Esileht Pereelu ja suhted sõbrannast ilma

Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )

Teema: sõbrannast ilma

Postitas:
Kägu

nii olla, et naine ju uskus oma meest, mitte teisi ja mees kodus valetas, mis sai. Kui ise pole kuulnud ega näinud ja ei oska hinges ka aimata ja usud naiivselt nooruses, siis pole see raske nii petta saada.

Arusaadav, aga mind huvitab rohkem, mis neist kahest sai. Huvitav jälgida, kuidas ajajoonel kindla inimese elu muutub. Ntx tean 60+ mehi-naisi, kes olid noorena petjad või nümfod ja on täna, 2022, samasugused. Loomus jääb samaks 99%l.

Tean ka. Võtan ühe kindla paari, kes kaua koos, abielus olnud. Mees pettis, kui võimalus avanes, kui palju, seda teab vaid tema ise. Teised teavad ikka vähem. Aga sugulased teadsid seda ja ka seda, et see mees on ka suur krabaja. Sünnipäevadel võtnud olekus oli see üldteada, et isegi 60+ mehe tädid ja onunaised said krabatud ja ajas käsi ikka külge, teda kiruti taga sellepärast. Kui aastad hakkasid oma tööd tegema, siis arvatavasti otsene petmine küla peal kadus ära, aga kabistamised käisid ja jutt ikka edasi. Kuni nüüd, 70+ vanuses pole enam midagi jäänud. Kunagi 10 a tagasi kuulsin, kui ohkas, et mis elu see on, kui kõik on läbi see värk. Naisega koos 50 aastat.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii olla, et naine ju uskus oma meest, mitte teisi ja mees kodus valetas, mis sai. Kui ise pole kuulnud ega näinud ja ei oska hinges ka aimata ja usud naiivselt nooruses, siis pole see raske nii petta saada.

Arusaadav, aga mind huvitab rohkem, mis neist kahest sai. Huvitav jälgida, kuidas ajajoonel kindla inimese elu muutub. Ntx tean 60+ mehi-naisi, kes olid noorena petjad või nümfod ja on täna, 2022, samasugused. Loomus jääb samaks 99%l.

Tean ka. Võtan ühe kindla paari, kes kaua koos, abielus olnud. Mees pettis, kui võimalus avanes, kui palju, seda teab vaid tema ise. Teised teavad ikka vähem. Aga sugulased teadsid seda ja ka seda, et see mees on ka suur krabaja. Sünnipäevadel võtnud olekus oli see üldteada, et isegi 60+ mehe tädid ja onunaised said krabatud ja ajas käsi ikka külge, teda kiruti taga sellepärast. Kui aastad hakkasid oma tööd tegema, siis arvatavasti otsene petmine küla peal kadus ära, aga kabistamised käisid ja jutt ikka edasi. Kuni nüüd, 70+ vanuses pole enam midagi jäänud. Kunagi 10 a tagasi kuulsin, kui ohkas, et mis elu see on, kui kõik on läbi see värk. Naisega koos 50 aastat.

Ma ei saa aru, miks mitte ühegi naise mees ei löö kulmu rulli neil krabajatel. Kohutavad elukad. mina võrdustan krabamise vägistamisega.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas selle krabaja naine petmistest teadis, aga seda käperdamist küll. Ju omavshel kodus jagasid, ega mingi hea suhe see polnud, aga sageli olid ikka mestis ka, käisid igal pool ja olid koos
Ju leppisid ja tülitsesid. Oma asju nad rääkinud hiljem ei ole, kuigi olema viimasel kümnendil ikka rohkwn suhelnud. Minuga nooruses ka üritas, kui vastu hakkasin, siis ütles, et sa oledki liiga kõhn. Pole midagi katsuda, olin noor ema siis, laps alla aasta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii olla, et naine ju uskus oma meest, mitte teisi ja mees kodus valetas, mis sai. Kui ise pole kuulnud ega näinud ja ei oska hinges ka aimata ja usud naiivselt nooruses, siis pole see raske nii petta saada.

Arusaadav, aga mind huvitab rohkem, mis neist kahest sai. Huvitav jälgida, kuidas ajajoonel kindla inimese elu muutub. Ntx tean 60+ mehi-naisi, kes olid noorena petjad või nümfod ja on täna, 2022, samasugused. Loomus jääb samaks 99%l.

