Esileht Hobinurk Soovitage blogi

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Soovitage blogi

Postitas:

Kas blogimine on eilne päev ja rohkem tehakse tik-tok- e ja Instagramis postitusi? Tahaks lugeda midagi head isiklikku, elu väljakutsetest, mõtteid millega võiks samastuda, midagi uuemat. Oskate soovitada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära parem loe, see on ajaraiskamine. Nagu podcastid.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas blogimine on eilne päev ja rohkem tehakse tik-tok- e ja Instagramis postitusi? Tahaks lugeda midagi head isiklikku, elu väljakutsetest, mõtteid millega võiks samastuda, midagi uuemat. Oskate soovitada?

Mina loen blogisid, aga ei jälgi neid. Hakkasin kunagi lugema ühte siin perekoolis materdatud blogijat, täitsa tavaline inimene oli oma murede ja rõõmudega. Lugesin algusest kuni lõpuni (või mis sel hetkel parajasti lõpp oli), siis võtsin tema blogrollist või kommentaaridest järgmise, kerisin jälle algusesse ja lugesin lõpuni jne. Mõni meeldib rohkem, mõni vähem. Kui üldse ei meeldi, siis jätan lugemise pooleli. Mõnel puhul on kahju, et blogija kirjutamise pooleli jättis. Päris selliseid, kellega samastuda võiks, pole veel kohanud, aga kaasa olen elanud enamusele.

Kellega teemaalgataja samastuda võiks, pole õrna aimugi ja midagi uuemat pole ka minu jaoks nii oluline, pigem on huvitav just inimest läbi aastate jälgida. Soovitada ei oska, aga ehk teemaalgataja kirjutab veidi rohkem, mis teda huvitab. Mina viitskiks eelmise käo soovitatud võlast vabaks blogisid vaid siis lugeda, kui need oleks tõeliselt hästi kirjutatud. Siiani on pigem mingid copywriterid või hariduse- või tõlkimise vms vallas tegutsevad inimesed huvitavat teksti tootnud. Nemad enamasti kroonilised võlgnikud pole, kuigi paljudel pole olnud rahaga priisata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loe parem raamatuid. Palju rohkem kasu ja huvitavam.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://rameshwar.wordpress.com/

http://www.puhtapime.ee/

https://maarjablogi.com/

http://seiklusjutud.blogspot.com/

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks raiskad oma elu selle peale, et loed kellegi teise elu? Hakka ise elama.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Milleks raiskad oma elu selle peale, et loed kellegi teise elu? Hakka ise elama.

Perekooli lugemine on sisukam ajaviide?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

Miks peaks tahtma sellist jama lugeda?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

Miks peaks tahtma sellist jama lugeda?

Huvitav küll, miks lugu võlgadest vabaks saamisest kuidagi suurem jama on, kui mingi suva instatibi ilublogi?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

Miks peaks tahtma sellist jama lugeda?

Huvitav küll, miks lugu võlgadest vabaks saamisest kuidagi suurem jama on, kui mingi suva instatibi ilublogi?

Miks peaks tahtma lugeda võlgadest lahtisaamisest inimene, kellel endal selliseid probleeme ei ole kunagi olnud?

Mina isiklikult ei ole mitte kunagi mõistnud neid inimesi, kes võtavad kiirlaene, võlgu jäävad, hoiavad oma kohustuste tasumisest kõrvale jne. Nad on ju ise endale selle jama korraldanud.

Mind ajavad sellised inimesed hoopis vihaseks, mitte ma ei taha nende tegemistele kaasa elada.

Mis instatibidesse puutub, siis ei loe ma ka neid. Ma üldse ei loe kellegi blogisid. Lihtsalt ei ole huvitav võõra inimese heietused.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

Miks peaks tahtma sellist jama lugeda?

Huvitav küll, miks lugu võlgadest vabaks saamisest kuidagi suurem jama on, kui mingi suva instatibi ilublogi?

Miks peaks tahtma lugeda võlgadest lahtisaamisest inimene, kellel endal selliseid probleeme ei ole kunagi olnud?

Oh jummel milline pardifilee.

Kui sa ei taha lugeda võlgadest lahti saamisest, siis sa ei loegi, loevad need, kellel on võlad.

Kui sa blogidest ei huvitu, siis mida sa siin teemast targutad, peenutseja?

+6
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas blogimine on eilne päev ja rohkem tehakse tik-tok- e ja Instagramis postitusi? Tahaks lugeda midagi head isiklikku, elu väljakutsetest, mõtteid millega võiks samastuda, midagi uuemat. Oskate soovitada?

Mina loen blogisid, aga ei jälgi neid. Hakkasin kunagi lugema ühte siin perekoolis materdatud blogijat, täitsa tavaline inimene oli oma murede ja rõõmudega. Lugesin algusest kuni lõpuni (või mis sel hetkel parajasti lõpp oli), siis võtsin tema blogrollist või kommentaaridest järgmise, kerisin jälle algusesse ja lugesin lõpuni jne. Mõni meeldib rohkem, mõni vähem. Kui üldse ei meeldi, siis jätan lugemise pooleli. Mõnel puhul on kahju, et blogija kirjutamise pooleli jättis.

