Esileht Kodunurk Sisekujundusabi palun

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Sisekujundusabi palun

Postitas:

Mis värvi tööpind võiks sobida sellele köögile? Seinad helehallid.

Ise kaldun musta või tumehalli poole aga pole kindel sobivuses.

Seinte värvi valik tuli perekoolist, aitäh selle eest ????

https://www.upload.ee/image/11801548/C45CD5BB-6948-471C-AFF2-4294223B7071.jpeg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 22:40; 06.06 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Must ja tumehall on alati ok.
Mulle endale meeldivad mustrid, nii et selle kõrvale ostaks tööpinna kohale seinale kleepekad, mis imiteerivad plaaditud seina. Et poleks nii igav

+2
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumehall töötasapind. Mingeid kirjusid taustapilte ei soovita. Punased kapid, valge masin, hall tasapind, pluss veel lisaks muud köögikappidele paigutatavad asjad annavad sigri-migrit niigi juurde

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valiks valge, helehallide soontega. Tumehall sobiks ka. Kindlasti mitte mingeid kleepekaid.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 00:45; 01.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Valiks valge, helehallide soontega. Tumehall sobiks ka. Kindlasti mitte mingeid kleepekaid.

Kus need sooned seal tööpinnal on, see ju ühes tükis? Üks hakkas jah siin ennist sonima mingist tagasena kleepekast, aga teemaalgataja küsis ju tööpinna kohta! Loeme ikka küsimuse enne läbi, kui vastama hakkame.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tumehall tööpind ja ei mingeid kleepekaid ega plaate

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

halliga tekiks minu meelest see jama, et erineva valgusega paistavad hallid erinevad ja ei pruugi igas valguses enam kokku sobida, kuigi algul tundus, et sobib. halli ei teeks, kuna täpselt sama värvi ei ole võimalik saavutada ja lähedased toonid ei sobiks kokku. seega jääks minu valikuks valge (nt kivi naturaalse halli säbruga) või siis tõesti väga tumehall v isegi must (halli säbruga ehk isegi?).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 11:54; 01.06 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on punane köök (kodumasinad musta (pliit, kohvimasin) või halli värvi (külmkapp, ahi) ja tumepruun töötasapind. Võib-olla seda värvi kaaluda?
Seinad on meil hele-helebeežid, aga tahan värvida valgeks. Ideaalis tahaks uut kööki täisa, aga jääb veel unistuseks. 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

halliga tekiks minu meelest see jama, et erineva valgusega paistavad hallid erinevad ja ei pruugi igas valguses enam kokku sobida, kuigi algul tundus, et sobib. halli ei teeks, kuna täpselt sama värvi ei ole võimalik saavutada ja lähedased toonid ei sobiks kokku. seega jääks minu valikuks valge (nt kivi naturaalse halli säbruga) või siis tõesti väga tumehall v isegi must (halli säbruga ehk isegi?).

Hall ei peagi kappidega sama olema vaid ikka tumedam. Sobiv tumedam toon leitakse tööpinnanäidiste abil – võtad koju kaasa ja vaatad, kuidas sobib.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valiks valge, helehallide soontega. Tumehall sobiks ka. Kindlasti mitte mingeid kleepekaid.

Kus need sooned seal tööpinnal on, see ju ühes tükis? Üks hakkas jah siin ennist sonima mingist tagasena kleepekast, aga teemaalgataja küsis ju tööpinna kohta! Loeme ikka küsimuse enne läbi, kui vastama hakkame.

http://www.printerior.ee/images/tasa2.jpg

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 00:45; 01.06 18:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.printerior.ee/images/tasa2.jpg

need ei ole ju sooned, see on muster.

Hall ei peagi kappidega sama olema vaid ikka tumedam.

hallid kapid? ma rääkisin hallist seinast.

kui nüüd kappide karkass ka hall on, siis seda enam ei paneks ma kolmandat tooni halli juurde.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 11:54; 01.06 19:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hallid kapid? ma rääkisin hallist seinast.

kui nüüd kappide karkass ka hall on, siis seda enam ei paneks ma kolmandat tooni halli juurde.

Mööbli puhul sobitatakse ikka mööbli detailide värvi kokku. Sein värvi mis värvi tahes. Ja ei ole halli seina ja hallide kappide juures ka tumehall tööpind kuidagi vale. Valge oleks küll võõras ja põhjendamatu valik.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mööbliga tumehall – aga köök on minu maitse jaoks liiga tume siis (võib
olla on ka fotos viga) – aga hall sein ja hall tööpind muudavad köögi liiga süngeks, fotolt ei ole näha, kui suur see köök on – selline värvikombo eeldab suurt kööki. Minu silma jaoks ei lähe hele tööpind kohe kuidagi.
Aga see on igaühe maitseküsimus ( endal on köök tamme ja helelilla/kollase kombo).

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on igaühe maitseküsimus ( endal on köök tamme ja helelilla/kollase kombo).

Mul tulid külmavärinad peale, kui kujutasin ette seda tamme kooslust lilla ja kollasega.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, et küsin, aga miks osad inimesed jätavad tavalise nõudepesumasina või külmkapi? Miks ei panda integreeritavaid? Muidu ilus mööbel ja siis äkki mingi valge plärakas keset kööki.
Tööpinna paneks arvatavasti tumehalli.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga see on igaühe maitseküsimus ( endal on köök tamme ja helelilla/kollase kombo).

???

