Esileht Ilu ja tervis soolatüüka ravi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: soolatüüka ravi?

Postitas:
Kägu

Palun soovitage vahendit mis tõesti soolatüüka hävitaks. Mul on ta põle peal ja üsna kole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lase ära külmutada. Kas perearst ei tee seda?

https://www.confido.ee/uuringud-ja-protseduurid/protseduurid/nahk/kruoteraapia/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

külmutamine ei pruugi aidata.

mina taidlesin pöidlal oleva soolatüükaga 10aastat. kõik apteegi vahendid ära proovitud, taist, usast, teeab kust kurat asju tellitud, ostetud, proovitud.  lõpuks eelmine sügis läksin laserisse. laseris sai käidud 5kuud jutti, iga kuu kord. laser, pluss kord ndalas mingi hape. lõpuks kadus ära, täna avastasin uued alged.  peaks uuestsi laserisse aja kinni panema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul külmutamine ei aidanud üldse. Aitas vaid vereurma taime vedelik. Suvel korjasin kraavist ???? Apteegist ka duofilm oli küllaltki efektiivne.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul külmutamine ei aidanud üldse. Aitas vaid vereurma taime vedelik. Suvel korjasin kraavist ???? Apteegist ka duofilm oli küllaltki efektiivne.

Minul aitas ka kunagi see taim, nii uskumatu kui see pole 🙂 Noh, 100% muidugi kindel pole, aga vanatädi soovitusel hakkasin kasutama ja ära nad kadusid. Mul olid labakäed neid üleni täis, nagu mingi dinosaurus olin krobeline

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik kui see ei tundu, jätsin kallima maha. Tüügas oli nädala pärast läinud. Enne olin kõike proovinud ja tagant järele mõeldes tekkis tüügas siis kui suhtes probleemid algasid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tüügas on tõesti pigem organismi seisundi tagajärg. Väga tihti tekivad stressist ja kaovad koos sellega. Mul oli aastaid terve päkk suuri tüükaid täis, külmutasin mitu korda, mäkerdasin rohtudega, miski ei muutunud, vereurmarohi ka ei aidanud grammigi. Siis diagnoosis arst mul ärevuse, sain ravi, olemine läks paremaks ning paari kuu pärast avastasin, et tüükad on ka läinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis soolatüüka ravi?