Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sisselogimine

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Sisselogimine

Postitas:
Kägu

Miks peab sisselogides sisestama nüüd e-maili ja parooli? Enne sai cäga edukalt sisse logida sisestades kasutajanime ja parooli.

Keegi selle foorumi haldamisega üldse tegeleb ka? Või äkki vastab siin Kasutajaabis?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab sisselogides sisestama nüüd e-maili ja parooli? Enne sai cäga edukalt sisse logida sisestades kasutajanime ja parooli.

Keegi selle foorumi haldamisega üldse tegeleb ka? Või äkki vastab siin Kasutajaabis?

Nad ei vasta sulle. Mugacam on probleemi ignoreerida…

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab sisselogides sisestama nüüd e-maili ja parooli? Enne sai cäga edukalt sisse logida sisestades kasutajanime ja parooli.

Keegi selle foorumi haldamisega üldse tegeleb ka? Või äkki vastab siin Kasutajaabis?

Ja sisse peab logima 2 korda vähemalt. Mis siis, et sisestad esimese korraga õige e-maili ja parooli!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks sisselogimisele hakkab tulema iga kord e-maili peale WordPressi teavitus sisselogimisest?! Ja mitte 1 teavitus, vaid 3 kirja korraga sama logimise kohta.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks sisselogimisele hakkab tulema iga kord e-maili peale WordPressi teavitus sisselogimisest?! Ja mitte 1 teavitus, vaid 3 kirja korraga sama logimise kohta.

Kas on tõesti nii? Mul on meiliaadressi parool kadunud, seega pole saanud sinna asja kontrollima minna. Kui nii, siis on ikka ülijabur see “uuendus”.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See juba nädal nii olnud ja mitte midagi pole ette võetud!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks püütakse viimased kasutajad ka minema peletada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ärge nüüd nii emotsionaalseks ka minge, ilmselge ju, et mingi viga on sees. Ju nii kiirelt ei saa parandada. Peaasi, et keegi viitsiks teada anda veast, et nad teaksid üldse sellega tegeleda, ma ise pole küll viitsinud kirjutada.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk vaataks pk asjapulgad korraks sellesse kasutajaABI (ha-ha) nurka, siin on juba mustmiljooon vastamata kõikvõimalikke veateateid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas juba on koolivaheaeg, et mõni laps on siia asjatama lastud?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

arvasin, et see mingi minu isiklik probleem… mul pole seda meili enam ammu kasutusel, milleg akunagi regatud sai, seega selles suhtes on null infot, mis meilile tuleb, aga see kahekordse autentimise teade on toesti juba pikemat aega ees. ma viimasel ajal esilehele ei sisestagi enam midagi, sest nagunii on vaja 2x kasutaja ja parool panna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ärge nüüd nii emotsionaalseks ka minge, ilmselge ju, et mingi viga on sees. Ju nii kiirelt ei saa parandada. Peaasi, et keegi viitsiks teada anda veast, et nad teaksid üldse sellega tegeleda, ma ise pole küll viitsinud kirjutada.

Mis mõttes teada anda? Kas see Kasutajaabi alajaotus SIINSAMAS ei täidagi seda funktsiooni?
Kuhu veel eraldi sinu meelest peaks teada andma?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nüüd eriti hulluks läinud, Firefoxiga ei saanudki üldse sisse. Enne viskas ainult seda topelt kasutajanime ja parooli sisestamist ja nüüd ei lase enam üldse sisse logida. Chrome laseb, aga siin pole mul reklaamiblokkerit, ma ei teadnudki, kui õudne see foorum koos reklaamidega välja näeb.

Nüüd vist kujutavad ette, et neil on siin mingi pank või digilugu, kus tuleb üliturvalist autentimist teha. Halloo, keegi ei viitsi mingi foorumi pärast eraldi meile avada ja linke klikkida. Kes teil neid vilkuvaid reklaame siin näeb ja loeb, kui kasutajad minema peletate?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesmärk on igati saavutatud, vaid mõned üksikud teemad veel hingitsevad.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jätkuvalt sama probleem. Kas saab kunagi lõpuks korda ka?????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Sisselogimine