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tahad ideaalset sobivust, mis kellelegi silma ei riiva, siis sama tooni hall nagu need uste käepidemeaugud. Aga mitte ühtlaselt hall, vaid mingi sigri-migri hall. Ise küll eelistaksin sinna konkreetsesse kööki heledamat halli, sest väga pime köök tundub olevat. Kapidki oleks võinud olla midagi heledamat – pigem helehallid kapiuksed ja siis võib tööpind ka tumedam olla – aga nüüd on hilja juba. (pigem oleksin seinale mustrit lisanud, aga no see on ka minu teema, et mulle erksavärviline mööbel ei meeldi, pigem olgu kardin või vaip värviline :D)

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 14:53; 04.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tahad ideaalset sobivust, mis kellelegi silma ei riiva, siis sama tooni hall nagu need uste käepidemeaugud. Aga mitte ühtlaselt hall, vaid mingi sigri-migri hall. Ise küll eelistaksin sinna konkreetsesse kööki heledamat halli, sest väga pime köök tundub olevat. Kapidki oleks võinud olla midagi heledamat – pigem helehallid kapiuksed ja siis võib tööpind ka tumedam olla – aga nüüd on hilja juba. (pigem oleksin seinale mustrit lisanud, aga no see on ka minu teema, et mulle erksavärviline mööbel ei meeldi, pigem olgu kardin või vaip värviline :D)

Mis joga sa ajad? Uste käepidemed on ju metallist, hõbedased ja hoopis heledamad isegi kui kappide karkass.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina musta ja tumehalli ei paneks, pigem heledam hall ja valge plärakas eemalda. Aga otsustama pead ikkagi ise, sina elad ju seal sees ja toimetad, tundub pime jah. Musta ja tumehalliga mu meelest veel süngem.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:25; 04.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pimedusest räägivad – kas te ei näe, et akna ees on tume ruloo, sest päike säraks muidu sisse ja ei saaks pildistada?
Lisaks ei hakka keegi ilmselt selles köögis integreeritud köögitehnikat lisama. On ju selge, et see ei ole praegu lihtsalt kavandi järgi tellitud mööbel, mida inimene lihtsalt soovib oma vajadustele vastavalt veidi kohendada. Milleks see ärplemine?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui tahad ideaalset sobivust, mis kellelegi silma ei riiva, siis sama tooni hall nagu need uste käepidemeaugud. Aga mitte ühtlaselt hall, vaid mingi sigri-migri hall. Ise küll eelistaksin sinna konkreetsesse kööki heledamat halli, sest väga pime köök tundub olevat. Kapidki oleks võinud olla midagi heledamat – pigem helehallid kapiuksed ja siis võib tööpind ka tumedam olla – aga nüüd on hilja juba. (pigem oleksin seinale mustrit lisanud, aga no see on ka minu teema, et mulle erksavärviline mööbel ei meeldi, pigem olgu kardin või vaip värviline :D)

Mis joga sa ajad? Uste käepidemed on ju metallist, hõbedased ja hoopis heledamad isegi kui kappide karkass.

Kas pilt ei olegi siis päris sellest köögist? Sest seal paistab mingi hallist plastikjubin, et ei ole nagu metallist väljaulatuv käepide, vaid on uksega ühel tasapinnal, kuhu siis sõrmed alla lükata. Või pilt lihtsal tvaletab ja loob vale mulje.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 14:53; 04.06 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pilt ei olegi siis päris sellest köögist? Sest seal paistab mingi hallist plastikjubin, et ei ole nagu metallist väljaulatuv käepide, vaid on uksega ühel tasapinnal, kuhu siis sõrmed alla lükata. Või pilt lihtsal tvaletab ja loob vale mulje.

Miks see käepide välja ulatuma peaks? Sellised käepidemed ongi üldjuhul metallist. Mina ei ole küll plastikuid näinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.06 11:49; 01.06 16:34; 01.06 22:27; 02.06 21:05; 03.06 21:14; 04.06 09:51; 04.06 10:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need, kes siin pimedusest räägivad – kas te ei näe, et akna ees on tume ruloo, sest päike säraks muidu sisse ja ei saaks pildistada?

Lisaks ei hakka keegi ilmselt selles köögis integreeritud köögitehnikat lisama. On ju selge, et see ei ole praegu lihtsalt kavandi järgi tellitud mööbel, mida inimene lihtsalt soovib oma vajadustele vastavalt veidi kohendada. Milleks see ärplemine?

vahet pole, valge asjandus las jääb (sorri, et ei meeldi aga kui peab jääma, las jääb. Köök on ilusam kordi kui minul :), mina ise ei paneks ei musta ega tumehalli ja ei ärple. Minu jaoks liiga tume, arvamust võib ju ikka avaldada, korteriomanik peab nagunii ise otsuse tegema, tema elab seal sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.06 21:25; 04.06 13:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimeselt pildilt tundub veits tumedam, kui on tegelikult. Sinna ruumi paistab suurem osa päevast päike sisse. Lumivalge plastikujupi all on juhtmed, et köögikappide valgustus sealt ühendada.

Kappide käepidemed on metallist, süvistatud.

Tegin uue pildi ka praegu https://www.upload.ee/image/11831928/D233533D-89CD-4BCF-8E9A-D3CB4A459D76.jpeg

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 22:40; 06.06 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina püüaksin valida seinaga enam-vähem samas toonis halli.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Kodunurk Sisekujundusabi palun