Esileht Kodunurk Sleepwell madratsid

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Sleepwell madratsid

Postitas:

Kes on viimasel ajal ostnud Sleepwell madratsi? Kas olete rahul? Missugust soovitate? Kui on kirjas, et on keskmine jäikus, kas see liiga kõva ei ole? Käisin täna poes proovimas, aga väga raske on valida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 15:10; 02.02 15:36; 04.02 09:41; 28.02 08:42; 28.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime sellise, mis ühelt poolt kõvem, teiselt pehmem. Ja lateksist kattemadratsi peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:33; 02.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime sellise, mis ühelt poolt kõvem, teiselt pehmem. Ja lateksist kattemadratsi peale.

Kas kattemadrats on tingimata vajalik? Kas see kuidagi liikuma ei hakka madratsi peal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 15:10; 02.02 15:36; 04.02 09:41; 28.02 08:42; 28.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lateks ei nihku sentimeetritki, tee seal peal või kukerpalle.
PS: madrats on meil Black-seeriast.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 15:33; 02.02 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sleepwell Latex on väga pehme kattemadrats, ilmselt sobib siis jäiga madratsi peale. Mul on Sleepwell HR Foam ja olen peale nädalast katsetamist rahul. Tahtsin mitte liiga pehmet ja mitte liiga jäika. Ja see HR Foam ei nihku ka mitte kuidagi paigast.
Tavaline poroloon ei kõlba mitte kuskile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:11; 03.02 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin keskmise jäikusega ja minu jaoks kattemadrats pole vajalik. Jäik on liiga kõva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on jäik. Mulle sobib, just väga hea on, kõik teised olid liiga pehmed 🙂 kattemadratsit ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Madratsi pehmus/jäikus/see, millisena ta sulle tundub, sõltub väga palju ka inimese kaalust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:45; 28.02 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul teine Sleepwell madrats Red Pocket 2.1 ja kolimise käigus ostsin lapsele ka, uutel mõlemal kattemadratsid ja kindlasti soovitan koos osta. On mugavam hooldada, mõnusam magada ja pikendab madratsi eluiga. Meil Km Top Hygienic kattemadratsid.

Mul on see Top Hygienic kattemadratsi peal, aga see on ju kõigest madratsikaitse..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 16:11; 03.02 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.pesapuu.ee/et/n/x-sensor-mootemati-kuupaevad
Soovitan Pesapuust uurida selle mati kohta. X-Sensor näitab ära kas madrats on Sulle pehme või jäik. Teeb madratsi valimise lihtsamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.pesapuu.ee/et/n/x-sensor-mootemati-kuupaevad

Soovitan Pesapuust uurida selle mati kohta. X-Sensor näitab ära kas madrats on Sulle pehme või jäik. Teeb madratsi valimise lihtsamaks.

jaanuar on ju ammu läbi juba?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jaanuar on ju ammu läbi juba?

Aga Artikkel Jaani näitel igati abiks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 15:10; 02.02 15:36; 04.02 09:41; 28.02 08:42; 28.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kellegi teise soovitusel riskantne osta. Võiks ikka ise võrrelda poes erineva jäikusega madratseid ja tunnetada, mis on mugavam. On küll jäme reegel, et suuremale-raskemale inimesele sobib jäigem ning väiksemale-kleenukesemale pehmem madrats.

Mina kunagi seda ei teadnud ja ostsin ilma proovimata paljukiidetud Dormeo, mis sai aga minu jaoks (kehakaal on mul väike, puusad üsna kondised) liiga jäik. Puusadel oli kõva ja ebamugav, kuigi aja jooksul harjusin teatud määral. Aga kui lõpuks ostsin õige jäikusega (proovisin ja võrdlesin poes erinevaid) vedrumadratsi, oli mugavuse hüpe ikkagi suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd 2 nädalat maganud uue madratsiga. Sai valitud Black Multipocket Lux madrats ja olen valikuga väga rahul. Kattemadratsist ei oska puudust tunda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 15:10; 02.02 15:36; 04.02 09:41; 28.02 08:42; 28.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd 2 nädalat maganud uue madratsiga. Sai valitud Black Multipocket Lux madrats ja olen valikuga väga rahul. Kattemadratsist ei oska puudust tunda.

osta siiski võiksid, oluline juba madratsi kaitseks. Muidugi kui sa just ei taha madratseid tihti vahetada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

osta siiski võiksid, oluline juba madratsi kaitseks. Muidugi kui sa just ei taha madratseid tihti vahetada.

Mul oli eelmine madrats 16 aastat, ei tundnud siis ka puudust, mõnus ja pehme madrats oli. Praegune madrats on nii paks, kui kattemadrats ka veel peale panna, siis läheb voodi päris kõrgeks 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 15:10; 02.02 15:36; 04.02 09:41; 28.02 08:42; 28.02 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Olen nüüd 2 nädalat maganud uue madratsiga. Sai valitud Black Multipocket Lux madrats ja olen valikuga väga rahul. Kattemadratsist ei oska puudust tunda.

osta siiski võiksid, oluline juba madratsi kaitseks. Muidugi kui sa just ei taha madratseid tihti vahetada.

Madratsi kaitseks on madratsikate.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.02 16:45; 28.02 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsime sellise, mis ühelt poolt kõvem, teiselt pehmem. Ja lateksist kattemadratsi peale.

Kas kattemadrats on tingimata vajalik? Kas see kuidagi liikuma ei hakka madratsi peal?

Mul on Sleepwelli keskmise jäikusega madrats ja peal sama firma kookose kattemadrats. Viimane nihkus iga keeramisega ja hommikuks oli ikka puhta viltu, üks ots rippus üle voodiserva. Lõpuks võtsin ta üldse ära, ilma on ideaalne. Kõva ei ole ja aastatepikkused seljavalud kadusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Red Pocket sarja kõvem madrats. Peale ostsin sama firma kattemadratsi ja sinna peale veel madratsikaitse.
Madrats ostetud 10 aastat tagasi.
Väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Kodunurk Sleepwell madratsid