Esileht Kodunurk Soodsalt köögikappidele uued uksed

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Soodsalt köögikappidele uued uksed

Postitas:

Millisest firmast saaks soodsa hinnaga köögikappidele uued uksed tellida? Tahaks kööki värskendada, aga kogu krempli väljavahetamiseks pole ei ressurssi ega ausalt öeldes ka vajadust. Võiksid olla täitsa lihtsad mööbliplaadist uksed ilma igasuguste kaunistuste ja nikerdusteta.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:24; 30.01 14:42; 30.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Espakis on mööbliplaadid müügil, hiljem lõikad ise välja, samalt territooriumilt saab ka uued hinged (rauapood). Neid teistes ehituspoodides ka, aga Espaki plaadipoes kõige suurem valik.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Espakis on mööbliplaadid müügil, hiljem lõikad ise välja, samalt territooriumilt saab ka uued hinged (rauapood). Neid teistes ehituspoodides ka, aga Espaki plaadipoes kõige suurem valik.

Kas servad koledad ei jää nii? Ma arvan, et lihtsam oleks siiski kohe õiges mõõdus uksed tellida.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:24; 30.01 14:42; 30.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikeas on igasuguseid uksi.

https://www.ikea.ee/et/rooms/kook/kook-ja-toopinnad/koogi-uksed-esi-ja-kuljepaneelid-soklid?&&order=SERIES

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis su kapiustel viga on? Kui lihtsalt tüdinud oled, siis värvi üle. Saad soodsalt ja suurema peavaluta. Ma enda omad värvisin ja olen väga rahul.

Värvide valikul on sul laias laastus kolm varianti.
1. Kruntvärv alla ja mööblivärv peale.
2. Kriidivärv otse uksele, aga siis pead pärast kas vahatama või lakkima, et see püsiv oleks.
3. Fusion mineraalvärv, pole vaja millegagi aluspinda teha ja katma ka ei pea.

Ma ise kasutasin tavalist veepõhist mööblivärvi ning krunti, aga olen teinud teisi mööblijuppe ka kriidivärviga. Mineraalvärvi ei ole ise kasutanud, aga olen näinud väga ilusaid tulemusi sellega. Muide, ma ise tegin selle vea, et krunti ei tooninud – suht tumedale uksele panin valge kruntvärvi ja sinna siis peale teist värvi tumedat. Oleks krunti tooninud, oleks saanud kahe värvikihiga hakkama, aga kuna valge jäi alt läbi kumama, tuli värvida kolm kihti.

Kui on kõrgläikelised uksed, siis ehk on püsivusega probleeme, aga igasuguse muu materjali puhul peaks värv kenasti peale jääma. Igasuguse laminaadi, laki ja muu jama peale on mul igal juhul jäänud.

Järgmiseks on plaan vannitoamööblit värskendada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:04; 31.01 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis su kapiustel viga on? Kui lihtsalt tüdinud oled, siis värvi üle. Saad soodsalt ja suurema peavaluta. Ma enda omad värvisin ja olen väga rahul.

Värvide valikul on sul laias laastus kolm varianti.

1. Kruntvärv alla ja mööblivärv peale.

2. Kriidivärv otse uksele, aga siis pead pärast kas vahatama või lakkima, et see püsiv oleks.

3. Fusion mineraalvärv, pole vaja millegagi aluspinda teha ja katma ka ei pea.

Ma ise kasutasin tavalist veepõhist mööblivärvi ning krunti, aga olen teinud teisi mööblijuppe ka kriidivärviga. Mineraalvärvi ei ole ise kasutanud, aga olen näinud väga ilusaid tulemusi sellega. Muide, ma ise tegin selle vea, et krunti ei tooninud – suht tumedale uksele panin valge kruntvärvi ja sinna siis peale teist värvi tumedat. Oleks krunti tooninud, oleks saanud kahe värvikihiga hakkama, aga kuna valge jäi alt läbi kumama, tuli värvida kolm kihti.

Kui on kõrgläikelised uksed, siis ehk on püsivusega probleeme, aga igasuguse muu materjali puhul peaks värv kenasti peale jääma. Igasuguse laminaadi, laki ja muu jama peale on mul igal juhul jäänud.

Järgmiseks on plaan vannitoamööblit värskendada.

Värvimise peale mõtlesin ise ka tegelikult. Aga praegused uksed on sellised puiduvärvi kihiga laminaadist vms ja süvistatud viguritega, ei tea, kas jääks kena. Samas seda fusion värvi võiks ehk isegi proovida. Kas enne on vaja lihvida ka muidu või on nagu on ja värv peale lihtsalt?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:24; 30.01 14:42; 30.01 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvimise peale mõtlesin ise ka tegelikult. Aga praegused uksed on sellised puiduvärvi kihiga laminaadist vms ja süvistatud viguritega, ei tea, kas jääks kena. Samas seda fusion värvi võiks ehk isegi proovida. Kas enne on vaja lihvida ka muidu või on nagu on ja värv peale lihtsalt?

Süvistatud vigureid on kardetavasti tüütu lihvida, siis pigem juba tõesti Ikeast kõige odavamad uksed ja värvi neid nagu tahad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas enne on vaja lihvida ka muidu või on nagu on ja värv peale lihtsalt?

Fusioni puhul ei ole mitte midagi vaja aluspinnaga teha, ainult rasvane mustusekiht tasuks enne maha pesta 🙂 Ei mingit lihvimist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 20:04; 31.01 11:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. Mis värvimisse puutub, siis peate küll hea spetsialist olema, et tulemus jääks perfektne…Muidu tuleb selle eest ikka hea summa välja käia.
2. IKEA köögi uksed sobivad ainult IKEA mööblile ja ainult viimasele seeriale.
3. Minu lahenduseks oli Köögikonstruktor, kelle toodang tuleb Baltecost. Kohale tuli meistrimees, kes mõõtis kõik uksed sahtlid üle. Mäletamist mööda oli ruutmeetrihind, mis oli tõesti väga-väga mõistlik. Kätte saades olid kõik augud ka ustes- sahtlites olemas. Väga kiidan. Arvuta oma uksed, sahtlid kokku ja küsi pakkumist! Kapid millele uued uksed tellisin olid üle 10 aasta vanad Ikea Faktum.Seda ka ainult selleks, et värskendada kööki…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Soodsalt köögikappidele uued uksed