Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna on sarkastiline

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Sõbranna on sarkastiline

Postitas:

Teeb teiste inimeste suhtes sarkastilisi märkusi, iseenda kohta arvab, et tema on väga tundliku hingeeluga ja talle tehakse kogu aeg liiga. Kirub üsna põhjusetult oma meest ja lapsi ja sinna otsa kaebab, kuidas tema elu on mõttetu ja teda pole kellelegi vaja ja haletseb ennast.
Keeruline olukord, tahaks ju talle kaasa tunda, aga see, kuidas ta oma lähedasi tagaselja kirub, tekitab vastumeelsust. Ja tekib ka küsimus, et kui mind pole juures, kas ta siis kirub omakorda näiteks mind?
Ei oskagi seisukoha võtta.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 22:01; 13.09 12:49; 18.09 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub olevat selline klassikaline internetitroll. Endal on enesehinnang meeletult madal ja siis peab kõike ümberringi ka sitaga üle kallama.

Mõned inimesed ikka ongi kohe sellised, kes kuskil positiivsust ei näe. Kui tahad ta sõber olla, siis ole. Aga võta teda ka nagu ta on. Mis seal siis õigupoolest vahet on, mis ta teiste või sinu kohta kirub. See ei tähenda ju, et need inimesed sellised ongi. Kirumine peegeldab ikka kirujat ennast.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Endal on enesehinnang meeletult madal ja siis peab kõike ümberringi ka sitaga üle kallama.

Mu üks lähedane inimene on selline. Ta ei talu, kui teised on õnnelikud või kui kellelgi läheb lubamatult hästi. Ta kohe peab midagi väga negatiivset või sarkastilist ütlema, et ennast kuidagigi paremini tunda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei meeldi sellised inimesed, niiet kui pole just hädavajalik sõbranna või “lävimiskohustuslik” sugulane, siis selliste inimestega ma lõpetan tasapisi suhtlemise. See kulutab sind ennast ja vastu ei saa sa sellest sõbrasuhtest ise midagi- toetust, aktsepteerimist, igal ajal olemas olemist jms mille pärast sõprus olemas on.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sinu kuuldes kirub teisi, siis ole 100% kindel, et teistele kirub sind.
Nähtud-kogetud. Küll kollegi näol, ent siiski sarnane olukord. Kõik teised on lollid, laisad, koledad jne. Targu hoia enda isiklikud asjad temale rääkimata ja mida vähem sa räägid, seda vähem on tal sinust selja taga klatsida. Variant on eemalduda vaikselt või teha talle selgeks konkreetselt, misnsind häirib. Mõlemal juhul jääd sõprusest ilma aga mis sõprus see selline niiehknaa olla saab.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub olevat selline klassikaline internetitroll.

Ei tea, et internetis oleks. Suhtleme päris elus. Ma ei oska hästi seletada – ega siis kõik ka halvasti ei ole, neid asju tuleb vahel ette. Kas mina olen selliste asjade suhtes ülearu tundlik? Eile ma olin natuke ärritunud, täna paistavad asjad teises valguses. Võibolla on viga hoopis minus.

Ükskord varem ühel teisel puhul mõtlesin, kui üks kolleeg kirus oma meest, et miks nad koos elavad. No nad on siiamaani koos mehega, aga mina jõudsin vahepeal lahutada, kuigi ei räägi oma perest töökaaslastele üldse. Nii et võibolla see ei loe, kui tagaselja kirutakse. Ma ei tea.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 22:01; 13.09 12:49; 18.09 09:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii ja naa saab olla.
Mulle meeldib asjalik sarkasm. Sõbrannale räägitaksegi tihti oma pisemadki mured välja, sinu murede kõrval võivad tema omad näida väikestena.
Võimalik, et sina ei oska end teise kingadesse panna ja pingutad praeguse diagnoosiga (kirumine/sarkasm) üle. Ehk vajab ta lihtsalt tühjaks rääkimist ja kaasakirujat!
Võimalik, et tegelikult on väga lahe sõbrants.
Ehk siis me ikka päris kõrvalt teid kahte ei näe.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küll mitte sõbranna aga naaber selline, kogu aeg teeb teiste kohta märkusi aga kui talle midagi tullakse ütlema siis solvub kohutavalt, hakkab igalpool kiruma sind ja peab pikalt viha. Õige soovitus oli siin, räägi võimalikult vähe temaga, eemaldu vaikselt, jne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka kurdan oma heale sõbrannale mehe kohta. Laste muresid ka. Alati ma enne ka ütlen, et anna andeks, ole praegu ärritunud ja on lihtsalt vaja ennast tühjaks rääkida. Ka tema räägib mulle. Olen 3,5a kahe väikese lapsega kodus olnud ja tõesti natuke negatiivsem kui enne lapsi. Olen pidevalt väsinud, stressis. Aga annan endale enamuse ajast ikka aru, et see on minu probleem. Aga selleks, et ma päris hulluks ei läheks, ongi vaja ennast vahel tühjaks rääkida. Ja ma olen üsna kindel, et pole olemas inimest, kes oma ärritust vms sõbra/perekonnaliikme peale kellegile kurtnud pole. Milleks teha siin nägu, et oi kui paha see või teine on ja ise nagu ingel, kunagi pole midagi öelnud kellegi kohta. Ka oma konfliktid inimestega räägin mõne lähedase usaldusisikuga läbi, et aru saada, kus mina eksisin. Tihti näevad kolmandad isikud asju hoopis selgemalt, kui asjaosalised ise. Kui olen konflikti mitu korda peas läbi mõelnud ja ka kellegi usaldusväärse inimese arvamuse ära kuulanud, siis hakkan seda konflikti lahendama. Ma olen ise otsekohene inimene ja kõikidele see ei sobi. Õnneks mu sõbrad võtavad mind sellisena nagu olen ja mina üritan sama.
Inimesed kujutavad endale liiga palju ette. Ja kui mõni sõbranna ongi mu peale ärritunud ja kodus mehele või kellegile sellest kurdab, siis mina seda pahaks ei pane. Konflikte esineb absoluutselt kõikide inimeste vahel ja ka sellistest asjadest tuleb rääkida.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ise otsekohene inimene ja kõikidele see ei sobi.

