Esileht Ilu ja tervis Simeonsi dieedi graanulid

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Simeonsi dieedi graanulid

Siin on kindlasti neid, kes on pidanud Simeonsi dieeti. Nagu aru saan, et seal dieedile lisaks ka mingis graanulid. Mida need endast kujutavad? Natuke pelgan neid igasuguseid tablette ja graanuleid, mis peaks aitama maha võtta. Aga olen oma kehakaaluga nii kimpus, et hakkab juba meeleheide tekkima 🙁

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:36; 27.02 15:40;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul lähedane tegi selle Simeonsi dieedi läbi, pool aastat oli sale, siis hakkas uuesti paisuma.
Siis tegi teist korda veel ja jälle oli mingi aeg sale ja hakkas uuesti paisuma. Nüüd on täpselt samasugune nagu varem.
See ei ole päris nii, et teen ära ja jäängi selliseks, edasi pead ka ikka väga vaatama mida ja palju suhu paned.
Üldiselt üsna karm dieet, vähemalt kõrvalt vaadates.
Pigem muuda oma toiduvalikuid, koguseid!!! ja elustiili ning võta tasapisi alla, mitte ära looda mingite graanulite peale.
Ise olen ka 20 kg maha võtnud aastaga just elustiili ja toitumist muutes. Huvitav on aga see, et mul küll nii suurt välimuse muutust ei ole, kui tänase Delfi artikli kangelannal.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust oli  oluline on see, et sööd imevähe, jah sain 9 kg alla – aga tuli ka tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on homöopaatiline värk. ehk et mingeid reaalseid toimeaineid neis graanulites ei ole. aga see hcg, mis seal peaks toimeaine olema, on hormoon.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Alla võtta on lihtne, aga mitte seal all püsida. Mina ei tea kedagi, kes seal suudaks pikalt pidama jääda. Ma mõtlen neid, kes geenide poolt “õnnistatud” kergesti tüseneva kehaga. Varem või hiljem tabab neid mingi terviserike ja dieetitamisega on finito. Üks meenub, kellest sai suisa treener, aga näha on, et kui tal pikem vahe tuleb, siis keha paisub kiiresti nagu pärmitaigen.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Simeonsi graanulid on oma koostiselt suhkruasendaja ksülitool, millele nad väidavad, et on üle kantud rasedushormooni energeetiline mõju 😀 😀

Platseebo noh.

Kaalulangus tuleb selle dieedi puhul sellest, et süüakse 500 kcal päevas.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun ärge rikkuge oma tervist nende ajuvabade kiirdieetidega. Parem investeerige see raha toitumisnõustaja konsultatsiooni – saate teadmised, mida hakkate edaspidi rakendama KOGUAEG mitte järgmised 14 päeva. Püsivate tulemuste saamiseks on vaja PÜSIVAID muutusi teha oma toitumises.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MM, sina vä?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle dieedi puhul toob languse ikka 500kcal päevas mitte homoöpaatilised terad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

No selle dieedi puhul toob languse ikka 500kcal päevas mitte homoöpaatilised terad.

Seda ma silmas pidasingi, et kas need terad üldse ongi vajalikud …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 09:36; 27.02 15:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pmt on see nagu iga suvaline valgu dieet, kui palju valku sööd siis tekib täiskõhu tunne kiiremini ja ei söögi tavaliselt üle näiteks 900- 800 kalori, see 500kal piiramine on ülemõistuse sest normaalne valgudieet just sellepärast ei loegi kaloreid kuna igal juhul sööd vähem ja võtad alla. See Simeoni dieedi järgi pead teatud menüüd järgima et jääda selle 500 cal sisse ja muidugi selle menüü eest raha küsida.

Need graanulid on ka jama, piisab kui korralikke multivitamiine võtad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis Simeonsi dieedi graanulid