Esileht Ilu ja tervis soolatüükast lahtisaamine?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: soolatüükast lahtisaamine?

Postitas:
Kägu

Olen hädas soolatüükage-see päris suureks kasvanud juba. Olen proovinud nn. magcyver teipi ja nüüd kasutan vereurmerohtu-no ei saa jagu sellest.

Kas keegi on proovinud Dermavir-i?

https://dermavir.me/?px=868405257141999&fbclid=IwAR0uh4bEQYX_A2HwnB3qdVXe1TVAErajQJbHr1OpPlbGZa1jbrNXCE62vUk

Reklaam ju hea ja jutud ka kõik head, aga tegelikuses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dermaviri küll ei soovita, ikka apteegist tuleks mõni ametlik ravim valida. Külmutavad vahendid töötavad hästi, lihtsalt aega läheb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pöidlal kah arvatavasti soolatüügas.

Olen juba igasuguseid apteegiasju kasutanud ja ei saa lahti. Ka vereurmarohi ei aita.

Nt mingit pulka soovitati hiljuti kasutada – see teeb töödeldava pinna mustaks ja kõvaks aga tekitab nahapragusid (nagu ka Kolodium Forte). Seda paksendit siis hõõrun liivapaberiga ettevaatlikult kuni tume osa kaob aga ikka pole lahti saanud sest jamast.

Ka külmutavaid vahendeid olen kasutanud – tolku ei miskit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka külmutavaid vahendeid olen kasutanud – tolku ei miskit.

Tolku on küll, aga tavaliselt ei kasutata piisavalt kaua. Tuleb teha nädalas korra (sagedasemast protseduurist pole kasu, see ravim mõjub pikka aega) ja võib minna pool aastat või kauemgi. Aga inimesed teevad heal juhul kuu aega ja loobuvad, et pole kasu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kunagi oli väga hea rohi duofilm, sain tänu sellele lahti (ei aidanud külmutamine ega verehurmarohi).. Ei tea, kas seda ka müüakse enam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kunagi oli väga hea rohi duofilm, sain tänu sellele lahti (ei aidanud külmutamine ega verehurmarohi).. Ei tea, kas seda ka müüakse enam.

Duofilm on müügil küll, aga see on konnasilma jaoks. Kui ravid vale asja vale rohuga, siis ei ole tõesti tulemust. Paljud ajavad tüükad ja konnasilmad segamini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

uofilm on müügil küll, aga see on konnasilma jaoks. Kui ravid vale asja vale rohuga, siis ei ole tõesti tulemust. Paljud ajavad tüükad ja konnasilmad segamini.

Duofilmi infolehe järgi on see siiski soolatüügaste jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kunagi oli väga hea rohi duofilm, sain tänu sellele lahti (ei aidanud külmutamine ega verehurmarohi).. Ei tea, kas seda ka müüakse enam.

Duofilm on müügil küll, aga see on konnasilma jaoks. Kui ravid vale asja vale rohuga, siis ei ole tõesti tulemust. Paljud ajavad tüükad ja konnasilmad segamini.

väga hea, et said oma konnasilmadest lahti, aga duofilm on ikkagi soolatüügaste rohi – Duofilm 167 mg/150 mg/g nahalahus sisaldab kahte toimeainet – salitsüülhapet ja piimhapet. Ravim pehmendab nahka soolatüügastel ja põhjustab soolatüügaste koorumist.

https://www.ravimiregister.ee/Data/PIL/PIL_1040780.pdf

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis soolatüükast lahtisaamine?