selles punktis, et no üldse ei tõmba mind, tundub selline nõme kohustus. mees tahaks iga päev ja mitu korda päevas, tavaliselt ma vingerdan välja kogu aeg, et pea valutab või väsind või ma haige vms. vahest tekivad kuulised pausid. kui lõpuks nõustun tegema, siis on enamasti selline kiire kähkukas, ja siis ma ka vahepeal küsin et “kaua veel” “noh said juba v” vms. ma olen 20-aastane, tema minust mõned aastad vanem, kuid mul pole üldse seda seksuaalset tõmmet tema vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa siis raiskad enda ja tema aega? Lase tal minna ja ehk leiad kellegi, kelle vastu sul on tõmme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või leia keegi, kel on sama väike seksivajadus nagu sul. Ka see on normaalne, kõik ei ole nugised ja ei peagi. See suhe läheb varem või hiljem vastu taevast, sest vajadused on erinevad, seega parem nüüd kui peale viiendat last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te siis üldse koos olete? Nii palju võiks ju enda vastu ausust ja austust olla, et mitte olla suhtes, mis endale midagi ei paku (seksuaalses plaanis). Leiad mõne teise mehe, kellega saad orgasimi, siis hakkad ka ise tahtma. Ilmselt on asi nooruses, väheses kogemuses ja selles, et seks on teil sinu jaoks tuim nühkimine, mis midagi ei paku. Milleks seda siis? Või kaua see veel kesta võiks? Veel 40 aastat? Kui mees on muidu selline, kes siiski meeldib, kooselu sujub ja armastad teda, siis tuleb lihtsalt aus olla ja mehega sellest rääkida, et see, mis praegu toimub, ei toimi sinu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleme mehega kaks aastat koos olnud, seksima hakkasime alles mitu kuud hiljem peale suhte algust. praeguseks on asi selles punktis, et no üldse ei tõmba mind, tundub selline nõme kohustus. mees tahaks iga päev ja mitu korda päevas, tavaliselt ma vingerdan välja kogu aeg, et pea valutab või väsind või ma haige vms. vahest tekivad kuulised pausid. kui lõpuks nõustun tegema, siis on enamasti selline kiire kähkukas, ja siis ma ka vahepeal küsin et “kaua veel” “noh said juba v” vms. ma olen 20-aastane, tema minust mõned aastad vanem, kuid mul pole üldse seda seksuaalset tõmmet tema vastu.

Kui üldse tõmmet ei ole, siis ma ei tea, kas isegi tasub punnitama hakata, imelik, et üldse voodisse jõudsite. Muidu on õige, et rahulolematusest tuleb rääkida, öelda, et tahad kauem eelmängu või kust puudutamine on hea või et sellest sulle ei piisa. Muidugi võib nii ka elada, kui tahad, vähemalt on neid naisi küll ja veel, kes nii elavadki, aga samas, kas seda ikka vaja on, ehk mõne teisega oleks tõmmet küll ja veel või saaks temaga ka asjad paremaks, kui suu lahti teeksid. Vahel muidugi inimesed ei sobigi omavahel ja mõni inimene ei taha ennast jälle üldse muuta ja vahel nõuab see pikemat teraapiat. Eks sa ise pead teadma, mida sa tahad. Kui kardad, et ta solvub või vihastab, siis mis sest ikka karta ega see vastu tahtmist seksimine ju ka mingi hea lahendus ole, paistab küll, et mees pole ka kõige nutikam, või siis arvabki, et korralikud naised ongi voodis sellised vaata lakke ja mõtle inglismaale või siis teda ei huvitagi, peaasi, et endal mõnus on. Loodetavasti ta pole muidugi päris närvihaige või vägivallatseja, et sellepärast sa ei julge temaga rääkida, sel juhul ma soovitan üldse jalga lasta tema juurest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab sind üleval ? Ilma tundeta seks mingite vahendite saamise eesmärgil on majandussuhe. Sinna prostitutsiooni poole kalduv. KUi sa ise endale eluks vahendid suudad teenida, siis jääb arusaamatuks, miks sa end vägistad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuid mul pole üldse seda seksuaalset tõmmet tema vastu.

Mul juba tekib kah küsimus, et mis siis sunnib noort naist sellisesse kooselu?

Kas tõesti raha?
(= koht, kus elada, söök, mida osta, auto millega sõita, pidu, mida pidada jne)
Kui see viimane, siis kannata ära. Kui üldse pole, kus elada, või ise tööl ei käi jne.