Inimesed, kes ennast ise niimoodi iseloomustavad, on enamasti egotsentrilised ja enda suhtes sugugi mingeid otsekohesusi ei luba.
Iga kord, kui keegi iseenda kohta midagi sellist ütleb, saan ma aru, et jah, selle inimesega rääkides tuleb hoolikalt valida, mida öelda, usaldada teda ei saa.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keeruline olukord, tahaks ju talle kaasa tunda, aga see, kuidas ta oma lähedasi tagaselja kirub, tekitab vastumeelsust. Ja tekib ka küsimus, et kui mind pole juures, kas ta siis kirub omakorda näiteks mind?

Jah, loomulikult kirub ka sind. Tagaselja.
Aga kuidas ta sinu juuresolekul on, pigem on see oluline?
Kui sulle on nina all suur ja parim sõber, siis toimib see ka mehe, laste jne peal.

Ongi selline tagaselja kiruja tüüp, otsusta ära, kas suhtled või ei suhtle.
Aga üldiselt haukuv koer ei hammusta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tähenda teiste taga rääkimine alati seda, et sinust endast samamoodi räägib. Mul on sõbrannad, keda ma eales taga ei räägi, aga neile räägin, kui mõni töökaaslane või pereliige närvidele käib. Sarkastiline olen ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna olla pole kerge töö. Sõbranna on sinu poolt, isegi kui sul õugus pole. Ma ei mõtle kaasakiitmist absoluutselt kõigele aga umbes nii, mu mees on ikka nii nõme, jaa su mees on nõme aga vaata kui ilusa riiuli sulle ehitas, hoolitses kui sul gripp oli vms. Kui kurtmine ja kirumine sinu jaok liiale on läinud, peaks sõbrannaga rääkima, aitama tal ka ilusad asjad tema elust üles leida. Keegi ei taha olla solgiämber kuhu ainult negatiivset kallata.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna olla pole kerge töö. Sõbranna on sinu poolt, isegi kui sul õugus pole. Ma ei mõtle kaasakiitmist absoluutselt kõigele aga umbes nii, mu mees on ikka nii nõme, jaa su mees on nõme aga vaata kui ilusa riiuli sulle ehitas, hoolitses kui sul gripp oli vms. Kui kurtmine ja kirumine sinu jaok liiale on läinud, peaks sõbrannaga rääkima, aitama tal ka ilusad asjad tema elust üles leida. Keegi ei taha olla solgiämber kuhu ainult negatiivset kallata.

See on ilusti öeldud. Jah, ma olen püüdnud talle tema meest kiita. Oma meest laita ma ei taha. Püüan ikka sõbranna poolt olla ja ega see asi tõesti nii hull ei ole. Eks mul oli endal kehv päev, kui ma selle postituse siin tegin ja sõbranna oli enne just öelnud, et mehed on nii lollid. Aga mul on endal kaks poega. Kujutasin kohe ette, kuidas nende naised kunagi nende kohta ütlevad ja läksin vaikselt täiesti närvi. Sellised head vastused tulevad ka alles tagantjärele pähe, nii nt ma oleksin võinud öelda, et ma ei saa nii mõelda, ma loodan, et minu poegadest kasvavad ikka targad mehed. Siis ma olin lihtsalt vait. Sõbranna on ise väga sõnaosav ja tark, palju targem kui mina, ma ei oska temaga vaielda ja ei taha ka tegelikult.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.09 22:01; 13.09 12:49; 18.09 09:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Sõbranna on sarkastiline