Tean ka. Võtan ühe kindla paari, kes kaua koos, abielus olnud. Mees pettis, kui võimalus avanes, kui palju, seda teab vaid tema ise. Teised teavad ikka vähem. Aga sugulased teadsid seda ja ka seda, et see mees on ka suur krabaja. Sünnipäevadel võtnud olekus oli see üldteada, et isegi 60+ mehe tädid ja onunaised said krabatud ja ajas käsi ikka külge, teda kiruti taga sellepärast. Kui aastad hakkasid oma tööd tegema, siis arvatavasti otsene petmine küla peal kadus ära, aga kabistamised käisid ja jutt ikka edasi. Kuni nüüd, 70+ vanuses pole enam midagi jäänud. Kunagi 10 a tagasi kuulsin, kui ohkas, et mis elu see on, kui kõik on läbi see värk. Naisega koos 50 aastat.

Ma ei saa aru, miks mitte ühegi naise mees ei löö kulmu rulli neil krabajatel. Kohutavad elukad. mina võrdustan krabamise vägistamisega.

Nendel naistel, kellest rääkisin, tema naisepoolsed sugulased, ka vanemad naised, olid üksikud. Onunaine oli lesk siis, naise tädid olid ka lahus ja naise täditüyar ka üksik. Ühel naisel oli mees, aga see oli palju vanem, nagu rauk juba sel ajal ja see naine ise ka tahtis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nendel naistel, kellest rääkisin, tema naisepoolsed sugulased, ka vanemad naised, olid üksikud. Onunaine oli lesk siis, naise tädid olid ka lahus ja naise täditüyar ka üksik. Ühel naisel oli mees, aga see oli palju vanem, nagu rauk juba sel ajal ja see naine ise ka tahtis.

Üksik või mitte, nägijaid on ikka: vennad, sõbrad, meessugulased. Karistamatuse tunne tekib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavad elukad. mina võrdustan krabamise vägistamisega.

Vägistamisega võrdsustada on nüüd ikka liialdus, vägistamine on ikka juba veel hulga rõvedam ja traumeerivam tegu. Aga ahistamine on see küll, väga häiriv ja vastik ja flirdiks ma seda küll ei nimetaks. Sellise ilma loata käperdamise peale ma läheks üldse ära sellest seltskonnast ja ega ma ei tahakski selle mehega rohkem kokku puutuda ja kui sõbranna selles mind süüdistaks, siis temaga samuti mitte.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna mees katsus sellel peol minu rindu selja tagant lähenedes.

Kas sa oled teemaalgataja? Või lihtsalt vee sogaseks ajamise huvides kilkasid oma rindadest?

Ja teine asi on ju see, et selline tegu pole mitte mingi “lähenemiskatse” vaid sulaselge ahistav de.biilsus.
Kui seda teeks vaba ja vallaline kena mees esimesel kohtamisel, kas siis hakkaksid mõnust ruigama ja peaksid seda “lähenemiskatseks”?
Nunu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavad elukad. mina võrdustan krabamise vägistamisega.

Vägistamisega võrdsustada on nüüd ikka liialdus, vägistamine on ikka juba veel hulga rõvedam ja traumeerivam tegu. Aga ahistamine on see küll, väga häiriv ja vastik ja flirdiks ma seda küll ei nimetaks. Sellise ilma loata käperdamise peale ma läheks üldse ära sellest seltskonnast ja ega ma ei tahakski selle mehega rohkem kokku puutuda ja kui sõbranna selles mind süüdistaks, siis temaga samuti mitte.

Seda enam on šoki läbitöötamise asemel sõbranna solvumisest jahumine kummaline. Mõistlik inimene tegeleks enne emotsioonide korraliku läbi töötamise ja analüüsimisega, käiks psühholoogil, pärast mida mõtleks, mis ja kas edasi.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna mees katsus sellel peol minu rindu selja tagant lähenedes.

Kas sa oled teemaalgataja? Või lihtsalt vee sogaseks ajamise huvides kilkasid oma rindadest?

Ja teine asi on ju see, et selline tegu pole mitte mingi “lähenemiskatse” vaid sulaselge ahistav de.biilsus.

Kui seda teeks vaba ja vallaline kena mees esimesel kohtamisel, kas siis hakkaksid mõnust ruigama ja peaksid seda “lähenemiskatseks”?

Nunu.

Normaalne mees ju ei lähene naisele läbi selja tagant rindade mudimise. Mis mõnu see pakuks, huvitav? Pigem ehmataks korralikult ja tekitaks vastikust, mõjuks nagu ahistamine. Alandav nagunii.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohutavad elukad. mina võrdustan krabamise vägistamisega.

Vägistamisega võrdsustada on nüüd ikka liialdus, vägistamine on ikka juba veel hulga rõvedam ja traumeerivam tegu. Aga ahistamine on see küll, väga häiriv ja vastik ja flirdiks ma seda küll ei nimetaks. Sellise ilma loata käperdamise peale ma läheks üldse ära sellest seltskonnast ja ega ma ei tahakski selle mehega rohkem kokku puutuda ja kui sõbranna selles mind süüdistaks, siis temaga samuti mitte.