Kas see oli see tuhast tõusmise lugu? Sellest on kahju jah, et blogimise lõpetas, maru hästi kirjutas. Mis temast üldse saanud on, on ta elus üldse?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas blogimine on eilne päev ja rohkem tehakse tik-tok- e ja Instagramis postitusi? Tahaks lugeda midagi head isiklikku, elu väljakutsetest, mõtteid millega võiks samastuda, midagi uuemat. Oskate soovitada?

Mina loen blogisid, aga ei jälgi neid. Hakkasin kunagi lugema ühte siin perekoolis materdatud blogijat, täitsa tavaline inimene oli oma murede ja rõõmudega. Lugesin algusest kuni lõpuni (või mis sel hetkel parajasti lõpp oli), siis võtsin tema blogrollist või kommentaaridest järgmise, kerisin jälle algusesse ja lugesin lõpuni jne. Mõni meeldib rohkem, mõni vähem. Kui üldse ei meeldi, siis jätan lugemise pooleli. Mõnel puhul on kahju, et blogija kirjutamise pooleli jättis.

Kas see oli see tuhast tõusmise lugu? Sellest on kahju jah, et blogimise lõpetas, maru hästi kirjutas. Mis temast üldse saanud on, on ta elus üldse?

Mis hästi? Kogu tema blogi oli ainult üks kiun ja ving, kuidas tema ei saa, mitte kuidagi ei saa tööle minna, mitte midagi kohe ei saa. Talle pakuti seal aastaid kõikvõimalikku abi, aga no ei olnud ta millegagi nõus.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas blogimine on eilne päev ja rohkem tehakse tik-tok- e ja Instagramis postitusi? Tahaks lugeda midagi head isiklikku, elu väljakutsetest, mõtteid millega võiks samastuda, midagi uuemat. Oskate soovitada?

Mina loen blogisid, aga ei jälgi neid. Hakkasin kunagi lugema ühte siin perekoolis materdatud blogijat, täitsa tavaline inimene oli oma murede ja rõõmudega. Lugesin algusest kuni lõpuni (või mis sel hetkel parajasti lõpp oli), siis võtsin tema blogrollist või kommentaaridest järgmise, kerisin jälle algusesse ja lugesin lõpuni jne. Mõni meeldib rohkem, mõni vähem. Kui üldse ei meeldi, siis jätan lugemise pooleli. Mõnel puhul on kahju, et blogija kirjutamise pooleli jättis.

Kas see oli see tuhast tõusmise lugu? Sellest on kahju jah, et blogimise lõpetas, maru hästi kirjutas. Mis temast üldse saanud on, on ta elus üldse?

Mis hästi? Kogu tema blogi oli ainult üks kiun ja ving, kuidas tema ei saa, mitte kuidagi ei saa tööle minna, mitte midagi kohe ei saa. Talle pakuti seal aastaid kõikvõimalikku abi, aga no ei olnud ta millegagi nõus.

Kirjutas ta ju sisukalt ja ladusalt. Aga võibolla oligi see tema puhul nii, et talle pakuti abi aga ta ei tahtnudki seda, tahtis vaid kirjutada, kuidas ta elab. Päris tavaline elu see ei olnud ju. Ta oli haige ja ta ootas aktsepteerimist ning mõistmist, mina mäletan küll ainult paari korda, kui ta abi palus – vist tahtis oma poodi teha.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris suuri väljakutseid kirjeldavad mõned krooniliste võlglaste blogid, kes nüüd võlast vabaks üritavad saada, kõikide intresside kiuste. Ma hetkel linki ei leia, pole ammu lugenud, aga otsi “võlast vabaks” ja “võlglase blogi”, vms.

Miks peaks tahtma sellist jama lugeda?

Huvitav küll, miks lugu võlgadest vabaks saamisest kuidagi suurem jama on, kui mingi suva instatibi ilublogi?

Miks peaks tahtma lugeda võlgadest lahtisaamisest inimene, kellel endal selliseid probleeme ei ole kunagi olnud?

Mina isiklikult ei ole mitte kunagi mõistnud neid inimesi, kes võtavad kiirlaene, võlgu jäävad, hoiavad oma kohustuste tasumisest kõrvale jne. Nad on ju ise endale selle jama korraldanud.

Mind ajavad sellised inimesed hoopis vihaseks, mitte ma ei taha nende tegemistele kaasa elada.

Mis instatibidesse puutub, siis ei loe ma ka neid. Ma üldse ei loe kellegi blogisid. Lihtsalt ei ole huvitav võõra inimese heietused.

Minul ei ole võlgu, aga see ei tähenda, et mul puuduks empaatia ja mõistmine, eriti selle ühe võlglase suhtes, kes võttis laenu mehe survel ja mehe jaoks ja pärast tõmbas mees uttu lihtsalt.

Empaatiapuudus ja kitsarinnalisus on ühed hirmsad asjad küll, muudavad inimese turtsakaks ja tigedaks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Soovitage blogi