Esileht Pereelu ja suhted Seksi nautimine

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Seksi nautimine

Postitas:

Tere,
Mulle meeldib seks ja saan peaaegu iga kord ka orgasmi. Mul käib see päris kiiresti. Ise soovin seksida 2-3x nädalas, aga mees soovib iga päev seksida. Ja mees soovib seksi nautida ja seda pikalt teha. Ise olen rohkem kähkuka inimene. Mees on mulle igati atraktiivne ja ajab pöördesse ja nii saangi kiirelt oma osa kätte. Mehega aga reaalselt ongi vähemalt 30min vahekorda. Selle ajaga mitu erinevat poosi ja tema siis naudib. Mina aga väsin ära ja nii kaua on ka raske märg püsida. Lisaks peale orgasmi muutun hellaks ja kohati võib siis vahekord ebamugav olla.
Kas mõnel naisel on sama moodi ja mida soovitate? Sageli on problerm vastupidine. Mul aga tekib juba hirm maratoni ees ja jätaks üldse seksimata.

+18
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.06 16:47; 03.06 17:24; 03.06 21:24; 05.06 14:41; 05.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Mulle meeldib seks ja saan peaaegu iga kord ka orgasmi. Mul käib see päris kiiresti. Ise soovin seksida 2-3x nädalas, aga mees soovib iga päev seksida. Ja mees soovib seksi nautida ja seda pikalt teha. Ise olen rohkem kähkuka inimene. Mees on mulle igati atraktiivne ja ajab pöördesse ja nii saangi kiirelt oma osa kätte. Mehega aga reaalselt ongi vähemalt 30min vahekorda. Selle ajaga mitu erinevat poosi ja tema siis naudib. Mina aga väsin ära ja nii kaua on ka raske märg püsida. Lisaks peale orgasmi muutun hellaks ja kohati võib siis vahekord ebamugav olla.

Kas mõnel naisel on sama moodi ja mida soovitate? Sageli on problerm vastupidine. Mul aga tekib juba hirm maratoni ees ja jätaks üldse seksimata.

Kas siis 30 minutit on pikk või? Oioioi hari ennast ometi. Nii, et vutt vutt vutt lugema, et mitte end lolliks foorumis teha. Küsimus, kas mõnel naisel on sama viitab sellele, et inimesel pole aimugi, mis tähendab pereelus, näeb seda alles oma vanemate pealt. 30 minutit ja pikk ( haahahaha päeva nali)

+1
-39
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täpsustan, et seksi juurde käib korralik eelmäng ning reaalset vahekorda on 30min ja rohkem. Reaalselt on see akt nagu maraton, oma 2h läheb ikka sageli ära. Järgmine päev on vahel kondid haiged ja huuled ka hellad.

+17
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.06 16:47; 03.06 17:24; 03.06 21:24; 05.06 14:41; 05.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui hellaks läheb siis edasi anaali. Anaalorgasm veel võimsam ja ilmselt mehel tuleb ka rutem. Aga ega see 30min nüüd nii pikk aeg ka pole.

+2
-36
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

30 min. kuni 2 h iga päev on päris pikk tegelt küll. Eks sa pead leidma selle nipi, millega mees kiiremini lõpetama saama või siis libesti käeulatuses hoidma.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reaalselt on see akt nagu maraton, oma 2h läheb ikka sageli ära.

Kogu vaba aja kodus oletegi voodis?
Kas probleem on selles, et mehel lihtsalt ei tule varem või ta nimelt hoiab tagasi? Oled mehega ka rääkinud, et sina eelistaks teisiti? Lahenduseks ikka kompromiss. Vahel pikalt, vahel kiiremini. Kui pikalt, siis libesti käepärast ja võibolla prooviksid siis ise ka end tagasi hoida, et nii kiiresti ei tuleks, et mehele tipp lähemale ajastada.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 20:24; 05.06 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei jaksa isegi tantramees iga päev kaks tundi seksida. Ehk kui ta tegelikult ka saaks paar tundi ja korraliku rahulduse, siis ei jaksa ta paar päeva midagi teha.
Ju ta loodab, et ükskord saaks ka tema rahulduse. Aga noh, kui sa ei jõua, siis ei jõua.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õudne. Ma küll ei viitsiks pool tundi sipelda. Korralik kähkukas on igal juhul etem (või nagu ütleb Tõstamaa vanasõna, et parem hea kohv kui sitt seks).

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on kähkukaks täitsa võimeline, aga ta räägib seksi nautimisest ja minu nautimisest. Reaalselt hoiab tagasi ja kui ma siis teen teatud asju, et tal kiiremini tuleks, siis on pärast veidi solvunud. Mees ei võta mind nagu tõsiselt. Kui hakkan rääkima, et ma ei jaksa, siis pigem.jääb see õhtu vahele kui saan kähkuka.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.06 16:47; 03.06 17:24; 03.06 21:24; 05.06 14:41; 05.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on kähkukaks täitsa võimeline, aga ta räägib seksi nautimisest ja minu nautimisest. Reaalselt hoiab tagasi ja kui ma siis teen teatud asju, et tal kiiremini tuleks, siis on pärast veidi solvunud. Mees ei võta mind nagu tõsiselt. Kui hakkan rääkima, et ma ei jaksa, siis pigem.jääb see õhtu vahele kui saan kähkuka.

