Esileht Ilu ja tervis Silmalaugude korrigeerimine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Silmalaugude korrigeerimine

Postitas:

Soovin silma alalaugude korrigeerimist/iluoppi. Palun soovitage häid tegijaid. Kus olete teinud ja kuidas rahule jäänud, millise hinnaga peaks arvestama (dr Pree`d palun mitte soovitada)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Refocus ja dr Riina Pulges on parim valik alalaugude operatsiooniks. Ta on kliinikumis silmakirurg ja õppejõud ja just pani üliõpilastele südamele, et ülalauge võite veel kuskil nurga taga ehku peale teha lasta, kuid alalaug on teine teema ning vajab väga head tegijat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:09; 08.11 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib küsida, miks Preed ei või soovitada?

Minul on tema juures tehtud nii ala- kui ülalaud ja tulemus on väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin Cristinas Clinicus ja Ants Viiklepa juures, jain vaga rahule tulemusega ja nuud kus on 6 kuud moodas ei ole enam midagi naha. Taastumine oli ka kiire. Maksumus koos vereanaluusidega oli 1100 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 23:04; 12.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viiklepp on üldkirurg, spetsialiseerunud plastikakirurgiale. Silmalauge võiks teha silmaarst, kes on spetsialiseerunud silmakirurgiale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 19:09; 08.11 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin Cristinas Clinicus ja Ants Viiklepa juures, jain vaga rahule tulemusega ja nuud kus on 6 kuud moodas ei ole enam midagi naha. Taastumine oli ka kiire. Maksumus koos vereanaluusidega oli 1100 eurot.

Mida sul täpsemalt tehti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin Cristinas Clinicus ja Ants Viiklepa juures, jain vaga rahule tulemusega ja nuud kus on 6 kuud moodas ei ole enam midagi naha. Taastumine oli ka kiire. Maksumus koos vereanaluusidega oli 1100 eurot.

Mida sul täpsemalt tehti?

Tehti ulemiste silmalaugude plastika. Olen 30ndate alguses aga silmalaud olid meeletult palju vajunud, nuud tundub nagu palju noorem ja silmad palju suuremad. Elu parim otsus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.11 23:04; 12.11 21:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi ob teinud Tartus dr Terje Araku juures? Vaja teha alumised laud. Tartu mulle asukohalt mugavam ja sesl tundub ka soodsam olevat kui pealinnas. Tea, kui pikad seal järjekorrad on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi Kullama juures on ka teinud. Kuidas on läinud? Hilja juba muidugi uurida, sest sai nedal just tehtud, aga siiski 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Silmalaugude korrigeerimine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.