Arvan ka, et enda ohutuse nimel võiks TA seda seltskonda, sõbrannat ja meesterahvast, edaspidi vältida. Kunagi ei tea, mis kellelgi peas toimub ja kõige tähtsam peaks olema enda turvalisus ja heaolu.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muidugi- ikka on süüdi naised. Sõbrannad, töökaaslased, võõrad naised. Aga mitte kunagi tupsununnu mees, kes oma käitumist kontrollida ei suuda.

Muidugi ikka ei ole alati, lihtsalt hoop on tugevam kui sõbranna reageerib mehe külgelöömisele viisil millest võib välja lugeda, et see talle meeldib. Saab reageerida ükskõikselt, isegi tõrjuvalt, aga paljud naised lähevad mänguga kaasa ja see on solvav.

hahahahahaha! Sajandi nali! Mul oli sama juhus – sõbranna mees hakkas siivutuid vihjeid tegema ja näppima. Lihtsalt suvaliselt möödaminnes näpistas tissist, näiteks. Esimene kord oli nii jahmatav, et ma ei osanudki reageerida, lihtsalt tardusin. Teine kord käratasin, et nii ei tohi teha, selle peale mees itsitas ainult. Ütlesin sõbrannale, et tema mehe käitumine on talumatu, palun saame edaspidi kokku nii, et meest juures ei ole – sõbranna justkui sai aru, aga järgmine kord, kui ta meile külla tuli, oli ikka mees kaasas! Saad sa sellest aru? Ja kuna see mees jätkas vastiku käitumisega, siis ma ütlesin talle ka paar krõbedamat sõna.

Tulemus – mees esitas oma naisele ultimaatumi, et see peab valima, kas mina või tema. Sõbranna valis oma mehe ja hakkas koos temaga mind tagaselja mustama. Siiamaani pole ma sellisest reetmisest üle saanud, st ma saan aru, miks sa oma tupsununnu mehekese valid, aga hakata lisaks veel minu kohta inetusi rääkima… see on juba teine tase.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi kui sõbranna ligitikkumisele ei reageeri ja kaasa ei lähe, nagu siin (arvatavasti alusetult) süüdistatud on, siis arusaadavalt ei taha sõbranna “silmarõõmu” mehe lähedale enam lasta ja seega ei suhtle sinuga. Milleks lihatükki lõvi nina ees ilmaasjata liputada, saad põhimõttest aru ju. Ei ole meeldiv lihtsalt teadmine, et sõbranna on mehe meelest pandav ja ta selles suunas ka mingeid liigutusi teeb. Mees on molkus, see on muidugi ilmselge.

See ei ole alati ainult sellest, et sõbranna on mehe meelest pandav, see võib olla hoopis sellest, et mees on sõbranna peale armukade ja üritabki meelega kiilu lüüa. Sest tema meelest saavad tema naine ja see sõbranna liiga hästi läbi. Vastikult käitumine ja näppimine pole just teab mis flirt, see on võimutsemine, oma ego näitamine ja enda kehtestamine üle igasuguste piiride.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks silmapilk muudab elu. Sõbrannast ilma ja sõbrannal kahtlused mehe osas. Oleks suvalist Mari näppinud, poleks vahelegi jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sõbranna mees tuli ja hakkas tagumikku krabama mille peale TA kõigi nähes kõrvakiilu andis mehele?

Sõbranna mees katsus sellel peol minu rindu selja tagant lähenedes.

Täitsa tekib küsimus, kas tegu võib olla sama tropiga, kes on minu sõbranna mees. Kui vanad nad on? Ligi 50?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mees ju ei lähene naisele läbi selja tagant rindade mudimise. Mis mõnu see pakuks, huvitav? Pigem ehmataks korralikult ja tekitaks vastikust, mõjuks nagu ahistamine. Alandav nagunii.

Isegi isiklik mees ei lähene, miks? Meestele on rinnad alati meeldinud, kuidas nii elementaarne fakt üllatusena tuleb?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi isiklik mees ei lähene, miks? Meestele on rinnad alati meeldinud, kuidas nii elementaarne fakt üllatusena tuleb?

Et peaks okei olema, kui kodutoimetuste vahel tuleb selja tagant krabama? Teises Eestis võib-olla on see lahe ja.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Normaalne mees ju ei lähene naisele läbi selja tagant rindade mudimise. Mis mõnu see pakuks, huvitav? Pigem ehmataks korralikult ja tekitaks vastikust, mõjuks nagu ahistamine. Alandav nagunii.