Ehtne egoism ju. Ta mõtleb vaid enda peale ja sinuga mitte. Ma esialgu teemat lugedes arvasin, et sina oled see egoist aga nüüd vastupidi.
Tõesti tühjalt ja väsimusega nühkida on ebameeldiv.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige suurem probleem tundub siin loos see, et mees ei taha sinu soovidega arvestada. Siiski ma kahtlustaks ka natuke siiski, et tal on orgasmini jõudmine kuidagi raskendatud. Võibolla tarvitab ravimeid, mis pärsivad?
Tundub väga imelik, et ta tahab edasi nühkida kui sul juba orgasm käes. Mul näiteks erutus langeb kohe tugevalt paar minutit peale orgasmini jôudmist, ma ei suudaks pärast seda veel 10-20 minutit jätkata.
Katsu ikka mehega rääkida. Mul mees oskab väga hästi reguleerida ja tuleb kohe pärast mind, ideaalne. See tädi kes sind seksiteooria raamatuud lugema saatis, pole vist ise teooriast kaugemale jõudnud. Pool tundi iga päev on tõesti liig.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näed siis häda missugune. Mees tahab kõike korralikult teha. Kus on käod, kes hõikavad igasse teemasse “jäta ta maha, ta ei ole sinu jaoks see õige”. Lahendus on selles, et räägi sellest mehele sama avameelselt nagu meilegi. On see liiga hirmus?

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on selle mehe saladus? Ma ei suuda tavaliselt üle 3 minuti vastu pidada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ole rahulik, meie abielus kestab mees max minuti ja seksime heal juhul kord kuus. Mul pole õrna aimugi mis on orgasm.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama. Mu mees lihtsalt ei saa nii kiiresti kui mina ja seepärast ka võtab aega. Samamoodi ei viitsi lõpuks seda maratoni teha .-D

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama-kui olen saanud, siis tahan, et mees ruttu lõpetaks. Peale orgasmi tuleb rammestus ja siis ma ei viitsi ennast liigutada enam eriti.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 12:28; 05.06 16:50; 05.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälgisin meest ja püüdsin temaga ka rääkida. Reaalselt ta ikkagi hoiab tagasi, sest näen, kuidas ta erutust eemale suunab tempot aeglustades ja asendeid muutes. Rääkides, mees ütles, et ta tõesti naudib ja ta võiks veel pikemalt ka. Ütles, et päris kähkuka mees ta pole, et tal pole kunagi väga kiirelt lahti läinud. Aga seks on tema jaoks läheduse näitamise viis.

Ma ise mõtlesin, et see on tema jaoks ka pingete maandamise viis. Pärast rasket tööpäeva siis tegeleb seksiga. Mees ei ole isekas st ta hoolitseb minu vajaduste eest korralikult ja isegi liiga korralikult. Ilmselt meil ongi täiesti erinev arusaam seksist. Praegu suutsin mehele serveerida seda nii, et proovime uusi asju ja maraton on üksluine ning vaatame, kuidas kiiremini saaks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.06 16:47; 03.06 17:24; 03.06 21:24; 05.06 14:41; 05.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rääkides, mees ütles, et ta tõesti naudib ja ta võiks veel pikemalt ka. Ütles, et päris kähkuka mees ta pole, et tal pole kunagi väga kiirelt lahti läinud. Aga seks on tema jaoks läheduse näitamise viis.

Maratoni ja 100m sprindi (loe 2-tunnise seksi ja kähkuka) vahele jääb ikka väga palju erinevaid distantse.
Kas mees teab, et sul on ebamugav ja lausa valus peale enda orgasmi edasi seksida või “serveerisid” lihtsalt, et ei jaksa ja väsitav on nii pikalt?
Mis “läheduse näitamine” see olgu naise nii suure ebamugavuse hinnaga?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 20:24; 05.06 16:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees on kähkukaks täitsa võimeline, aga ta räägib seksi nautimisest ja minu nautimisest. Reaalselt hoiab tagasi ja kui ma siis teen teatud asju, et tal kiiremini tuleks, siis on pärast veidi solvunud. Mees ei võta mind nagu tõsiselt. Kui hakkan rääkima, et ma ei jaksa, siis pigem.jääb see õhtu vahele kui saan kähkuka.

Kaua te koos olete?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 12:28; 05.06 16:50; 05.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ütlen mehele, et on ebamugav, siis ta pingutab rohkem, et mind märjaks ajada või haarab libesti järgi.
Koos oleme 4+ aastat ja nüüd on ka 1,5a laps.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.06 16:47; 03.06 17:24; 03.06 21:24; 05.06 14:41; 05.06 18:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa teemaalgataja saad selle maratoni jooksul ainult ühe orgasmi?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Pärast sinu orgasmi võtke aeg maha ja hellitage üksteist teistmoodi, kogud end natuke ja siis jätkate seksimist.

2. Õpite mõlemad ka sinu orgasmi edasi lükkama, et jaksaksid kauem.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Pärast sinu orgasmi võtke aeg maha ja hellitage üksteist teistmoodi, kogud end natuke ja siis jätkate seksimist.

2. Õpite mõlemad ka sinu orgasmi edasi lükkama, et jaksaksid kauem.

Mõttetu ajakulu ju. Vahest võib pikemalt seksida, kuid pidevalt aega raisata küll ei viitsi. Eriti, kui on võimalik nauding kiiremalt kätte saada. Uneaeg on väga väärtuslik.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 05.06 12:28; 05.06 16:50; 05.06 23:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laske mingeid tablette endale kirjutada, et sundmõtetest seksi teemal lahti saada.
Päris hull elu ikka mõnel.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Pereelu ja suhted Seksi nautimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.