Selle maailma vanima ameti esindajad kõik kannatavad. (neile kellelegi ei meeldi nende amet)
Kui peakene leiab mõne muu lahenduse, siis uks käib kinni tagantkätt, muide.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ongi selles, et mehed üldjuhul ei viitsi voodis vaeva näha. Kui naine ka iga kord orgasmi saaks, sellist probleemi ei esinekski üldse. Aga mees on laisk või loll või mõlemat ja siis pärast häda, et naine ei anna. Ise on süüdi ju, juhmard.
Kui mees ilma jääks, ei viitsiks tema ka nühkida. Ilmselt hiljemalt teisel korral oleks kisa taevani, et tema jäi ilma.
Seega, naised, miks te kannatate? Miks te lubate mehel endaga nii käituda?
Mina rääkisin oma mehega sellest otse ja ta lihtsalt ei teadnudki, et midagi pahasti on, sest tal olid varemalt ilmselt samasugused kannatajad naised. Tema arvas, et kõik on ok ja olu päris üllatunud. Ja õppis muide kiiresti. Nüüd juba üle viie aasta koos ja seks on siiani super, pole mul kordagi tulnud mõtetki, et ah, praegu ei viitsi. Alati viitsin, hea on ju.
Ehk su mees lihtsalt ei oska naisega midagi peale hakata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ongi selles, et mehed üldjuhul ei viitsi voodis vaeva näha. Kui naine ka iga kord orgasmi saaks, sellist probleemi ei esinekski üldse. Aga mees on laisk või loll või mõlemat ja siis pärast häda, et naine ei anna. Ise on süüdi ju, juhmard.
Kui mees ilma jääks, ei viitsiks tema ka nühkida. Ilmselt hiljemalt teisel korral oleks kisa taevani, et tema jäi ilma.
Seega, naised, miks te kannatate? Miks te lubate mehel endaga nii käituda?
Mina rääkisin oma mehega sellest otse ja ta lihtsalt ei teadnudki, et midagi pahasti on, sest tal olid varemalt ilmselt samasugused kannatajad naised. Tema arvas, et kõik on ok ja olu päris üllatunud. Ja õppis muide kiiresti. Nüüd juba üle viie aasta koos ja seks on siiani super, pole mul kordagi tulnud mõtetki, et ah, praegu ei viitsi. Alati viitsin, hea on ju.
Ehk su mees lihtsalt ei oska naisega midagi peale hakata?

Kui arukaks aga ise ennast pead kui ei suuda isegi teemaalgataja postitusest aru saada? Selline vingumine meeste aadressil just erilist arukust ei näita ja pealegi kui sul oleks lugemisoskus saaksid aru, et siin on probleem naises – tõmmet pole, siis võib see mees olla ükskõik milline, ega seda vägisi ei teki ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem ongi selles, et mehed üldjuhul ei viitsi voodis vaeva näha. Kui naine ka iga kord orgasmi saaks, sellist probleemi ei esinekski üldse. Aga mees on laisk või loll või mõlemat ja siis pärast häda, et naine ei anna. Ise on süüdi ju, juhmard.
Kui mees ilma jääks, ei viitsiks tema ka nühkida. Ilmselt hiljemalt teisel korral oleks kisa taevani, et tema jäi ilma.
Seega, naised, miks te kannatate? Miks te lubate mehel endaga nii käituda?
Mina rääkisin oma mehega sellest otse ja ta lihtsalt ei teadnudki, et midagi pahasti on, sest tal olid varemalt ilmselt samasugused kannatajad naised. Tema arvas, et kõik on ok ja olu päris üllatunud. Ja õppis muide kiiresti. Nüüd juba üle viie aasta koos ja seks on siiani super, pole mul kordagi tulnud mõtetki, et ah, praegu ei viitsi. Alati viitsin, hea on ju.
Ehk su mees lihtsalt ei oska naisega midagi peale hakata?

Muidu nõus, aga kuidas on võiamlik, et mees ei märka, kas naine saab orgasmi? Seda on ju näha, kuulda ja tunda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas on võimalik, et mees ei märka, kas naine saab orgasmi?

No iga naine (ega mees) ei huuga ja kui mees on iseenda orgasmi kogemisega ametis, ei pruugi ta midagi märgata ega tunda.
Minu oma osutus selles osas ka täiesti rumalaks, kuigi võinuks arvata, et kogemusi on. Ei saanud ta aru, millal ma sain ega seda, millal ma olin üles köetud ja oleksin tahtnud jätkamist… Samuti oli talle täiesti arusaamatu mõte, et keegi saab teisele orgasmi tekitada, tema arvates on see puhtalt n-ö enesest tulenev ja partner toimib pigem käivitajana, mitte aktiivse osalisena. Samuti oli talle arusaamatu mõte, et seksuaalne erutus võib tekkida tegevuse käigus.
Lihtsalt on mehi, kes ongi sellised naisesse masturbeerijad, kes arvavadki, et naisele piisab sellest, kui ta mehe erutust näeb ja tunneb. Või ei taipa, et mehe roll võib olla midagi rohkemat kui vaid peenisega tupe nühkimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Pereelu ja suhted seks ei toimi

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.