Esileht Ilu ja tervis Sitke lima kurgu ja nina vahel

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Sitke lima kurgu ja nina vahel

Juba tükk aega olen hädas limaga, mis istub kuskil nina ja kurgu vahel. Ei liigu mingit pidi, ei ole võimalik seda välja nuusata ega ka kurku tõmmata. Nii häiriv on, ajab neelatama, aga miskitpidi ei liigu. Köha ega nohu ei ole.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 01:43; 22.01 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kurista soolaveega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

helista arstile,las paneb kovidina kirja selle. saab suuremaid numbreid homses lehes näidata jälle.

just lugesin et pärnus on uus tüvi levima hakanud aga veel ei kehtestata piiranguid. Las levib korralikult,siis vaatame 😀 😀

0
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Astmaatikuna olen sellega sageli hädas. Minu arst soovitab lihtsalt rohkem vedelikku (vett) tarbida – lima läheb vedelamaks ja seda on lihtsam välja köhida/nuusata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas soolalahuse (Humer vms) ninna laskmine ei tee ka seda vedelamaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oskad, tee ninaloputust, või pane pihustatavat soolavett ninna hulgim ja kurista soolveega (füs.lahuse kangune, klaasi vee peale u veerand teelusikat). Inglise keeles on see catarrh, soovitused on juua palju jt. Väga sitke lima korral võid proovida köhasiirupeid, kasvõi looduslikke ja taimded baasil, mitte päris antihistamiine kohe, need  võivad aidata lima vedeldada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:22; 21.01 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt ninaneelu nohu. Sel talvel oli mul esimest korda taoline. Kohati tunne, et õhk ei käi läbi, rääkisin justkui läbi nina. Väga ebameeldiv. Otseselt ju nohu ei olnud. Proovisin küll mingeid spreisid ninna ja kurku, mingi aja pärast sain lahti. Ei läinud koroonatesti tegema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli selline asi aastaid igal talvel. Suure vaevaga sain ikka ninast välja puhutud, sellised pruunid rõvedad klombid tulid. Natuke aitas sinupret, tegi vedelamaks ja sai kergemini välja nuusata. Lõpuks läks ise üle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks ka Sinupreti – loodulik nohurohi tabletina. Minu puhul igatahes taolises situatsioonis töötab. Mõnedel inimestel pidi lihtsalt mitu-mitu päeva minema, enne kui mõju saabub, mul tuleb ikkagi tunni-paari jooksul. Ja lihtsalt tuleb mitu korda päevas võtta, et ühtlane foon oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekoolis on väga populaarne teema varstolmuimeja. Toppige ninna ja pange tööle.

0
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Nüüd leidis perekooli töll uue mõiste, mille seljas nõmetseda igas teemas- varstolmuimeja. Kus urus sa elad, et enne pole kuulnud?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 11:22; 21.01 15:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd leidis perekooli töll uue mõiste, mille seljas nõmetseda igas teemas- varstolmuimeja. Kus urus sa elad, et enne pole kuulnud?

See on alternatiiv viirpuuekstraktile.

Toimivad mõlemad.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen praegu haiguslehel samamoodi röga on põskoopas ja vajub kurku, mis ajab kohutavalt köhatama, hommikuti köhin hullu rohekat röga kopsust välja. Nina on täiesti lahti, nuusanud pole kordagi. Ei teagi kas viiruslik või on tolmusest töö kohast.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen praegu haiguslehel samamoodi röga on põskoopas ja vajub kurku, mis ajab kohutavalt köhatama, hommikuti köhin hullu rohekat röga kopsust välja. Nina on täiesti lahti, nuusanud pole kordagi. Ei teagi kas viiruslik või on tolmusest töö kohast.

Tolmusest töökohast peaks siis olema allergia, aga kui enne pole olnud, siis vaevalt nüüdki. Allergia on reeglina vesine nohu ja ravimitega kontrolli all hoitav. Pigem ikka külmetusest välja löönud viirus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ostsin nüüd soolalahust ja Sinupreti ja katsetan nendega. Olen muidugi ka elupõline tolmuallergik ja allergia on viimasel ajal aktiveerunud, vahepeal olin väga pikalt sümptomiteta. Vabalt võib olla see klimp ka allergiast. Aga igatahes äärmiselt ebamugav, ajab kogu aeg neelatama, aga miskitpidi ei liigu.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.01 01:43; 22.01 00:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub ninaneelu nohu moodi. Mind aitab sellisel puhul millegi väga soojendava söömine ja pikemalt suus hoidmine. Näiteks sinep, mädarõigas (tead küll seda tunnet, mis neid süües tekib – nagu pealaest purskaks tuld), paar lonksu puhast vodkat, mõni idamaine vürtsikas kaste. Neid võiks suus hoida, et “aurud” üles ninna tõuseks. Kui kange kraam tundub liiga ekstreemne, proovi toorest ingverit närida või joo niisama midagi kuuma, aga lase sellel ikka suus seista. Ma oskan keele ja muude lihastega “tõsta” soojendavat kraami ninaneelu lähedale, siis on kohe tunda, kuidas mõjub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu ja tervis Sitke lima kurgu ja nina vahel