Isegi isiklik mees ei lähene, miks? Meestele on rinnad alati meeldinud, kuidas nii elementaarne fakt üllatusena tuleb?

Et kui visuaalselt naise sõbranna meeldib, siis võib teda rindadest krabama minna, kuna oled mees ja sulle meeldivad rinnad ja mis selles halba on, eksole? Tere talv.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhtus nii, et ühel peol sõbranna mees tegi mulle lähenemiskatseid. Ja tulemus see, et nüüd suhtub minusse külmalt, aga mehe jättis alles.

Minul on lihtsalt nii kahju,et heast sõbrannast ilma. Kui räägin, ütleb et kõik korras ja pole probleemi. Aga suhtumisest saan aru, et on. Aga kuna ta ise ei tunnista, siis pole enam midagi teha. Lihtslt jube kahju on.

Kuidas leppida sõbranna kaotusega?

Kui minuga oleks see juhtunud, ma oleks ikka väga väga vihane. Mina ei räägiks enam kummagagi sõnagi, isegi kui nad vabandust paluks. Eriti mitte selle “sõbrannaga”. Ei andestaks. Kui mees on tähtsam, olgu nii. Igaüks teeb ise oma valikud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, kes vastab ja kes on kes, sp küsin, et kas TA ütles, mismoodi ta lähenemiskatsetele reageeris?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isegi isiklik mees ei lähene, miks? Meestele on rinnad alati meeldinud, kuidas nii elementaarne fakt üllatusena tuleb?

Et peaks okei olema, kui kodutoimetuste vahel tuleb selja tagant krabama? Teises Eestis võib-olla on see lahe ja.

Kuidas esimeses Eestis reageeritakse teise Eesti krabamistele? Millegipärast on keegi seda mitu korda küsitud ja vastust pole, kuidas mees paika pandi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui visuaalselt naise sõbranna meeldib, siis võib teda rindadest krabama minna, kuna oled mees ja sulle meeldivad rinnad ja mis selles halba on, eksole? Tere talv.

Muidugi mitte, jutt oli oma mehest, kas tema võib krabada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas sina end tunneksid ja käituksid peale seda, kui sinu mees sõbrannale lähenenud on?

Kuidas selles sõbranna süüdi on, et mees külge lõi?
Sellise mehe saadaks pikalt.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas selles sõbranna süüdi on, et mees külge lõi?
Sellise mehe saadaks pikalt.

Kui valida mehe ja sõbranna vahel, valitakse mees. Võib-olla tulevikus midagi muutub, aga sõbrannasuhe on ikka metsas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas selles sõbranna süüdi on, et mees külge lõi?

Sellise mehe saadaks pikalt.

Kui valida mehe ja sõbranna vahel, valitakse mees. Võib-olla tulevikus midagi muutub, aga sõbrannasuhe on ikka metsas.

Mul oli sama lugu ja lahendasin loo nii, et jätsin mehe ja sõbranna. Pole aimugi, kas nad omavahel voodisse jõudsid, aga pole isegi oluline mulle. Sõbranna polnud flirdis süüdi ja seetõttu ei maksnud talle kätte ega midagi. Läks nii ja ei kahetse. Mees oleks ikka edasi petnud mind.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru loogikast ja ei mäleta tisside katsumist, sest seda pole olnud. Selja tagant kallistamine pole rindade kobamine- esiteks.

Teiseks, et mehega veedetakse koos kodus mõnusasti vabadel päevadel aega, ollakse pühendunud perele, mehele ja siis räägitakse vahepeal, kui mees veel magab, minevikuolukorrast,ja arvatakse, et peab hakkama kiitma, flirtima, kobama. A milleks? Silmakirjalikkuse tipp.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis puutub teisesse Eestisse, siis vaata, kuidas sinu mees sind kõikjalt mln korda krabanud ja tolmuseid käpajälgi musta värvi seelikusse pakitud p.rsele löönud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saa aru loogikast ja ei mäleta tisside katsumist, sest seda pole olnud.

Mis jutt nüüd see on, et pole olnud? Selgita lähemalt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis jutt nüüd see on, et pole olnud? Selgita lähemalt.

Vanusega pidi hakkama mälu halvenema, aga seda ikka mäletad, kas oled kedagi katsunud. Mingit rabamist pole olnud ja inimesel oli vaba voli eemale minna või lahkuda, mida mõlemat ka tehti sel paaril korral.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 31 kuni 58 (kokku 58 )


Esileht Pereelu ja suhted sõbrannast ilma